Kafana Kafana Srbija

18839284_10155319404068480_5445070073264994729_n.jpg
 
Ja sam pre nekih mesec-dva zbog problema sa konstantno zapušenim nosem zakazao pregled u kragujevačkoj privatnoj klinici "Ultrazvuk" kod doktora prim.dr. Radomira Kilibarde i moji utisci su pozitivni.
Generalno, "Ultrazvuk" važi za jednu od najozbiljnijih privatnih klinika u gradu, zbog toga sam se odlučio za njih, iako u KG-u ima nekoliko privatnih otorinolaringologa.

Cena pregleda je bila 2 000 dinara. Inače, osoblje i doktor Kilibarda su izuzetno prijatni i ljubazni.
 
Ma kakav hirurški zahvat, ovo drugo :mrgreen:
Sve je bilo posledica alergije, iako sam mu ja napomenuo da imam devijaciju.
On mi je rekao da otprilike samo 14 posto od svih devijacija zahtevaju hiruršku intervenciju, a ova moja je zanemarljiva.
Sad ako si baksuz da budeš u tih 14 posto, onda jbg stvarno :mrgreen:

Prepisao mi je Xyzal za taj alergijski rinitis, onda Dexason, to je kortikosteroid, prilično jak, čak me je u prva dva dana uzimanja leka bolela i jetra, i neki sprej za vlaženje sluznice Hysan (košta oko 750 kinti, mada nije obavezan).
Takođe mi je preporučio Listerin za ispiranje grla, pošto mi se taj sekret iz nosa slivao u grlo, pa je i ono promenilo boju.
 
Е, мени је пре пар година од упале синуса за коју нисам ни знао пукла бубна опна.. то је била јуначка игранка, а због поштено згушване хрскавице у носу... и генерално,м лако зашмркљам и то...
е, али мени су онда дали неки ринофлумицил...
неки спреј за нос... опасно је јак и у почетку мало гадан, али, један, два шмрка и недељама је цуфла у најбољем реду....
 
Ne,pustilo me par dana pre nego što sam planirao da zakažem pregled.
Početkom godine je bilo grđe,nos mi je bio zapušen barem mesec dana.

Hvala u svakom slučaju,imam ih na umu ako krene naopako.
 
sreli se u ataru bog i lala, te ga bog upita:

deder lalo jel mi mož reći di je put za čurug?
ta i ne mogu baš, odgovori lala
reci lalo kad te lepo pitam, jer ako mi ne kažeš nećeš ići u raj , na to će bog
hm, ta nećeš ni ti u čurug, odgovori lala

:hahaha::zcepanje::hahaha:
 

Back
Top