Propao pakt Putin-Orban?

jaguar b p

Elita
Banovan
Poruka
23.453
Nadzorni organi Evropske unije spremni su da iskoriste pravo veta kako bi blokirale sporazum Mađarske i ruske državne korporacije za nuklearnu energiju Rosatom.

UdpSrIek.jpg


Prošle nedelje predsednik Rusije Vladimir Putin potvrdio je spremnost Rosatoma da finansira 80 odsto vrednosti projekta i rekao da mu on sam pridaje "ogroman značaj".

Link

EU pravila se ne mogu izbeći.

Može da se praktikuje korpupcija u Rusiji.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Nadzorni organi Evropske unije spremni su da iskoriste pravo veta kako bi blokirale sporazum Mađarske i ruske državne korporacije za nuklearnu energiju Rosatom.

UdpSrIek.jpg


Prošle nedelje predsednik Rusije Vladimir Putin potvrdio je spremnost Rosatoma da finansira 80 odsto vrednosti projekta i rekao da mu on sam pridaje "ogroman značaj".

Link

EU pravila se ne mogu izbeći.

Može da se praktikuje korpupcija u Rusiji.
Mislis EU diktatura?!
 
Poslednja izmena od moderatora:
http://www.b92.net/biz/vesti/svet.php?yyyy=2015&mm=02&dd=23&nav_id=961191

EU staje na put paktu Putin-Orban?
Izvor: Tanjug

Moskva -- Nadzorni organi Evropske unije spremni su da iskoriste pravo veta kako bi blokirale sporazum Mađarske i ruske državne korporacije za nuklearnu energiju Rosatom.

Eeeeeeee Putine, nista od Grka, nista od Majdarske, a ni od Srbije. Pa tako je to kad si stisnuo kesu. Dosao si na nasu paradu da trazis 200 miliona Eura.. stvarno nisi normalan.

A sad nastavi da umires u raspaloj jadnoj Rusiji.
 
EU ovime dokazuje da je fasisticka diktatura za koju je SSSR pojam slobode.

Odakle pravo fasistickoj EU da uvodi zabrane za nesto sto je striktno komercijalni ugovor?

Sto nisu uveli zabranu snabdevanja Nemacke gasom iz Rusije preko severnog toka nego maltretiraju samo srednje i juzno evropske zemlje?

Madjarska treba da izadje iz EU I NATO pakta jer tu slobode nema . Samo ropstvo

Ali ja se Madjarima klanjam do poda

Oni barem pokusavaju da budu nezavisni, za razliku od Srbije koja je nekada za svoju najvecu vrednost propagirala dostojanstvo i slobodu, a danas propagira ropstvo kao svoj vrhunski cilj.
 
Европа стави вето, а Мађарска питање на референдум, да ли сте за излазак из Европске Уније? - И ко би ту гласао против, осим статистичког просека елџибити популације за сваку земљу и нешто већег броја русофоба као последице ником драгом нам комунизма?
 
EU ovime dokazuje da je fasisticka diktatura za koju je SSSR pojam slobode.

Odakle pravo fasistickoj EU da uvodi zabrane za nesto sto je striktno komercijalni ugovor?

Sto nisu uveli zabranu snabdevanja Nemacke gasom iz Rusije preko severnog toka nego maltretiraju samo srednje i juzno evropske zemlje?

Madjarska treba da izadje iz EU I NATO pakta jer tu slobode nema . Samo ropstvo

Ali ja se Madjarima klanjam do poda

Oni barem pokusavaju da budu nezavisni, za razliku od Srbije koja je nekada za svoju najvecu vrednost propagirala dostojanstvo i slobodu, a danas propagira ropstvo kao svoj vrhunski cilj.

Naravno , to je napokon i ćoravima jasno.

Fašizam u izvornom obliku kojeg se ustvari nikada i nisu odrekli , samo su se malo našminkali da ne bude toliko očigledno.

Sva sreća pa je njihovih sledbenika kao i monarhista ovde kod nas tek u broju statističke greške pa su neprimetni i nebitni mada da se ja pitam trebalo bi to malo pročešljati .
 
Европа стави вето, а Мађарска питање на референдум, да ли сте за излазак из Европске Уније? - И ко би ту гласао против, осим статистичког просека елџибити популације за сваку земљу и нешто већег броја русофоба као последице ником драгом нам комунизма?

Treba istovremeno raspisati referendume po Slovačkoj, Mađarskoj, Srbiji, Bugarsko Grčkoj isl. o itupanju i nepristupanju u EU !

Stvoriti tampon zonu i ligu država između dve imperije
 
Nadzorni organi Evropske unije spremni su da iskoriste pravo veta kako bi blokirale sporazum Mađarske i ruske državne korporacije za nuklearnu energiju Rosatom.

UdpSrIek.jpg


Prošle nedelje predsednik Rusije Vladimir Putin potvrdio je spremnost Rosatoma da finansira 80 odsto vrednosti projekta i rekao da mu on sam pridaje "ogroman značaj".

Link

EU pravila se ne mogu izbeći.

Može da se praktikuje korpupcija u Rusiji.

Ипак мораш да признаш да политика ЕУ и САД одустајањем од слободне трговине, слободног тржишта забраном својим чланицама за отворену сарадњу показују да су узели доста од комуниста, што је Русија превазишла у 20-том веку и отворена је за сарадњу са свима...
 
*** *** ***

Брисел и Вашингтон ипак су толико јадни да ја морам да признам да ми није свеједно када помислим да после фрустрације који су добили од КПЈ Владимир Путин поново не бомбардују Србију зато што је мала и слаба...
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top