Zene....

Da se neko setio da tako prati ove moje bivse ljubavi neko od njihovih muzeva bi me vec posteno oplavio. :rumenka: Ionako zazirem od sigurnosnih kamera po lokalima. :rumenka:

jes brate, bila ovde jedna kafanica 90ih, spasskeipe se zvala, uvek puno, picici koliko hoces mahom svabice, onda se gazda doseti da stavi kameru i da moze da ima svako uvid sta se desava, pola godine kasnije nije vise imao goste :lol:

- - - - - - - - - -

Počeo si tražiti pravopisne greške ?

To neće izaći na dobro ....

ma ne trazim, al zbog nje, ne znam ni sta sam procitao, zato nisam ni razumeo
 
jes brate, bila ovde jedna kafanica 90ih, spasskeipe se zvala, uvek puno, picici koliko hoces mahom svabice, onda se gazda doseti da stavi kameru i da moze da ima svako uvid sta se desava, pola godine kasnije nije vise imao goste :lol:

- - - - - - - - - -



ma ne trazim, al zbog nje, ne znam ni sta sam procitao, zato nisam ni razumeo

:lol: :lol: :lol: Eto vidis.
Juce pita neki komsija klince iz kraja gde moze da izvede neku cicu, a da to ostane diskretno, da mu predloze neki lokal gde ih nece niko zapaziti. A meni cudno, znam da je covek solo, slobodan kao ptica. Znaci ili je ta koju je savatao neka zauzeta snasha, pa shvrlja sa strane, ili je neka vremenska razlika u pitanju, pa ne bi da se eskponira sa klinkom ili tetkicom. Uglavnom misterija postoji, i ne bi valjalo da je otkriju kamere ili slucajni prolaznici. :lol:
 
:lol: :lol: :lol: Eto vidis.
Juce pita neki komsija klince iz kraja gde moze da izvede neku cicu, a da to ostane diskretno, da mu predloze neki lokal gde ih nece niko zapaziti. A meni cudno, znam da je covek solo, slobodan kao ptica. Znaci ili je ta koju je savatao neka zauzeta snasha, pa shvrlja sa strane, ili je neka vremenska razlika u pitanju, pa ne bi da se eskponira sa klinkom ili tetkicom. Uglavnom misterija postoji, i ne bi valjalo da je otkriju kamere ili slucajni prolaznici. :lol:

Pa je pitao klince gde moze da je sakrije... on satro diskretan, a ovamo jasno stavlja do znanja da hebe... msm da bi taj da mu ne udje.
 
Pa je pitao klince gde moze da je sakrije... on satro diskretan, a ovamo jasno stavlja do znanja da hebe... msm da bi taj da mu ne udje.

Ma nije pitao bilo koje klince, nego klince iz kraja, oni su deo ekipe, ta deca znaju kakva je koja kafana, ne bi ga oni nikome drukali, a imaju potrebne informacije o ugostiteljskim objektima. Inace svima je poznato da komsija menja ribe kao na pokretnoj traci, a ta sa posebnim zahtevima je neka misticna, sigurno znaju zasto moraju da se kriju od javnosti.
 
pa sto ne uzme sobu u hotelu ako oce diskretno.
ja sam uvijek imao garsonjeru za guzenje i za neke moje potrebe dok sam bio mladji

Ne bre, niste skontali, ima on prostor, samac covek, ima gajbu, niko mu ne svetli koju ce i kada ce, ima gde, nego bi da tu cicojku izvede na neku klopu, a da bude diskretno, ono ne tamo gde ima mase, gde je fensi, gde visi pola grada. Nece on nju spopadati u kafani, kao neki koje poznajem :rumenka:, nego zeli riba da naprave atmosferu, trazi od njega malo provoda pre nego sto se bace u akciju.
 

Back
Top