Dugački vicevi

KillaBeez

Obećava
Poruka
83
Ne znam zašto al ja volim one dugačke viceve sa dosadnim krajem.
Evo jedan

Krenuo mali Perica u skolu,iduci ulicom naidje na neki papir,uzme ga,
kad je procitao zgranuo se i zakasnio u skolu.Stize posle pola sata
kasnjenja i pitaga nastavnica zasto je zakasnio
Perica: pa idem ti ja tako ulicom,naisao sam na
neki papir,kad sam procitao zgranuo sam se i zakasnio.
Nastavnica: pa dobro,daj mi papir da i ja procitam....

Perica:ne smem poslacete me kod direktora....

Nastavnica:ma sta ti je Perice,necu.

Da on njoj papir,kad je procitala zgranula se i posalje ga kod direktora.

Direktor: pa po Bogu Perice sta je sad opet?

Perica: pa direktore nisam ja kriv,idem ti ja ulicom,naisao sam na
neki papir,kad sam procitao zgranuo sam se,zakasnio u skolu.
Uciteljici sam sve lepo objasnio,ona mi trazila papir,ja joj dao
i ona me poslala kod vas.
Direktor: pa sta je to toliko strasno pisalo daj da vidim
Perica: ma nema sanse izbacicete me iz skole
Direktor:ma svasta Perice pa zar zbog papira....
daj mi ga slobodno.Direktor uze papir,procita i zgrane se
i Pericu izbaci iz skole.
Ode Perica kuci i tamo ga ceka otac,kako sad da
mu kaze da su ga izbacili iz skole
Otac: Perice sto si tako tuzan
Perica:izbacili su me iz skole
Otac: pa zasto bre
Perica:ne smem da ti kazem ti ces me izbaciti iz kuce
Otac:jesi li ti normalan,pa ti si moj sin,necu te izbaciti iz kuce
Perica: pa dobro.....Iso ja tako ulicom i naiso na neki papir,kad
sam procitao zgranuo sam se i zakasnio u skolu,uciteljica me
pitala sto sam zakasnio i ja joj rekao,ona mi trazila papir,ja joj
dao,kad je procitala zgranula se i poslala me kod direktora,on
me pitao sto sam opet dosao,ja mu rekao da sam isao ulicom
naisao na neki papir kad sam procitao zgranuo se,zakasnio u
skolu,uciteljica me pitala sto sam zakasnio,jajoj objasnio i ona
me poslala kod njega,ja i njemu dao papir,on procitao i zgranuo
se i izbacio me iz skole.
Otac zbunjeno gleda Pericu i nista mu nije jasno:daj mi taj papir
da i ja vidim sta tu pise.
Perica mu da i ovaj ga stvarno izbaci iz kuce.Nakon visecasovnog
lutanja,stigne on do neke luke,ukrca se na brod.Negde na sredini
okeana.....uhvati ga kapetan broda.
Kapetan:vasu kartu molim.
Perica:nemam, ja sam slepi putnik.
Kapetan:kako si smeo da se popenjes na brod bez karte?
Perica: pa nisam imao gde da odem,iz skole su me izbacili iz kuce
takodje.......nisam imao gde.
Kapetan se sazali pa ga pita: pa zasto crno dete.
Perica: pa iso ja tako ulicom,naisao sam na neki papir,kad sam
procitao zgranuo sam se i zakasnio u skoli,uciteljica me pitala
zasto,ja joj objasnio,ona mi trazila papir kad je procitala zgranula
se i poslala me kod direktora,on me pitao sta cu opet kod njega
i ja mu objasnio,on mi trazio papir,kad je procitao zgranuo se i
izbacio me iz skole.Ja dosao kuci i tamo moj otac,pitao me sto
sam tuzan ja mu objasnio sve kako je bilo,da sam isao ulicom i
da sam naisao na taj papir i da sam zakasnio u skolu,pa se i
nastavnica zgranula i poslala me kod direktora,pa kad je i direktor
video papir zgranuo se i izbacio me iz skole,on mi trazio papir
,ja sam mu dao i on me izbacio iz kuce.
Kapetan:jadno dete,pa sta je pisalo na tom papiru?
Perica:necu da vam kazem izbacicete me sa broda.
Kapetan:gde da te izbacim kad je oko nas samo okean.
Perica mu da i ovaj se zgranuo kad je procitao i izbaci ga sa broda.....
Plivao je on tako satima i najzad dopliva do nekog ostrva,kad tamo jedan
covek sa bradom i kosom do kolena,sedi na steni i ceka da vidi ko to
dolazi na njegovo ostrvo.
Starac dolazi do Perice i pita ga
Starac: pa dete na ovo ostrvo vec 20 godina niko ne dolazi,otkud ti ovde?
Perica:ma ne pitajte me nista,izbacili su me iz skole pa iz kuce pa sa broda
i jedva sam dovde doplivao!
Starac: pa zasto su te izbacili:
Perica:ne smem da vam kazem jer cete vi da me oterate s ovog ostrva.
Starac:nemam gde da te oteram a i dojadilo mi je da budem sam.

Isprica njemu perica od samoga pocetka kako je bilo, starac mu zatrazi papir, ovaj mu pruzi, i kako je dunuo vetar isklizne
mu iz ruke i papir odleti...


Jel imate i vi neki :D :D :D
 
Poslednja izmena:
Dosao detetu rodjendan i pitaju ga roditelji sta hoce za rodjendan dete kaze da ce mu trebati par dana da razmisli
prodje par dana i dete odlucno odgovori roditeljima da hoce
"Zelenu ping pong lopticu
I roditelji mu ispune veoma cudnu zelju i kupe mu zelenu ping pong lopticu
Prodje godinu dana i dete ponovo trazi za rodjendan zelenu ping pong lopticu
roditelji mu kupe ponovo zelenu ping pong lopticu
i prodje opet godinu dana i pitaju dete sta hoces za rodjen dan ali samo nemoj da nam kazes da hoces zelenu ping pong lopticu
a dete kaze dobro necu hocu dve zelene ping pong loptice
i roditelji mu ispune zelju i kupe mu ping pong loptice
i tako svake godine dete trazi jos po jednu zelenu ping pong lopticu[tri,cetiri]
i onda to dete postane covek i dobije dete i kad je dete poraslo otac i oni popricaju sta ce sin da kupi ocu i da postoji tradicija da svake godine on dobije zelenu ping pong lopticu.
I sin mu kupi zelenu ping pong lopticu i otac bude sav srecan
ali postojala je jedna soba u kuci gde niko nije smeo da ulazi sem oca a znalo se da u njoj stoje ping pong loptice
I tako covek ostari a sin postane covek i dobije dete
I onda deda[bivsi covek] trazi da mu unuk kupi zelenu ping pong lopticu
i unuk mu kupi
naravno i unuk dobije dete u medjuvremenu
i tako i praunuk kupuje zelenu ping pong lopticu
I tako jednog dana deda na jubilarni 100 rodjendan trazi poslednju zelenu ping pong lopticu i da ce svima otkriti tajnu zasto ih je cuvao u sobi sve ove godine
I praunuk mu kupi lopticu i deda pocne da prica:
"Vidite deco,unuci,praunuci meni su trebale zelene ping pong loptice iz jednog veoma vaznog razloga a to je.................................."
i umre posto mu je doslo vreme

- - - - - - - - - -

Bio jednom jedan pop I jednog dana on ode u crkvu I stavi svetu vodicu na stocic.Ali kada se okrenuo uleteo je decak I stavio mu jaje u svetu vodicu.Pop ga vidi I krene da ga juri po crkvi.Decko iskoci kroz prozor,ali pop ne uspe da iskoci I on krene da vezba,vezba,vezba.Sledeceg dana pop opet stavi svetu vodicu na stotic.Kako se okrenuo stize decak I stavlja mu jaje u svetu vodicu.Decak iskoci kroz prozor, I pop iskoci kroz prozor.Decko sprint niz livadu e pop ne moze sprint niz livadu.Vezba,vezba,vezba pop I sledeceg dana opet on stavi svetu vodicu.Dodje decko I stavi mu jaje.Pop krene da ga juri I decko kroz prozor,pop kroz prozor.Decko sprint niz livadu,pop sprint niz livadu.Decko na drvo,ali pop ne moze na drvo.Vezba,vezba,vezba pop I sledeceg dana pop uzme I stavi svetu vodicu.Dodje decko I ubaci mu opet jaje. Pop krene da ga juri I decko kroz prozor,pop kroz prozor.Decko sprint niz livadu,pop sprint niz livadu.Decko na drvo pop na drvo.Decko sa drveta na drvo,e pop ne moze sa drveta na drvo.Vezba,vezba pop I sledeceg dana opet on stavi svetu vodicu.Dodje decak I ubaci mu jaje . Pop krene da ga juri I decko kroz prozor,pop kroz prozor.Decko sprint niz livadu,pop sprint niz livadu.Decko na drvo pop na drvo.Decko sa drveta na drvo,pop sa drveta na drvo .DEcko skoci u reku,e pop ne moze u reku. Vezba,vezba pop I sledeceg dana opet on stavi svetu vodicu.Dodje decak I ubaci mu jaje . Pop krene da ga juri I decko kroz prozor,pop kroz prozor.Decko sprint niz livadu,pop sprint niz livadu.Decko na drvo pop na drvo.Decko sa drveta na drvo,pop sa drveta na drvo .DEcko skoci u reku,pop skoci u reku.Decko zaroni,ali pop ne moze da zaroni. Vezba,vezba pop I sledeceg dana opet on stavi svetu vodicu.Dodje decak I ubaci mu jaje . Pop krene da ga juri I decko kroz prozor,pop kroz prozor.Decko sprint niz livadu,pop sprint niz livadu.Decko na drvo pop na drvo.Decko sa drveta na drvo,pop sa drveta na drvo .DEcko skoci u reku,pop skoci u reku.Decko zaroni,pop zaroni .Decko munjevito izadje na povrsinu,ali pop ne moze da izadje munjevito na povrsinu. Vezba,vezba pop I sledeceg dana opet on stavi svetu vodicu.Dodje decak I ubaci mu jaje . Pop krene da ga juri I decko kroz prozor,pop kroz prozor.Decko sprint niz livadu,pop sprint niz livadu.Decko na drvo pop na drvo.Decko sa drveta na drvo,pop sa drveta na drvo .DEcko skoci u reku,pop skoci u reku.Decko zaroni,pop zaroni.Decko izroni munjevito na povrsinu,pop izroni munjevito na povrsinu.Decko se otkotrlja niz brdo,ali pop ne moze da se otkotrlja niz brdo. Vezba,vezba pop I sledeceg dana opet on stavi svetu vodicu.Dodje decak I ubaci mu jaje . Pop krene da ga juri I decko kroz prozor,pop kroz prozor.Decko sprint niz livadu,pop sprint niz livadu.Decko na drvo pop na drvo.Decko sa drveta na drvo,pop sa drveta na drvo .DEcko skoci u reku,pop skoci u reku.Decko zaroni,pop zaroni.Decko izroni munjevito na povrsinu,pop izroni munjevito na povrsinu.Decko se otkotrlja niz brdo,pop se otkotrlja niz brdo.Decko preskoci veliku rupu,ali pop ne moze da preskoci veliku rupu. Vezba,vezba pop I sledeceg dana opet on stavi svetu vodicu.Dodje decak I ubaci mu jaje . Pop krene da ga juri I decko kroz prozor,pop kroz prozor.Decko sprint niz livadu,pop sprint niz livadu.Decko na drvo pop na drvo.Decko sa drveta na drvo,pop sa drveta na drvo .DEcko skoci u reku,pop skoci u reku.Decko zaroni,pop zaroni.Decko izroni munjevito na povrsinu,pop izroni munjevito na povrsinu.Decko se otkotrlja niz brdo,pop se otkotrlja niz brdo.Decko preskoci veliku rupu,pop preskoci veliku rupu.Decko predje preko uzarenog kamenja,ali pop ne moze da predje preko uzarenog kamenja. Vezba,vezba pop I sledeceg dana opet on stavi svetu vodicu.Dodje decak I ubaci mu jaje . Pop krene da ga juri I decko kroz prozor,pop kroz prozor.Decko sprint niz livadu,pop sprint niz livadu.Decko na drvo pop na drvo.Decko sa drveta na drvo,pop sa drveta na drvo .DEcko skoci u reku,pop skoci u reku.Decko zaroni,pop zaroni.Decko izroni munjevito na povrsinu,pop izroni munjevito na povrsinu.Decko se otkotrlja niz brdo,pop se otkotrlja niz brdo.Decko preskoci veliku rupu,pop preskoci veliku rupu.Decko predje preko uzarenog kamenja,pop predje preko uzarenog kamenja.Decko uskoci u tunnel,ali pop ne moze da uskoci u tunnel. Vezba,vezba pop I sledeceg dana opet on stavi svetu vodicu.Dodje decak I ubaci mu jaje . Pop krene da ga juri I decko kroz prozor,pop kroz prozor.Decko sprint niz livadu,pop sprint niz livadu.Decko na drvo pop na drvo.Decko sa drveta na drvo,pop sa drveta na drvo .DEcko skoci u reku,pop skoci u reku.Decko zaroni,pop zaroni.Decko izroni munjevito na povrsinu,pop izroni munjevito na povrsinu.Decko se otkotrlja niz brdo,pop se otkotrlja niz brdo.Decko preskoci veliku rupu,pop preskoci veliku rupu.Decko predje preko uzarenog kamenja,pop predje preko uzarenog kamenja.Decko uskoci u tunnel,pop uskoci u tunnel.I tu pop uhvati decka.Pocne da vise na njega I pita ga:-Zasto si ubacio jaje u moju svetu vodicu?-
,a decak mu odgovara:-Kazacu ti,ali ti nemoj nikome da kazes-I pop nikome nije rekao.
 

Back
Top