brak u USA
Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: brak u USA

Početnik
    Učlanjen
    15.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano brak u USA

Pozdrav svima.

Ima li neka zena sa YU prostora a da zivi u USA koja je raspolozena za brak? Imam 34 god. i iz Beograda sam.Naravno sto se tice $uslova$ to se podrazumeva.

Nikola

diver971@hotmail.com

Ističe se klika (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    75

Podrazumevano Re: brak u USA

Citat Original postavio DIVER
    Pozdrav svima.

Ima li neka zena sa YU prostora a da zivi u USA koja je raspolozena za brak? Imam 34 god. i iz Beograda sam.Naravno sto se tice $uslova$ to se podrazumeva.

Nikola

diver971@hotmail.com

To ce ti ici prilicno tesko , probaj sa Kanadom jer je lakse dobiti permanent resident status. Razlika izmedju USA i Kande je u tome sto ti kada se ozenis sa nekim ko ima USA papire relativno brzo dobijes privremenu vizu za ulazak u USA ali kasnije te ceka pakao oko proveravanja i tih gluposti i niko ti ne garantuej da ces doboti stalne papire. Za Kanadu je sasvim drugacije, ti odmah dobijas permanent resident status koji se radi u Becu i stvar je resena, ne ceka se vise od 6 meseci, ulazis kasnije u Kanadu i sve je gotovo, za tri godine apliciras za pasos......

Razmisli malo o ovome, ozbiljna je tema.

Početnik
    Učlanjen
    15.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio klika
    To ce ti ici prilicno tesko , probaj sa Kanadom jer je lakse dobiti permanent resident status. Razlika izmedju USA i Kande je u tome sto ti kada se ozenis sa nekim ko ima USA papire relativno brzo dobijes privremenu vizu za ulazak u USA ali kasnije te ceka pakao oko proveravanja i tih gluposti i niko ti ne garantuej da ces doboti stalne papire. Za Kanadu je sasvim drugacije, ti odmah dobijas permanent resident status koji se radi u Becu i stvar je resena, ne ceka se vise od 6 meseci, ulazis kasnije u Kanadu i sve je gotovo, za tri godine apliciras za pasos......

Razmisli malo o ovome, ozbiljna je tema.

Hvala puno na odgovoru.Svaki savet i informacija su dobrodosli.Sto se tice jos nekih detalja,ako ih ima mozes slobodno da mi posaljes na mail.

pozdrav

xpajamacax
    Guest

jaoo jeste!
    američki papiri su polako a li sigurno neostvarljiv san
    klika je u pravu!

Početnik
    Učlanjen
    15.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Licno ni protiv Kanade nebih imao nista protiv. Mislim da bas i nije sve tako crno.Najvaznije je naci zensku osobu koja je raspolozena za ovu varijantu i svima dobro. Videcemo.Ako neko zna da bi neka pristala slobodno neka nas spoji.

Ističe se klika (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    75

Licno ni protiv Kanade nebih imao nista protiv. Mislim da bas i nije sve tako crno.Najvaznije je naci zensku osobu koja je raspolozena za ovu varijantu i svima dobro. Videcemo.Ako neko zna da bi neka pristala slobodno neka nas spoji.
    Nemam sada vemena ali cu ti se javiti direktno za koji dan sa vise detalja. Nije neostvarljivo ali treba dosta zivaca, strpljenja, srece, itd.........i ne smes napraviti ni najmanju gresku!

Početnik
    Učlanjen
    15.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Klika,hvala unapred.

Ističe se klika (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    75

Klika,hvala unapred.
    Poslao sam ti juce privatnu poruku, ne znam da li si je dobio, uvek imam neki problem kada saljem privatne poruke i nikada nisam siguran da li je otisla tamo gde treba.

Početnik
    Učlanjen
    18.10.2005.
    Reputaciona moć
    0

Ne vidim da si na pravom mestu da bi bio tacno informisan. Ako znas engleski, sto ne podzes na usa imigraciju stranice na netu? Mislim da ces tamo mnogo bolje da se informises da bi bio u boljoj prilici da stvorisrealno misljenje sta i kako umesto ovih rekla kazala prica. Koristi google naci ces sve sto treba jako brzo. Sretno

Ističe se klika (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    75

Citat Original postavio IvIonk
    Ne vidim da si na pravom mestu da bi bio tacno informisan. Ako znas engleski, sto ne podzes na usa imigraciju stranice na netu? Mislim da ces tamo mnogo bolje da se informises da bi bio u boljoj prilici da stvorisrealno misljenje sta i kako umesto ovih rekla kazala prica. Koristi google naci ces sve sto treba jako brzo. Sretno
    A da li ti stvarno mislis da ce na oficijenlnim stranicama USA governmenta naci oavkve skakljive teme, ne znam kako bi se o ovome tamo informisao. Covek trazi zenu da se ozeni za papire, nista drugo, to i nije bas legalno pa ne vidim kako ce mu tamo neko bilo sta o tome reci.

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •