znati sta zelis

gost 189815

Iskusan
Poruka
5.826
da li poznajete sebe u potpunosti?znate li sta zelite,i bez sumnje koracate,ili ste izgubljeni u nekom svom svemiru?nekad pomislim kako su najsrecniji ljudi koji od malena tacno znaju sta zele..
mada mozda mi svi ustvari to znamo,samo se plasimo...
s druge strane ima ljudi koji zele ono sto je popularno pa su posle hronicno nesrecni..
nisam pametna...
 
Poznajem sebe i tacno znam sada sta zelim. U pravu si, najsrecniji su oni koji od malena znaju sta zele, a Novak Djokovic je savrsen primer za to.
Medjutim, za razliku od Noleta ja sam prestareo za onu vrstu aktivnosti koju bih najvise od svega zeleo da primenjujem i sta strasno zelim tako da mi ostaje samo da placem na forumu.
Kuku forum, jadan ja.
 
da li poznajete sebe u potpunosti?znate li sta zelite,i bez sumnje koracate,ili ste izgubljeni u nekom svom svemiru?nekad pomislim kako su najsrecniji ljudi koji od malena tacno znaju sta zele..
mada mozda mi svi ustvari to znamo,samo se plasimo...
s druge strane ima ljudi koji zele ono sto je popularno pa su posle hronicno nesrecni..
nisam pametna...

Jednim delom sam i dalje u svom svetu, plasim se da ga napustim u potpunosti.
Imam sumnje oko nekih stvari ali znam da sa time moram da se suocim kako bih bio bolji.

Najsrecniji su oni koji ostvare svoje snove iz detinjstva, dzaba znanje o tome sta zelis ako ne mozes to i da ostvaris mada su najnesrecni oni koji i ne pokusaju da ih ostvare.
 
Poznajem sebe i tacno znam sada sta zelim. U pravu si, najsrecniji su oni koji od malena znaju sta zele, a Novak Djokovic je savrsen primer za to.
Medjutim, za razliku od Noleta ja sam prestareo za onu vrstu aktivnosti koju bih najvise od svega zeleo da primenjujem i sta strasno zelim tako da mi ostaje samo da placem na forumu.
Kuku forum, jadan ja.
maloo smo bezobrazni:roll:
nisi ti za balerinu,predji preko toga;):mrgreen::lol:

tema:
a ima ljudi koji zive u nekom drugom vremenu i vuku se nazad,mozda su ti najgori...:think:

- - - - - - - - - -

Ne znam sta zelim, ali sam poprilicno siguran u ono sto ne zelim. To je nesto, zar ne? :)

i to je napredak,ja sam i u tom delu pola/pola:lol:
 
da li poznajete sebe u potpunosti?znate li sta zelite,i bez sumnje koracate,ili ste izgubljeni u nekom svom svemiru?nekad pomislim kako su najsrecniji ljudi koji od malena tacno znaju sta zele..
mada mozda mi svi ustvari to znamo,samo se plasimo...
s druge strane ima ljudi koji zele ono sto je popularno pa su posle hronicno nesrecni..
nisam pametna...

nisi
mislim da sam od tih koji ne znaju, nisam se time nikad bavio, sve su to bile neke psontane slucajne stvari
 
Ma bilo bi to OK da ta zelja nije postala ISKONSKA.:lol: Morace nekako da se kompenzuje.:mrgreen:
aa hteo je da bude khm khm filmsa zvezda:per::lol:

- - - - - - - - - -

nisi
mislim da sam od tih koji ne znaju, nisam se time nikad bavio, sve su to bile neke psontane slucajne stvari
al to jebilo ono sto si u tom trnutku zeleo i to te je vodilo..ja sam vise pricala o ljudima koji zele sve po malo,ili nista posebno,i plase se da zele,ili ih dr zelje koce....
ti mozda nisi imao grandizni zivotni plan al si se vodio nekim trenutnim emocijama i zeljama...
 
aa hteo je da bude khm khm filmsa zvezda:per::lol:

- - - - - - - - - -
al to jebilo ono sto si u tom trnutku zeleo i to te je vodilo..ja sam vise pricala o ljudima koji zele sve po malo,ili nista posebno,i plase se da zele,ili ih dr zelje koce....
ti mozda nisi imao grandizni zivotni plan al si se vodio nekim trenutnim emocijama i zeljama...

moguce

plasim se uvek onog, pazi sta zelis mozda ti se ispuni
 
da li poznajete sebe u potpunosti?znate li sta zelite,i bez sumnje koracate,ili ste izgubljeni u nekom svom svemiru?nekad pomislim kako su najsrecniji ljudi koji od malena tacno znaju sta zele..
mada mozda mi svi ustvari to znamo,samo se plasimo...
s druge strane ima ljudi koji zele ono sto je popularno pa su posle hronicno nesrecni..
nisam pametna...

Niko ne poznaje sebe u potpunosti jer niko nije bio u svim mogućim situacijama .Dobro je znati šta želiš ali je još važnije znati šta možeš
da ne bi izgubila energiju i vrijeme na nešto zašta nisi talentovana . Ako i ostvariš to što si zacrtala to opet ne znači da će ti to ostvarenje
donijeti sreću .
 
nekad pomislim kako su najsrecniji ljudi koji od malena tacno znaju sta zele

a ja nekad pomislim ksko su najnesrecniji
ispada da težiš nekoj unapred zacrtanoj utopiji
i kad stigneš opet nisi srecan
ne kaže se džabe pazi šta želiš...
naravno da ne poznajem sebe ko to tvrdi
samo se ograničio na neku meru

- - - - - - - - - -

a Novak Djokovic je savrsen primer za to..

:lol::lol: i :lol:
 
da li poznajete sebe u potpunosti?znate li sta zelite,i bez sumnje koracate,ili ste izgubljeni u nekom svom svemiru?nekad pomislim kako su najsrecniji ljudi koji od malena tacno znaju sta zele..
mada mozda mi svi ustvari to znamo,samo se plasimo...
s druge strane ima ljudi koji zele ono sto je popularno pa su posle hronicno nesrecni..
nisam pametna...

najgore kad si siguran u sebe pred drugima a intimno ne znas sta zelis.... odas se poroku i prsnes tek tako, osim ako te ne spasi necija milost
 
i meni su se uvek sviđali ti ljudi koji su odmah znali šta hoće, još kao mala deca
...
međutim, nisam od tih
..
desi se da skreneš sa puta, pa treba vremena da se opet sebi i svojim interesovanjima vratiš
..
 

Back
Top