Re: Komicni postovi i teme koje su vas nasmejale

Moja mama je radila u Loli u Bulevaru i sve što je Rolo napisao potpisujem do poslednje tačke.

A ti smorisa, umesto što lupetas ovuda 24/7 deder izadji malo na vazduh iz te ti podstanarske sobice i kad si ga već izduvao u rodnoj ti selendri možda naletis ovde na neku nesrecnicu da ti skine mrak, usitnio već 40-tu, a nigde devojke, žene, kuceta ni maceta.
Brukica, tuga i žalost.
:lol:
 
zato sto s.eres ko tixi. :) on bi pokrenuo proizvodnju ....

vas dvoje ste sanjari, samo sto si ti malo realnija. on ne moze da shvati da van raske koja je selendra u gradovima stvari idu mnogo lakse. sere o komaricma (kao samo beograd ima komarce)
onda sere :

1. zecevi na goliji
2. stednja u rubljama
3. bojkotovati akcize (samo ne zna kako je naumio)
4. uzgoj malina, pecurki, kupina, borovnica...
5. ameri potrosili 7000 milijardi evra na rat usiriji
6. ''ovakve akcize na benzin nisu ni turci uzimali''
7. imam cetvoro dece i moja zena hoce jos.
8. '' boli me uvo za vas luzere suncam se na gleceru i kupio sam argentinsko vino u lidlu'' (posle pizdi na lidl jer srbima placa 23000)
9. covek ima 100 kosnica i sav med izvozi u spaniju, (pri tom ima teoriju osvim vocarskim, medarskim, ratarskim, farmaceutskim mafijasima) samo taj lik izvozi med u Spaniju.
10. snoshaj efendija je jedan pokvaren covek koji valja ljudima fals lekove. :)

Na temu o komicnim postovima.:klap: Bravo Efendija.:ok:
 
Требало би да ТО неко од вас србенди набије на Стојка и учини норманом особом! :hahaha:

На толику жртву за отаџбину ипак нисам спреман.

Brba momčina, sve radi osim svog posla. Na ***** je metnem.

- - - - - - - - - -


*Ебо "момчину" коме фали основна алатка! :D

................
 
20180624_135843.jpg

:lol:


:mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Re:Nova šansa: Njih 30 sad ima platu od 45.000RSD, prijavite se
Dakle, hoce za 3 meseca da naprave programera :D

Pa ovo je predivno, voleo bih da upoznam tog strucnjaka koji je to osmislio :D :D :D

Признај да ти је криво што ти нумеш...:lol:
Обучавају екипу за албански космички програм, прођу само најспособнији!

Ljubomoran sam - priznajem. Meni je trebalo celu godinu da prekvalifikujem veterinara koji je odlican matematicar i ima IQ preko 140, i trebalo mi je godinu i po da prekvalifikujem ekonomistu (ne toliko visok IQ ali opet odlicno znanje matematike).
Da mi je da imam te vestine SNS instruktora, pa da pravim programere za 3 meseca, gde bi mi bio kraj :D

О'ш ти средим код Јеремије да те води на ходочашће у Томину Цркву у Крагоевац, има ти се поотварају чакре, ма за два месеца од Верице Радете има да направиш хакермадерфакера...:lol:
И да се извиниш Вучићу што си лај'о, то се подразумева...:mrgreen:
 
Muvam se sa par zena...nikako da se odlucim...nisam normalan !

- - - - - - - - - -

Kao dete koje iđe u poslasticarnu, pa ne zna koji kolac bi pre smazao...slatke muke..: ))

- - - - - - - - - -

Koju odabrati, a ne zajebati se..!! Hmm..

Ispala je neviđena folirantska picketina, magicnu muziku nikad vise nece dobiti...moze samo qrcinu preko cela...:)

- - - - - - - - - -

Mada hmm, to bi joj bila nagrada, tako da ne dam!!! : ))

Tacno sam znao da ce ovako da se zavrsi.:hahaha:

Kako se meni to nikad ne desi vec se otimaju o mene, narocito kad me upoznaju, samo da mi je znati?:think:

Tebe izgleda isutiraju nakon 5-6 minuta razgovora.:lol:

Ceo razgovor ide na temu o komicnim postovima jer si me slatko nasmejo.:lol:

Osmeh nedelje.:)
 

Kako je Dennis Rodman uopće došao na emisiju? Ovako je to objasnio youtube korisnik Zagor Te-Nej:

"Rodman je bio u nekom kampu američke vojske kao gost i tamo je prolazio kroz sve te sheme svi su ga htjeli upoznat sa stvarima koje oni rade i naletio je poslije na neku ekipu, američke vojnike hrvatskog podrijetla, koji su vrištali od smijeha i gledali neki stream u toj bazi, lik je otišao do njih i pitao ih šta se to gleda i oni su mu tada objašnjavali da je riječ o live emisiji u HR gdje nema restrikcija i čovjek je rekao da mu je to tako jebeno i da će otići tamo kad bude imao prilike. Godinu, dvije kasnije neki hrvatski biznismen ga je dofurao u HR i ovaj je tražio da ide u tu emisiju. I tako se ovo desilo. Ovo je 100% istina i sam Malnar ju je objasnio u novinama."

Ovaj video je re-uploadan u jednu cijelinu; velika zahvala Youtube korisniku "miki444" koji je prvi postavio ovaj video na Youtube.

Noćna mora Željka Malnara bio je noćni talk show hrvatske televizijske postaje OTV, a potom Zagrebačke Televizije Z1. Autor Željko Malnar počeo je s emitiranjem anti-showa 3. listopada 1992., subotnjim noćima od 22:00 do 3:00 (ponekad do 4:00 ili čak 6:00). Emitiranje Noćne More službeno je završilo 26. lipnja 2010. Pored pokojnog Malnara stalni članovi noćne more činili su neobični zagrebački susjedi s nadimcima Cezar, Tarzan, Jaran, Remzo, Laki i pokojni Ševa iz ulica Peščenice. Malnar je tobože proglasio u Peščenici nezavisnu Republiku Peščenicu s njim kao predsjednikom. Njegov kabinet činili su njegovi susjedi. Često je bio slučaj da su se gledatelji koji se telefonski uključe u show počeli obostrano vrijeđati s domaćinima i gostima showa.Ponekad Malnar je kazao gledateljima „Jadnici, ugasite televizor i idite spavati! Idiote, zar nemas pametnijeg posla, nego gledati televiziju u tri ujutro! Hajde, laku noć! Što je, bijedniče, nemas novaca za biti vani, nego mene moraš gledati na svome malom televizoru crnobijelom?“
Nightmare Stage naziv je Malnarove kolumne koja se redovito objavljivala u tjedniku Globus. 2002. godine Noćna mora ugostila je Dennisa Rodmana, koji je u Zagreb došao samo zbog sudjelovanju u showu nakon što mu ga je njegov prijatelj Hrvat pokazao putem interneta. Z1 Televizija promijenila je satelitsko emitiranje; od listopada 2009. promijenjeno je s Hotbirda na Atlantic Bird, tako da brojni obožavatelji širom Europe, koji su show pratili putem satelitskog programa, od tada više nisu mogli pratiti show. Popularni član Noćne more Zvonimir Levačić - Ševa preminuo je 5. svibnja 2010. Vijest o smrti legendarnog Ševe objavile su i velike hrvatske medijske kuće. Tri godine kasnije, 9. srpnja 2013, preminuo je i autor Noćne more Željko Malnar.
 
Sa teme "Ipak je pobedila banka o CHF kreditima"
https://forum.krstarica.com/showthr...Ukinuta-presuda-o-raskidu-kredita-u-CHF/page2


Vrhovni kasacioni sud (VKS) je VRHUNSKA korumpirana pravna nakaza koja se još uvek ŽUTI!

To je u tužiilaštvu žuta hobotnica koja je prešla u SNS , na VKS sa druge strane je odmah SNS stavio šapu i postavio pijanog Milojevića koji za vreme one mutave Malovićke i debele Maserovićke nije bio reizabran kao nedostajan ,što je u njegovom slučaju i bilo opravdano jer se čovek nije treznio , pa su ga odmah postavili na najvažniju sudijsku funkciju u zemlji jer je željan osvete ,a i radi sve šta mu se kaže ...

:rotf:

Super post :super: - nasmeja me slatko.:lol:
 
Није вам јасно ни откуд сладолед, Кокакола сваки дан ?
Ха, ха !

Понесем одавде кесице сладоледа
тамо направим кило-две и ставим у фрижидер
( сваки студио га има )
дете се разби од сладоледа !

Кокакола ?
Просто, купујем на 2 литре
кошта колико и код нас 1 евро.
Ставим у фрижидер и пресипам у мале флаше по пола литре.
Тако ме флашица овог пића дође 0,25е.
Упореди то са 7-8е у кафићу !

Е сад,
ко је жељан кафића ...
Жалим случај !
:roll:

Jel flašice od 0,25 nosiš iz Srbije ili tamo ukradeš iz reciklažnog kontejnera pa ih iskuvavaš u apartmanu ?

Nick Knjaz Milos a ovamo riba tiganje na moru...ne ide brate

:rotf:
 
SPAZIO SAM NLO

- - - - - - - - - -

UOCIO SAM NLO NE BRISITE TEMU VIDEO SAM GA STVARNO NE LAZEM!!!

- - - - - - - - - -

SPAZIO SAM NLO SADA UPRAVO

Какав НЛО то су бре мигови што смо у деловима добили од мајчице, а после рестаурације.
a što jadan nebio nijesi snimio :ok:
a onda na drugoj temi

ne bi imao problem da je on homos da ne nabija to svima jel ja vama svima pricam svaki dan sta ja radim sa zenom? ko je njega pitao
ali cim nabija ovako zasluzan je svakog ponizenja i napada

Ma kakav tvoj rad kad u najbolje vreme, 5 sati izjutra, juriš leteće tanjire?
 
10 strana kvalitetnog programa na temi TRAZIM NORMALNOG,PAŽLJIVOG I NEŽNOG MUŠKARCA, kompletna ekipa u elementu, zemljotres-urnebes...
Samo deo atmosfere:


Ako si vasitacica u vrticu,jedino u toj ustanovi mozes da ih upoznas:lol:

:hahaha:

nije tačno ima ih i u osnovnoj školi

ћао усамљена лепотице
да ли си за једну нормалну пажљиву и нежну жену :руменко:

усамљена зашто ме кулираш : ((
Ne kuliram te....Tu sam.

mene kada su stavili na onaj čekrk i okretali, optužujući me da sam Hitler lično ili bar trandža, nisam posustala, od starta sam tvrdila: ,,ipak se okreće" bez obzira što mi je nakon čekrka sledila lomača :rotf:

Stalno čitam uspaljena lepotica da fak:roll:

лаки кад за једно десетак плус година будеш имао толико видећу да л ћеш себе звати чика лаки осим у неким интимним моментима лололол

што се мене тиче ја ћу вероватно бити тета стрки пићка и по :руменко:

S, brt lupi joj pečat na dupe..Ono da ima yus :mrgreen: :lol:

vi nemojte ja jesam, empatična sam persona i želim mir u svetu! al prvo da propadne Amerika pa onda.

Ti živiš u oblacima mala:mrgreen:
Tvoja 'zica iz onog vremena ostala nepečatirana:lol:

poljubiš me u ovom vremenu na to nepečatirano mesto iz onog vremena :heart:
ti opet hoćeš da popijem kaznu zbog tebe? saću se vratim, samo da se opašem dinamitom i zagrlim te :lol:

To što si popila nije bila kazna:mrgreen:
Jel ono "grizi guzu kad kažem" :lol:
Bolje petardama, šta ako te od blizine ujede zmija, a tebi se dopadne :rotf:

ako me ujede zmija, isisaćeš mi otrov, šta drugo

P
Ja reko da te eksplozija ne odnese, a ti već skinula dinamit:mrgreen: :rotf:

Kako smo došli do toga da ja šaljem tebi svoje podatke? Ja razmišljam da apliciram za ovu šljaku iz uvodnog posta.

A šta, jel i ti zapošljavaš? :mrgreen:

што је л као не би радио :мистергрин:

- - - - - - - - - -

кажи ми прво колико имаш година и да ли поседујеш бар један шортс :руменко:

- - - - - - - - - -

ова тема је толико врх да ја сад морам да кренем испочетка да је читам
 
na temi Sazrevanje na forumu, Zoro:

na forumu može da ti se desi da se sa jednim svađaš, sa drugim gotiviš, sa trećim psuješ, sa četvrtim zezaš, petog da vređaš, šesti da ti diže pritisak, sedmom da šalješ iskrena pisma..

a da se uživo upoznaš sa jednom osobom koja je zapravo bila svih tih 7 nikova.

forumi su degradirali poverenje

a bez poverenja nema lepote


A ja mislila da sam ja utripovala........ :rotf:
 

Back
Top