Re: Komicni postovi i teme koje su vas nasmejale

Ja sam po pitanju Đokovića prilično ravnodušan. Sa jedne strane, radije bih 3 sata golom guzicom trljao gloginje nego gledao 3 sata tenisa. Sa druge strane jeste vrhunski sportista i postigao je 100 puta veće uspehe od onih o kojim ogromna većina sportista sanja. Sa treće strane je vegan, feng šui, hipsterski pičkopaćenik koji se loži na sajentologiju, lajf kouče, grlenje drveća i hranu za ptičice što nema veze ni sa sportom ni sa gramom zdravog razuma. Tako da se svakako ne može reći da sam fan Noloa. Isto koliko nisam ni crvoguzog španskog ciganina.

Али циганче из Толеда не прави сцене са шаманима, не шамара га жена пред милион фанова онлајн, не петља са Весићем и Ђиласом да добије парче Калемегдана, не изјављује да су французи његови, итд, итд
Ali zato gura sebi prst u dupe dok ga gleda milijardu ljudi na sred terena u finalu Frenč opena. Nije baš ni to normalno. A i ne petlja se sa Đilasom i Vesićem ali se sigurno petlja sa nekim njihovim Karlosom i Fernandom, nije on za džabe mezimče španske javnosti i kraljevske porodice isto kao Đoković u Srbiji.

Атлетичари то раде стално па ником не смета.

Ali ganci to radi baš onako eksplicitno. Atletičari vade one plastične gaće iz bulje dok ovaj češe, čaprka, pravi grimase...

И вечито надрндана фаца изнад које сија себороична ћела у најави.

z:)..
 
Poslednja izmena:
AFERA VRANJEŠ

KARLEUŠA TRAŽI POMOĆ OD VUČIĆA! Gospodine predsedniče, pomozite mi da zaustavim ovo LUDILO
- Ako ne zbog mene, onda zbog moje dece, muža, bolesne majke... Molim vas. Otišlo je predaleko - poručilaa je Karleuša.

Objavljeno: 16.01.2019. 09:02h
Domaći, ali strani mediji bruje o navodnoj aferi Jelene Karleuše i fudbalera Ognjena Vranješa, a pevačica se u jeku skandala oglasila i uputila poruku predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću.

Karleuša je poručila da je sve otišlo predaleko i zamolila predsednika da joj pomogne i zaustavi priče koje se pojavljuju u medijima.


foto: Printscreen
- Gospodine Aleksandre Vučiću, da li mogu javno da vas zamolim da mi pomognete i zaustavite ovo ludilo i nepravdu u medijima? Ako ne zbog mene, onda zbog moje dece, muža, bolesne majke... Molim vas. Otišlo je predaleko - poručila je Karleuša.

https://www.espreso.rs/showbiz/zvez...edsednice-pomozite-mi-da-zaustavim-ovo-ludilo

Gde baš sad nadje onaj Putin da dolazi kada predsednik i cela nacija imaju mnogo važnije probleme .z:hm:
Da li bi trebalo odložiti Putinovu posetu ,kao što je recimo Makron odložio posetu Srbiji zbog žutih prsluka , dok nezavisna ekspetska komisija ne utvrdi da li je na slici prava JK čavka i da li na pravoj JK čavki postoji karakterističan mladež ?
Sigurno Vovi ne bi bilo baš drago ,ipak je to i ozbiljan protokl mesecima unapred planiran al ipak je brat Sloven ,razumeo bi sigurno nevolju i situaciju koja nas je iznenada snašla i zašto sada nemamo vremena za druženje .
Треба да тужи произвођача који јој је продао телефон из којег цуре информације...
..........
 
jelena je za parlament...prava cicolina..z:lol:
Jelena moze sada da bude samo balkanska Pamela, da se tuca za lovu sa nekim novim klincima koji su odrastali drkajuci na nju i sada su spremni da plate i ispune svoj san. :)
Ne bih ja zurio sa ovakvim komentarima, sacekajmo da vidimo sta ce predsednik da uradi i dokle ce istraga ici.
Sve če vas pohapsi njen tata !
Samo je ogovarajte ! :zroll:
Fotomontaza...ako je ovo uradjeno zbog Putina sramota me kao normalnog i postenog gradjanina Srbilenda.
To će detektor laži da sredi da ono nije Jelenina ribica na slici !
A onda će to ministar Stefanović matematički da objasni za taj mladež veličinu i lokaciju z;) !

:lol:
 
а ти немаш грижу савести да своје пријатеље убијаш цигаретом .
што је најгоре они ће да оболе вероватно пре тебе јер је пасивно пушење горе .
није ти жао ни мало
Нарочито ће да оболе од сат и по седења у кафани.
a ti ne mozes lijepo izaci van kafane i radi sebe a i drugih , zapalis cigaretu i posle se vratis nazad.
a jel je to tako tesko
око тог повратка назад .мени и то смета јер прођу са смрадом поред мене .
значи забрана комплетна , на улици и локалима .
да могу да пуше само у своја четири зуда ако имају децу , децу одузети јер исту угрожавају .
конец ..пружити им боље услове да се сикадају са дувана , отворити клинике и почети са радом .
проблем је ОГРОМАН и треба доста времена , година ..радити на новим генерацијам на превентиви
Три цигаре за госпођу!

:lol:
 
Re: СТИЖЕ БЕБА: Ана Брнабић и њена партнерка Милица УСКОРО ПОСТАЈУ РОДИТЕЉИ
neka je zivo i zdravo! i kutato sto kaze kolega gore, da razbiju estrogensku guzvu u kuci
dva pms-a na jednom mestu, to je 50% napetije nego u redovnim zajednicama
hoce li AV da bude kum? :)
Тераће је Шјор Брнаба да рађа до сина.
После овога не помажу молитве Богу.
Јер Бог је једном због оваквих ствари кажњавао људе.
Gospod Bog je stvorio coveka i zenu. Adama i Evu. gejeve je stvorio djavo sa svojim demonima da bi ljudske duse odveo u propast i u pakao.Sodomiti se na zalost ne mogu spasisti
Pomolimo se da nas Gospod spasi i sacuva od ovog zla i slugu djavoljih
Тихи ´оћеш идеш са иконом на грудима да протестујеш испред владе Србије када се роди Rosemary baby?
Brnabićeva će biti očuh tom detetu.
sledeci put ce ana da rodi bebu i bebe ce imati dve mame i dve tate..z:lol:
 
Re: Kako videti auru?

Aura kod ljudi,vidi se najbolje,kada je noc potpuno bez mesecine.Aura se najbolje vidi dakle nocu.Zene zrace mnogo jacu auru,ali da bi se aura bolje
videla,zena treba da bude potpuno bez odece.Koiko je zena lepsa i bolje fizicki razvijena,lakse se moze doci do njene aure.Ali ne samo auru,sa takvom
zenom,muskarac ce u toku te mracne nocci,videti ceo suncev sisitem

Lord Geldston, danas
 
jenni, nijedan post koji je tebe nasmejao nije komican

Docta, na temi "Komični postovi iteme koje su vas nasmejale "
:zcepanje::zcepanje::zcepanje:

- - - - - - - - - -

jenni, nijedan post koji je tebe nasmejao nije komican

Pa vrlo mi je sad neugodno, ali gore piše ovo: Komicni postovi i teme koje su vas nasmejale
ne piše ovo: Komicni postovi i teme koje su vas i istovremeno druge forumaše nasmejali
 
Re: ŠOK! Leonardo Dikaprio je SRBIN, ovo mu je otac i preziva se Đujić!

ŠOK! Leonardo Dikaprio je SRBIN, ovo mu je otac i preziva se Đujić!
Mnogi ljudi su primetili sličnost između legendarnog muzičara Džona Lenona i četničkog vođe Dragoljuba Draže Mihailovića. Zahvaljujući njoj, u Srbiji je nastala i neobična teorija zavere, po kojoj je tragično nastradali član "Bitlsa" zapravo Dražin sin i navodno su ga zbog toga ubile ustaše.
Prema teoriji, Džonovu majku Juliju, Draža je upoznao u Češkoj u Pragu, gde je po zadatku obavljao špijunske obaveštajne poslove. Julija mu je bila engleska veza i tako su njih dvoje postali ljubavnici.
Ђујић је живео у САД од 1949. до смрти 1999.
Леонардо Дикаприо илити право име Лепомир Ђујић. Шта се оно на Динари сјаји, Дикаприкева кокарда на глави.
Због српског порекла одбијали су да му дају Оскар, али су му под притисцима јавности исти доделили тек 2016. године.

Tako je jedan tviteraš objavio da je zbog svojih "srpskih korena" holivudska zvezda Leonardo Di Kaprio dugo bio žrtva zavere zbog koje dugo nije dobijao odavno zasluženi "Oskar". On je ukazao na "sličnost" Di Kaprija i četničkog komandanta i sveštenika Momčila Đujića.


Inače, o ovoj teoriji su pisali brojni svetski mediji, među kojima i britanski tabloid "Dejli mejl".


*************

Tema za Mitu posto mnogo voli da cita "Alo". :maramica::klap:

Pa, je li je Srbin ili nije Srbin? :zper: Sta mislite? :D

Ja mislim da jeste. :eek:

Округли цвикери и брада, case closed.
Dikaprio samo reci, letećemo kao meci.
Дража носи ленонке.
Lenon nosi Dražinke
Nad Kraljevom živa vatra seva
Kog Oskara Di Kaprio nema?

- - - - - - - - - -


Дража носи ленонке.
TIME TRAVELLER!!!
Harry Potter isto nosi naočare ko deda i ćale

Churchill3_620x0.jpg


9401691_orig.jpg

Знао сам да је господин Палма плаћенички елемент, ово је само још један доказ.
 
Re: Oduzeli joj kuću zbog tuđeg duga

Видим да се дискусија распламсала.
Елем, ја сам увек био за то да будемо уређена држава.
Е сад, погледајте на овом примеру како се то ради, дакле, дужник има неки дуг, постоји извршитељ који тај дуг треба да наплати ако дужник неће добровољно да регулише обавезу. и пошто овде очито неће, како раде извршитељи? Лепо и лако, излистају примања која има дужник, излистају некретнине..
Аха, ту смо, некретнине, где ће да излистају некретнине?
Наравно, у катастру непокретности, он за то и служи.
И онда, у уређеној земљи, дужникова непокретност се продаје ако и када он није у стању да другачије измири дуг.
Али онда наступају балкански Индијанци који би да зезну систем некаквим јефтиним триковима, еј знаш, јесте он уписна у катастар као власник, али ја у дедином сандуку већ 36 година чувам уговор, мало га појели миши али све се и даље види, и тамо пише да сам ја власник, само то ето нико живи не зна, да сам влансик ја Пера, е не Мика који је уписан у катастар.
Па не иде брале, не можеш да глумиш касни средњи век и феудалну Турску у време информационих технологија.

pa ne znam bas, ocu reci nesto ti i ne verujem obzirom da si kategoricnog stava da imas sva prava da kad nadjes tudju torbu s parama, istu lepo spodbijes pod misku i pobjegnes u prvi dzbun

Е па сад. и у уређеним државама људи губе торбе.
 

Fotomontaža! Kola se ne ljuljaju a i kamera stoji fiksno
- - - - - - - - - -
Iebem ti američku produkciju, dokle će nas prave budalama?
Ej zajebavaju te na rodjene oči...
Eno onaj crtani Lepotica i Zver... Ono treba zakonom zabraniti...
Baba veštica omadjijala princa jer otvorio vrata dokonoj babi.
Čekaj bre, šta ima princ da otvara vrata?
A ono da Bel ne ume da se odbrani sama od vukova ali zato podigne govedo od 120 kila na konja...

Nem reči...
- - - - - - - - - -
Imamo mi na forumu njih nekoliko koji prosto fascinirani meričkom produkcijom
Za njih bolje ne postoji..?

:lol:
 
:lol:
Mi živimo tradicionalno, ne vidim problem.
Možda naše uredjenje odskače od tamo nekih ali isto tako uredjenja su posledica istorije.
Mene više brine problem da muškarci ceo život tegle jaja a realno nam trebaju svega par puta u životu.
Šta vele drage forumašice?



ko će ga znati?
Žene vucaraju sise ali sise trebaju uvek, čak i kad mali izdžiglja ostaje tata sa svojim realnim potrebama.
 
Poslednja izmena:
između ostalog izašla i opcija sa nekom difalijom (diphallia). ja reko da vidim wtf je difalija... :eek:
p.s.korisnicima koji imaju slabiji želudac, ne preporučujem ulazak direktno na vikipediju samo nek pročitaju šturo objašnjenje.

Šteta što je retka pojava, to bi trebalo da bude standard...
A i brat bratu jednu ribu karaš a druga ti puši, ali ovaj put stvarno :D

:lol:
 

Back
Top