Re: Komicni postovi i teme koje su vas nasmejale

Tema o Brexitu na Politici.:)

GB je propala onoga trenutka kad je podržala Srbe, to je jedna klasična priča o nezahvalnosti , iako su čitav 20. vijek favorizovali Srbe Milošević se okrenuo Rusiji i Bjelorusiji :) Nisu učili iz tuđih grešaka , isto se desilo OC u 19. vijeku :)

Хахахах.

Ово је стварно дивно. Срби макар мисле за себе да су центар универзума, ма колико неоправдано, а ви јадни потурци мислите... исто то. Срби су кључ свега.

Стварно треба да се убијете сви ви у Босни.
 
:lol:


Драги колега, то је твоје поштанско сандуче.

Ми ту немамо приступ, а и да имамо, страх ме је шта би смо тамо затекли.
 
:lol:
ma stranci su šokirani... konsternirani... stondirani...
mrtva ladna počne da prdi koliko joj para treba posle prve snoške...
ne mogu da veruju, traže preko Googleta kako se zove ta boles'
to čak nije ni biološka potreba o situarinosti kako bi se porod održavao
porod čak nije ni bitan... ne mogu sebi da dodju šta su ovde našli...

a što je beda u ovoj državi veća... (zbog potencijalnog banovanja dopunite sami)
 
gepekovanje.:)
ne impresionira me sirova snaga
obara me s nogu intelekt, samokontrola i snaga
jako mi je bitno da se pored osobe sa kojom delim emociju osecam zasticeno i znam da je spreman da uradi sve da me zastiti
bila sam u situaciji da su dve muske osobe ispelele trac zbog povredjene sujete..reakcija osobe pored koje sam se osecala zasticeno je bila - hoces li da ih spakujem u gepek i dovezem gde ti odogovara da ih suocim.nece se pomeriti s mesta dok ne priznaju ko je od njih dvojice smislio takvu glupost
jao bre, kupio me za ceo zivot :heart:

Ha ha, ma nema sta lik ima stila, samo po nekom mom misljenju tako mogu samo "bezbednjaci" da se ponasaju. :roll:
I to jos zbog traceva.:lol:
Pa imam utisak da bi ih seckao na sitno da su uradili nesto gore.:roll::lol:

pa ovo je bilo dovoljno gore :lol:
nisu bile nebitne osobe nego zajednicki poznanici..i trac prilicno bljak

U takvom slucaju ja nasilje smatram previse paljevinarskim da tako kazem.
Pozvao bih ih telefonom, pitao sta je ko rekao, a nakon toga im rekao da su tezak olos i da se vise ne poznajemo.

Prevaspitavati druge ljude po meni nema smisla i nije u skladu sa mojim principima, ali odbrana od nekog se podrazumeva.
Ogovaranje ne spada u nasilje pa cak ni verbalno nasilje i zato na ogovaranje ne bih odgovarao nasiljem.

pa nije ni on hteo da primeni nasilje, samo taktiku da ih natera da priznaju ko je trac pokrenuo

:hahaha:
Kidnapovanje ili otmica je krivicno delo Dive.;)
Na "Muskarci pitaju" sam postavio pitanje "Da li bi robijali umesto partnera kada bi u zajednickoj kuci murija nasla drogu koja pripada vasem partneru, rekli da je to vase?".;)
Nijedna nije bila spremna na tako nesto.;)
A vidim da se ceni kada je muskarac spreman da provede ko zna koliko godina u zatvoru zbog zenske casti ili hira.:D

Zato kazem da to moze da radi jedino ako je neki opaki bezbednjak, doduse mozda bi mu ovo i proslo i da nije, ko ce ga znati, ALI sa ZAKONOM se pametan covek NE IGRA !!!

ja ti kazem da covek ima takta i nacin da dodje do informacije, a da se ni u jednoj od ovih stavki ne nadje :)
ono, ne impresionira me cista snaga ako nije kombinovana sa inteligencijom

To onda mora da je neki magicni gepek.;):lol:

Sta je sa onima koji ne mogu da stanu u gepek? :think:

jao bre sto ste ljubomorni :lol:

Na tipa koji gepekuje ljude? :think:

Dala si mi ideju da ponovo odgledam Snatch i 2 cadjave dvocevke.:D

ma na muskarca zastitnika :zag:

Dive, ako nisi, odgledaj film Felon sa Stivenom Dorfom. Svidece ti se.:)

nisam, e bas cu da pogledam :)
ala ste navalili da mi sa ali srecu kvarite :lol:

Ništa sirova snaga . Kolac , letva il štanga kombinovani sa inteligencijom ! :mrgreen:

Necu vise nista da kazem, izvini Dive, ali sam ipak morao ovako nesto da napomenem, cisto radi otvaranja ociju ljudima.
Film "Felon" je mnogo dobar i realna zivotna situacija.
 
Ja konsultujem vijeće mudrih staraca iz šire familije
i popa i ako oni odobre onda ženim .
:lol:

- - - - - - - - - -

Isto Ninina reakcija na post Umri_muskog je.:lol:
a sta reci na ovo , osim da stvarno zaplaces

Ali vecina, velika vecina devojaka ce zavrsiti akademiju feminacizma ....a uz postavljene uslove da mladozenja mora da ima jake pare, muskarci imaju motiv da odlaze u inostranstvo mnogo vise nego zene....jasno je da ce bar polovina feminacista roditi kopi-lad.....cek....samohranu decu samohranih majki...
Selekcija muskih ce biti kao i na forumu...ko se ulaguje i nalickan je u svojoj naklonosti feminacizmu, bice nahvaljen i prosao je...
 
Pod uticajem novca ...:kafa:

Radulović - veliki stečajni upravnik Srbije - cele Srbije

zamisli dosao da upropasti firmu koja je u stecaju

- - - - - - - - - -

a koja je tako dobro radila i poslovala

:rotf:.

Зинуло му је д.упе да буде велики лидер.

Па је хтео да се слиже ликовима који су лево, иако ће га они вечно мрзети јер је "он управник који је терао фирме у стечај".

А оних 6% које је добио су били економски либерали.

- - - - - - - - - -



Поделе на левицу и десницу уопште нису превазиђене.

Него деснице нема нигде, све партије су 50 нијанси црвене, па се зато чини да су "поделе превазиђене".
 

Back
Top