Re: Komicni postovi i teme koje su vas nasmejale

Prepiska na temu "zasto se zene udaju i radjaju decu" i interpretacija zenskih motiva ulazenja u brak :lol:


Zene zele da se udaju,iz raznih razloga.Najcesce,zele udaju da ne bi bile same,kao i da bi imale obezbedjen bezbedan seksualni zivot,bez straha od
eventualnih zaraza.Mozda ipak,razlog zbog koga zele udaju,lezi u finansijskom obezbedjenju,koju im udaja donosi.Danas na zalost,svedoci smo,kako se
izvanredno lepe devojke,udaju za bogate sportiste,koji osim debelih deviznih racuna,uglavnom poseduju plitku pamet i obrazovanje.Ono sto je najtuznije
od svega,to su mlade devojke,koje se zbog novca,udaju za muskarce,starije i po trideset godina.Ali,kada u nekoj zemlji zavlada materijalna beda,onda se
radi spasavanja sopstvene egzinstencije,ruse sve normalne norme ponasanja.



Znaci, po tebi, udaju se jer su prostitutke.

:lol::lol::lol:
 
Biser situacija sa teme "Jooj" pdf - zene

Original postavio RužnaKoLopov:
Pa na ljutita dam već mjesec dana u firmi haos letnji odmor pa ima ih na bolovanju juče sam trebala imati slobodno ali sam uskočila i kako odbijam cvikere za čitanje sinoc bacim oko na plan i učinilo se meni da sam danas slobodna

I tako u 8:00 me zovne šefica "shugerle a gde si ti ?" Pa imam slobodno a ona "jao ne ne radiš prvu"

Ma šta kažeš?

Uskočim u tuš i umjesto šampon za kosu stavim gel za tuširanje i tako je to krenulo .....



Elektrika: Боље то него да бациш цигаре у кипућу воду, уместо макарона.

:lol: :lol: nenadmasiv dogadjaj stvarnosti :lol:
 
Prepiska na temu "zasto se zene udaju i radjaju decu" i interpretacija zenskih motiva ulazenja u brak :lol:


Zene zele da se udaju,iz raznih razloga.Najcesce,zele udaju da ne bi bile same,kao i da bi imale obezbedjen bezbedan seksualni zivot,bez straha od
eventualnih zaraza.Mozda ipak,razlog zbog koga zele udaju,lezi u finansijskom obezbedjenju,koju im udaja donosi.Danas na zalost,svedoci smo,kako se
izvanredno lepe devojke,udaju za bogate sportiste,koji osim debelih deviznih racuna,uglavnom poseduju plitku pamet i obrazovanje.Ono sto je najtuznije
od svega,to su mlade devojke,koje se zbog novca,udaju za muskarce,starije i po trideset godina.Ali,kada u nekoj zemlji zavlada materijalna beda,onda se
radi spasavanja sopstvene egzinstencije,ruse sve normalne norme ponasanja.



Znaci, po tebi, udaju se jer su prostitutke.

:lol::lol::lol:

Ajde da ti pomognem sa linkovanjem Allice..inače Lord Gledstone uvek ima duhovite odgovore bar meni :lol:

http://forum.krstarica.com/showthre...-rode-decu?p=29915796&viewfull=1#post29915796
 
onaj shugenzi, kad god lupeta meni smnesno, setim se njegove keve..pa velim ako on seere po njoj , mogu i ja. :lol:

al izgleda da ne dolazi, a nije 4a da ovo ne procita :mrgreen:

Što se tiče Shugenzija...mene često nasmeje, što se tiče mame, jeste pisao neke prilično neverovatne stvari :lol: i brisala sam ja to, nije moglo nikako da stoji, to jest, morala sam da odbranim tu njegovu mamu makar u virtualnom svetu :lol:

Inače evo jedan njegov biser u vezi sporta i rekreacije, svež od danas, na temi Rekreacija i vežbanje i na pitanje postavljača Kako on vežba? I kako se rekreira? šta je odgovorio :lol:

"Dizem zenama noge na ramena i to je najbolja vezba za muskarca"

http://forum.krstarica.com/showthre...i-vezbanje?p=30876126&viewfull=1#post30876126
 
Pobedonoscev

http://forum.krstarica.com/showthre...НА-БРОЈ-12?p=30908228&viewfull=1#post30908228

Епска поезија, есенција народне мудрости.

Да ли сте чули ову?

"Полетјела два врана гаврана,
из Берлина, града бијелога.
Њих спазио Кртола Миљенко,
ударник из ИМТ-а Раковица.

"Марксом браћо, другови гавранови,
Којим добром, шта ли нам се спрема?"
Проговара животиња врана,
Свака реч у Кртолином срцу љута рана.

"Море к.урво Кртола Миљенко,
ти шустеру из Сјенице равне,
Немој мене више другом звати,
И немој се ти сад Марксом клети",
Каже гавран,са сјевера лети.

Храни сина пак шаљи у гаст арбајт,
Комунизам сад је страшно умро,
На гробу му игра Медлин Олбрајт,
Роналд Реган као Св. Ђорђе,
Он устрели Црвену Аждаху,
Горби све то тако ладно пушта,
Каже да је и њему то извор гушта,
Тачерка се хеликоптером спушта,
где некад беше комуњара тма и тушта.

Трилатерала се по Европи разиграла,
Гуштер греје сатанине котле,
Папо Пољак по петокраки игра,
Од среће се Митеран врти као чигра,
Чеушескуа стиже метка Правда,
сузе рони Живков Тодор,
Хенекера послаше у обор.

Макарску ће теби одузети,
Црвен барјак у куплерају завеса постаће,
Од Самоуправљања ни камен на камен не остаће,
Нема више самоуправљача,
Остала је само река плача."

То се пјева уз бенџо и укулеле на скуповима ненародне омладине.

:rotf:


Ponekad mi baš nedostaje Skupštinska kafana: ))
 
Do suza.:hahaha:
Svaka cast Nosferatuu na vojnoj analizi.:ok:
Чини се да у САА постоје два генерала- Сухеил ал Хасан и Бркати Друз и две јединице- Тигрови и Друзови под опсадом.

Све остало делују као неке народне милиције које витлају калашњиковима на пик аповима и деру се као мајмуни, а кад неко запуца они се разбеже, или неки несретници у свечаним унформма и ЈНА шлемовима који су као тенковске и артиљеријске јединице, а које искасапе TOW-ови и сопствена глупост кад заузмимају неко брдо, па их погине 134 и изгубе 17 тенкова да би освојили неко село из којег на крају побегну. Мислим да су њима рекли да иду кући.

И таква је ситуација у свим арапским армијама- Египат, Јордан, КСА, Катар, Ирак, Тунис, Алжир итд.

Моћне армије Либије, Сирије, КСА и Ирака смо имали прилике да видимо у акцији, и не зна се ко је већи лузер.

Ни ребелси нису много бољи, разуме се, као ни ИСИС, али за разлику од старих и за себе забринутих Алевита то су ипак луди терористи који се не плаше да гину, па зато и имају фини учинак на терену.

Зато је јасно да Арапи само тероризмом могу да прете западној цивилизацији: Војнички мислим да би најјаче арапске армије поразила Војска Србије.

Поставља се питање, како то да су Арапи успели да освоје Римско Царство таквом брзином након Јармука?
 
Ono sto sam hteo da kazem je da NISAM BAS UVEREN da prinosenje ljudskih zrtava nije davalo apsolutno nikakve rezultate.....

Dobro, a kakve rezulatate je davalo?

Da li ti je nakada palo na pamet da krv mozda moze da ispravi neke opasne mentalne devijacije kod coveka koje se redovno radjaju u dugim periodima mira?

Zasto je nakon ogromnih kolicina ljudske krvi nakon ratova prosperitet vrste redovno najveci?

Ova tema je ozbiljna, teska i za razmisljanje.

:lol:

- - - - - - - - - -

ovo mi je trenutno najbolja tema nakrsti :lol:
 
Starcraft i Docta imaju dobre opisne stilove. :cool:

Tema "Ozeni me!"
http://forum.krstarica.com/showthread.php/755092-Ozeni-me-!/page9

Šta ima loše u tome što žene vole da budu udate? Ako se udaju, imaju i mogu da gnjave muža svojim pričama i muzičkim željama odavde do nesvesti, da planiraju decu (nema ništa loše u planiranju), da imaju koga da krive za svoje neuspehe i promašaje(samom udajom postaju pametnije i dobijaju pravo da dalje ništa ne rade u životu), mogu da ga ucenjuju raznim glupostima ako je dovoljno ograničen da ga to pogađa i ko zna šta još.

realno i zakon i običaji trenutni muškarca u braku postavljaju u takvu situaciju da je na milost i nemilost ženinim hirovima, tripovima, infantilnim budalaštinama, posledicama mozgoispiračine itd (videti čička). ako mu se nešto ne svidi mož popije razvod, da mu oduzmu decu + da plaća alimentaciju. utoliko bolje ako je neka moderna uštrojena debilčina, u tom slučaju mu ceo taj haos izgleda benignije zato što ispranog mozga velikim delom krivi sebe. i onda ti dođe tako neka pritupasta krnjačanka koja ne ume ni da se našminka i otvori temu o tome što muškarci neće da se/je žene. pa neće zato što ne želi sebi da upropasti život. posebno ako i bez braka ima od nje sve što i u braku. misim logično zar ne

Jeste, tako je.Još ako ga zabole za decu, žena može alimentaciju da traži od Vučića.

treba dobro probrati za brak danas. misim ako je neko rešen na to. nije to ko nekad kad se znao red i šta je svrha braka i koje su dužnosti i obaveze i žene i muškarca. ovo danas sve istripovano nekim bajkama o princezama na zrnu graška za koje muž postoji samo da bi udovoljavao njihovim infantilnim zahtevima ili kao aksesori ili bekgraund njihovim karijerama i ostvarivanjima sebe na raznim planovima
 
Не треба јој стручна помоћ да би прошла кроз доба жалости. Време ће учинити своје, а ако не учини, онда је много вреднија помоћ доброг духовника. Духовник може да буде било која добронамерна, а мудра особа јер само мудре особе умеју да се изборе са појмом смрти (то се не постиже образовањем и зато профи психолози најчешће немају појма како да помогну у добу жалости).


msm ovakvo rzmiljanje je u pocetku smesno al zpravo tuzno...msm sta reci...
 
Kiyokina tema Predator. Xellin komentar i moja reakcija na njen post.:)

Tom tvom predatoru više odgovara naziv klasični drkadžija.

Ok voli čovek da se igra, voli da ga drka u redu, ali da bi mu se uopšte digao i da bi uopšte bio sposoban da ga drka potrebna mu je žena koja će mu u tome pomoći tako što će u njegovoj igri videti nešto više i koja će ga blesavo pratiti i odgovarati na svaki njegov pokret i stisak sve dok on ne izbaci drk-što je njegov jedini cilj. Ne igra se on zato što mu ne ne prija, već zato što mu godi. I da, što ti više mrdaš, on brže drka. Što više pokušavaš ga čačneš iliti stisneš, on drka jače. Kad ga izdrka, nestane. I to je taj savršen tajmin o kome pričaš. U stvari, to uopšte nije savršen tajmin zapravo loš je, jer je ženama potrebno više vremena da se upuste u igru. Predigra im je jako bitna. Ali pazi, ono što je tebi predigra drkadžiji je seks. :) I dok se ti opustiš i prepustiš jer si celu njegovu igru videla kao predigru, u momentu kada je najtopliji I najslađi naravno, on završava da ne kažem svršava I nestaje. A tebi se igra, samo nemaš s kim. Onda čezneš. I patiš. I zamišljaš savršen seks i savršenog jebača umesto klasičnog drkadžije i nazivaš ga nevidljivim predatorom umesto klasičnim drkadžijom jer si šćepana. Samo nije te on ščepao te ga ne možeš ni nazivati predatorom iz tog razloga, već te ščepala želja, tvoja fantazija nastala iz želje, iluzija koju si tako blesavaiI sama izgradila jer ti treba muškarac koji će te voleti, a ne drkadžija koji će te drkati i rasturiti ti mozak u hiljade komadića. Pored naziva drkadžija mogao bi se koristiti u ovom slučaju i naziv brain fucker. I to je to. Može lock?

Ovo zelim da postanem kad porastem.:heart2::klap::klap::vatromet:
 

Back
Top