Re: Komicni postovi i teme koje su vas nasmejale

:lol:
Ja sve nesto tripujem da se ti i ja odnekud znamo, iz vidjenja msim...z:hm:

hajd baci mi meni mi sliku na pipi
da vidim da gledam da posmatram i promatram

- - - - - - - - - -



ehehehe eheheh hehehehe heheheh kakav esktra start ukliz petama ni sudija vido nije ahahh aaaaaaaaaa mametigabezobrazne op op

mojne se brines gani, ja jedva i ovu moju mladjanu uspevam da umirim, sto je mnogo, mnogo je...

nedostaje mi jedna tzitza opasno mi nedostaje njene kose ka grive u rasne kobile u galopu i njen barberi brit i tako te male stvari golemog odjeka

- - - - - - - - - -

umela je suzu pustit u vrhuncu strasti
a ja to nisam umo cenit jer sam jeo sve na masti

- - - - - - - - - -

o sudbino kleta, kleta i prokleta
sto je meni uze darova mi suze
nema njene guze a nema ni bluze
 
Poslednja izmena:
Evo nešto i od mene, što me je nasmejalo do suza, na temi "Zašto žene trpe poniženje", meni dva najkomičnija posta su ova

Prvi je Blajbi i njegov odnos prema poniženju, koje bi on danas istrpeo, da mu je ova glava, a nekadašnja mladost :lol:

Pa po onoj njegovoj "Tako je govorio Blajbi" on je rekao sledeće :lol: :super:

quote_icon.png
Original postavio BLAJBI

Vidim ja: OMATORIO SAM.....:sad2:

Eh, da ponovo mogu da budem mlad pa da dame serru po meni....

A ja znao samo sa ono staromodno i dosadno napred-.nazad.....

I Džordžov podjednako meni dobar i duhovit odgovor na postavljanje granica u sexu

Na post od korisnice allice :lol:
quote_icon.png
Original postavio allice

I u tom eksperimentisanju ipak treba postaviti granice ... Sto se kaze u narodu od igracke placke ...
- - - - - - - - - -
Nekome je dovoljno i udji i izadji a nekome nisu ni ljudi dovoljni pa prelaze i na zivotinje ...
U kom trenutku prelazi eksperimentisanje u patolosku bolest?

Džordž je dao ovakav odgovor :lol:
quote_icon.png
Original postavio georgejune
a kako postaviti,ono sede piju kaficu i kaze ja necu u guzu,on joj pruza ruku baci kosku necemo,svi se prave svestrani a jebu se u lancima,ne vezani nego u mozgu


link prema temi inače
http://forum.krstarica.com/showthre...-u-krevetu?p=30568560&viewfull=1#post30568560
 
Opaka konkurencija...:lol:
Tema, koje zene treba zaobilaziti i koje su bljak http://forum.krstarica.com/showthre...bilazite-u-sirokom-luku-ili-koje-su-vam-bljak
Moje neko pravilo je da ne treba biti sa hladnokrvnim i proracunatim, razne vrste malih psihopata postoje i to se vidi.

Emotivne, sa iskrenim i jakim emocijama su obicno veoma dobre devojke.:zaljubljena: Imaju srca.:heart2: Samo moje iskustvo.;)

Nazalost ne mozemo da dodjemo do izrazaja od silnih manipulatorki i udovica.............Slabo ko ima srca danas............:sad2:

Kolko ti imas godina kad su ti udovice konkurencija?:kafa:

Šutka reinkarnacija.:lol:

 
Ybga Pevačice, ne pratimo toliko tvoj lik i delo...dođi češće na Muškarce, promoviši se malo..mrdaj guzovima u svojoj ružičastoj trenerčici , zaintrigiraj nas nečim...

- - - - - - - - - -

Nije za temu ali negde moram ispucati ovaj vic, ama upišah se...a možda je stara fora samo ja ne znam, nema veze,
dobar je:lol:

Ulazi Dart Vejder u berbernicu. Berber ga gleda. Nema kosu, brkove, bradu ni zube.
- Šta mogu da učinim za vas?
- Reket ***** ti materina! Šta misliš zašto sam došao?


:rotf:
 
Paranormalna i CIcak se raspravljaju o bracnom zivotu.:cool: na temi Crni fond
http://forum.krstarica.com/showthread.php/732439-Crni-fond/page4?p=30667290#post30667290

Jer nije glupa da veruje u "dok vas smrt nerastavi " zna da on može da ode i za većim koricama i koje vole da ga puše

Ides mi na živce

A sto si onda pristala na nesto u sta ne verujes? Sama si sebe demantovala

Sta ti znaci ovo koricama?

Ti stvarno nikad nisi muzu priustila oralni sex? Nije te zanimalo ili ti je ispod casti?


Slazem se
 
Nasmeja me ovo.:lol:

odakle ti to?
hajlender :mrgreen:
njega jadnicka uvek banuju kad se ti okacis
mora da je nesto licno
al sladak decko
bas bi bili lep pa
r :heart:

Da me vodi u crkvu da se ispovedim:(

Oho ho znaci priznajes da ti se svidja. E pa super bas mi je drago zbog vas. Najzad i vas dvojica da se uparite. :malav:

Nego moram ti priznati da mislim da je on bolje prosao u toj vasoj romansici. :heart: Stvarno nemas srece. :/ Eeeh

Ma znam da se lozis na mene al rekoh ti zaboravi-udate me ne interesuju.
Ja sam posten momak.

Posle deset godina braka valjda imam pravo na ljubavnika. :lol: Nista se ti ne brini. Sve steđeno, msm posteno. :malav:

Ma mator sam ti ja juri neku piletinu.

E dok se ti smislis godine proletese moj Deki :lol:

smislio sam se ja odavno
 
Nasmeja me debelo.:lol:
Kibi nije tema o mladost ludost i ti to vrlo dobro znas!
Skoro svi ste omasili ili se pravite blasavi.
Evo ti recimo primer...znaci ti si s nekim finim dekicom i tako idete na kalis kupujes mu sladoled ceskas ga pre odlaska da igra shah i bocanje s drugarima, sve je lepo i idila
ali...
Odjedared ti naleti Stiv Mekvin od 50 leta sav preplanuo i pogleda ispod obrva!
I sad ti ces da mi kazes ostajes s dekicom iz nekih principa?
Svi smo mi predatori koji samo grabe bolje ali se najcheshce ne ukazuje prilika.
 

Back
Top