Re: Komicni postovi i teme koje su vas nasmejale

Pročitala sam, sad sa moje tačke gledišta, kolega Pobedonoscev je ipak u pravu.

Čula sam priče iz prodavnice "zdrave hrane" kad neko posti, pa uleti sav zadihan i izdeklamuje gigantski spisak posnih slatkiša koji su mu dostupni u doba posta:lol:
bojim se da je to ipak promašena tema..što se tiče posta, umerenosti, uzdržavanja i odricanja koje nosi post...a o umerenom korišćenju Interneta, mi korisnici možemo romane da napišemo....zavirujući non-stop i kad nismo ulogovani :lol:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ajd da ne spamujem ni ja više, samo još da dodam da je interesantno da oni forumaši koji su meni inače najduhovitiji na krsti malo ili gotovo uopšte ne koriste smajlije u svojim komentarima.
Neobično ili još smešnije mi bude kad pojedini te njihove postove uzmu skroz ozbiljno pa se krenu raspravljati, nadovezivati...: )))
 
:lol:
Tema o M/Z odnosima o tome kako muskarci izdrzavaju zene, a Ociti Mazohista me nasmeja samo tako.:lol:
A i Elektrika se nasmejala njegovom postu tako da mislim da joj nece smetati sto sam postavio ovaj post.:)
http://forum.krstarica.com/showthread.php/721207-Izdržavalac?p=29994495&viewfull=1#post29994495
zamisli da ti je muž elektrika
ne radi skita komanduje otaljava kuću opija se obilazi markete i buvljake
i ti to da trpiš i plaćaš
pa sama kažeš - otišla bi
 
Poslednja izmena:
Gan zayebava.
cao svima. imam 13 godina i nedavno sam stupio u odnose sa svojom dugogodisnjom devojkom.
ona ima 29 godina i malo je starija ali se jako dobro kapiramo. msm bar do sada. kazem do sada jer od skoro imam jedan problem, zapravo to i nije bas neki problem da bih ga morao tako klasifikovati ali ipak malo me zabrinjava
naime ona se pali na oralni seks da preciziram kad ja nju zadovoljavam.
i sve to bi bilo okej jer meni realno i ako nisam nesto odusevljen time to ne smeta ali je zadnjih dvestotinak puta ukus koji osecam u ustima i miris koji sv eto prati postao neizdrziv
nest kao mesavina pokvarene ribe ,bajatog mleka i uginulog pacova starog 20 dana. ja izdrzavam to zbog ljubavi ali ispostavilo se da to nije faza jer ne prestaje. molim za odgovor
unapred zahvalan !
 
Čula sam priče iz prodavnice "zdrave hrane" kad neko posti, pa uleti sav zadihan i izdeklamuje gigantski spisak posnih slatkiša koji su mu dostupni u doba posta:lol:
bojim se da je to ipak promašena tema..što se tiče posta, umerenosti, uzdržavanja i odricanja koje nosi post...a o umerenom korišćenju Interneta, mi korisnici možemo romane da napišemo....zavirujući non-stop i kad nismo ulogovani :lol:

Mozda ta osoba ima casne namere u vezi svog posta a ima bolest prejedanja. O toj bolesti se danas malo zna pa mnogi nisu ni svesni da su bolesni. I kod muškaraca i kod žena se javlja u istoj meri, mada ju je kod muškaraca teže ustanoviti, jer oni obično ne shvataju da imaju problem s prejedanjem, već misle da su samo malo dobili na kilaži.
 
Mozda ta osoba ima casne namere u vezi svog posta a ima bolest prejedanja. O toj bolesti se danas malo zna pa mnogi nisu ni svesni da su bolesni. I kod muškaraca i kod žena se javlja u istoj meri, mada ju je kod muškaraca teže ustanoviti, jer oni obično ne shvataju da imaju problem s prejedanjem, već misle da su samo malo dobili na kilaži.

Definitivno Kamael radi se o problemu prekomernog unosa hrane.
Post koji treba da predstavlja očišćenje i uzdržanje ne samo od hrane, nego i od grešnih pomisli, ne podrazumeva upravo to da gomilu mrsne hrane, zameniš gomilom posne hrane.
..
Ovde zapravo i nema nekog odricanja. Kao što ti kažeš, ovde imamo nesvesnost u vezi svog sopstvenog problema (prejedanja)
 
Дерер се вратио.:cool:
Препуцавање са Цветном.
Овај пост.
Pusti ti moj lik i delo; bolje nastavi da tiho drkkaš u svojoj sobici, kao i do sada.
Drk, drk :heart:

9fc8459cd92d88fe3ef44b3964e1a6d9.jpg


ups, pogresna tema
 
:rotf:
U pravoslavnoj veri da. Mogu da budem i krsteni kum i vencani i da mu budem kum njegovoj deci.

Biti kum je vise od prijatelja. Barem ja tako vidim.

Njemu sam i te kako pomogao u zivotu, kao sto rekoh radimo zajedno neke poslove.

Ova je bila tipicna udavaca. Sve dok se nije udala glumila je smernu osobu. Samo sto sam je ja odmah provalio. Od pocetka me je mrzela iz dna duse. Jedno lenjo stvorenje koje dupe ne moze da pomeri. Jos kada dovede majku da bude sa njima ja sam mu rekao da ova dovodi da mu tasta vestica baje. Uspela je da ga posvadja sa njegovim roditeljima i rodjenim bratom. Pokusala je ona vise puta i da njega i mene posvadja. Ali joj nije poslo za rukom. Cek samo dok mi stignu fotke sa njenog ebanja. Ima da bezi glavom bez obzira.
 

Back
Top