Cejajuci Godoa...

crni djordje

Primećen član
Poruka
846
Zadnju deceniju i po na ovim nasim jadnim balkanskim prostorima desila su se razna cudesa.Imali smo(i imacemo)ratove,preko noci smo prodati u bescenje,moral nam se srozao majnize moguce otkako postoje drzave na ovim prostorima,pritom mislim na sve drzave bivse Jugoslavije.Desila se jedna stravicna stvar,za vreme ovih petnaestogodisnjih zranja stravicne migracije stanovnistva su se desile sa jednoga na drugi kraj zemlje,stanovnistvo koje je zivelo u unutrasnjosti migriralo je u velike gradove koji su predstavljali kulturne i politicke centre ovoga dela Balkana.Neminovna stvar se desila da su se sukobili mentaliteti ljudi koji nikako nisu smeli da se spoje,jer proizvod tog spajanja mentaliteta je poslusna stokja koja samo izgleda kao covek,i koja je nesposobna da se bori za ideale slobodnog,gradjanskog drustva,koja je nesposobna da se bori za svoju zemlju,veru i naciju.
Nova nacija je pocela da naseljava velike gradove kao sto su Beograd,Zagreb,Nis,Novi Sad pretvaravsi ih sasvim nesvesno u Istambul iz pedesetih godina prosloga veka.Ja cu ih nazvati SATORCI.Jer oni ljudi kampuju,i danas su ovde a vec sutra ko zna gde ce otici.Kako moze neko da postuje svoje rodno mesto kada je u stanju tako hladnokrvno i bestidno da ga se odrekne?Ali nije ni to toliko bitno,koliko je bitno da postoji onaj glupi zakon fizike da ako u vakuum prostor stavis dva tela sa razlicitim temperaturama,da ce oba ta tela izjednaciti svoje temperature.
I tako nastaju debili koji ne razmisljaju ni o cemu sto ne izgleda fizicki
lepo,sto ne moze da se opipa,provoza.A ideali kao sto su socijalna pravda,rodoljublje,jednakost medju ljudima za takve jadne produkte sadasnjeg jugoslovenskog drustva nazalost vise ne postoje.I onda dolazi do raspada drzavica koje su sada-NEZAVISNE-,ali polako i iznutra jer kad se izgubi nacionalni identitet medju velikom poulacijom drzava polako pocinje da se raspada.
Zasto ovo sve kazem?Pa evo neke od skorasnjih vesti
-bivsi Ministar pravde Vladan Batic uhapsen zbog optuzbi za primanje mita kao i sudija vrhovnog suda(!),
-Davinic,Ministar odbrane optuzen za proneveru novca ministarstva odbrane za neku sicu,neki milioni evra se pominju,
-onaj ludak Dinkic prodao NACIONALNU stedionicu
i tako neke nebuloze koje pokazuju da nam je devedeset posto ljudi na ovim prostorima nazalost mongoloidno.Svi pricaju kao to je strasno,psuju,pljuju a niko da preduzme nesto...I jos ovi likovi sto su kao ugrozeni od Srba,pateticni Bosnjaci,jedvacekamoumadjarskupauevropskuuniju Madjari,Siptari jaki na recima,iskompleksirani Crnogorci(cast onim 50 posto koji su nam prijatelji).
Sramota bre,nemamo m.u.d a!!!A tako nam treba jedna akcija pa makar bili to i izbori,jer je to najbezbolnije resenje.
Sve je trulo sve treba menjati...
100 puta sam rekao,politicki opismeniti masu koja se sistematski zaglupljije,tek onda ce ova zemlja i zemlje u okruzenju biti podnosljive za zivot.
Toliko
P.S.A najveci biser je ulazak S.Ugljanina u vladu!!!!
 
Pomaze Bog Djole! Nije te bilo a svaka ti je zlatna ...Seti se one euforije 5.10. 2000. Ona energija sve se splasnulo kao [probuseni balon .Inflacija kao ranih 90ih (Zejtin od 50 na 90 din. p.s. nepricam ovo zbog punjenja klonje) vec znam sliku iz Soluna kad su komunalci trebali da dobiju za 2% manju platu. To je momentalni kolaps u celom gradu ..Niko ne iznosi djubre grad za 2dana je smrdljiva deponija, semafori ne rade i treci dan sve se cakli...Sta je u medjuvremenu bilo ,ne razumem grcki, neznam. To su Grci a mi imamo ono nase prokleto da generacijama cekamo Godoa a ikad dodje mi ga ne prepoznamo, odmah se prave grupe za ogovaranje sitna spletkarenja a ume i da kulminira...
 
ziv bio karadjordje drago mi je da si dobar i da funkcionises
e pa lepo si apsolvirao ove budalastine
delimicno si upravu za exyu drzavice ali nas zanimamo mi jel tako
dijagnoza je ispravna i nebrojeno puta potvrdjena
ali kreatori budalastina ipak nisu po celoj srbiji
nakaradno postavljeni beogradski mozgovi kreatori su svega
sta si napomenuo
slozices se da niti jedan covek iz zrenjanina krusevca negotina
i ostatka srbije nije dosao i pravio pizdarije na nivou zemlje
dakle definitivno su krivi majmuni koji polazu pravo
da misle i postupaju u ime i za racun svih srba
prema tome problem je u beogradu i tacka
e sad sta u drugom delu teksta spominjes neke dnevne
igrokaze ma to su samo lagane zajebancije da
pokriju neku vecu brljotinu koja ce isplivati malo
kasnije ali onda vise nece biti vazno
e al bi voleo da sam u krivu :!:
 

Back
Top