Kad zena voli

gost 345037

Veoma poznat
Poruka
12.543
ili moze i drugacije...

Možemo li voleti vise muskaraca odjednom?


Imala sam nekoliko muskaraca u mom životu. Neke sam zaboravila. Malo mi ih je žao. A neki su zauvek zauzeli ogromano mesto u mom srcu. A kad se zauzme takvo mesto u prvom redu moje unutrasnjosti, znači samo jednu stvar: ja ih volim i dalje. Iako je već odavno sve završeno.

U starosnoj dobi od skoro 40 godina volim četvoricu muškaraca - jako. Četiri ljubavne priče koje neću dopustiti da iko uzme od mene, a ja uzivam sa njima u mom secanju, kao sa nekim dobrim romanom. Ili grandiozanom pesmom o ljubavi, koja me obasipa pozitvnom energijom ,prolazeci kroz vreme i odbacujuci osećaj poput ljubomore i lošeg samopouzdanja. Njih cetvorica naucili su me mnogo toga sto znači jako puno za mene. Tako su i rezervisali zauvek pravo da ih sve volim. Jer ljubav nije takmicenje! A prava ljubav ne propada . Mnogi od nas jednostavno se ne usuđuju zadržati osećaj, već se drze svega onog sto nije bilo dobro. Neverstvo. Tvrdoglavost. Nedostatak podrške. Morali smo da ih napustimo ili da nas napuste. Ali ljubav koju smo doživeli , niko nam ne može oduzeti.

Muškarci su fantasticni i mnogo toga nas mogu nauciti! Na viđenje sveta na drugačiji način. O užitaku. O drugim načinima rasmisljanja od tradicionalnog ženskog načina kojim su nas vaspitavali .
Setite se svega ovoga - i ne zaboravite im reći kako bi se osećali vrednim, zanimljivim i seksi. Jer činjenica je ta, da je većina nas zena upravo takve muskarce želi ...
 
Poslednja izmena:
ili moze i drugacije...

Možemo li voleti vise muskaraca odjednom?


Imala sam vise muskaraca u mom životu. Neke sam zaboravila. Malo mi ih je žao. A neki su zauvek zauzeli ogromano mesto u mom srcu. A kad se zauzme takvo mesto u prvom redu moje unutrasnjosti, znači samo jednu stvar: ja ih volim i dalje. Iako je već odavno sve završeno.

U starosnoj dobi od skoro 40 godina volim četvoricu muškaraca - jako. Četiri ljubavne priče koje neću dopustiti da iko uzme od mene, a ja uzivam sa njima u mom secanju, kao sa nekim dobrim romanom. Ili grandiozanom pesmom o ljubavi, koja me obasipa pozitvnom energijom ,prolazeci kroz vreme i odbacujuci osećaj poput ljubomore i lošeg samopouzdanja. Njih cetvorica naucili su me mnogo toga sto znači jako puno za mene. Tako su i rezervisali zauvek pravo da ih sve volim. Jer ljubav nije takmicenje! A prava ljubav ne propada . Mnogi od nas jednostavno se ne usuđuju zadržati osećaj, već se drze svega onog sto nije bilo dobro. Neverstvo. Tvrdoglavost. Nedostatak podrške. Morali smo da ih napustimo ili da nas napuste. Ali ljubav koju smo doživeli , niko nam može oduzeti.

Muškarci su fantasticni i mnogo toga nas mogu nauciti! Na viđenje sveta na drugačiji način. O užitaku. O drugim načinima rasmisljanja od tradicionalnog ženskog načina kojim su nas vaspitavali .
Setite se svega ovoga - i ne zaboravite im reći kako bi se osećali vrednim, zanimljivim i seksi. Jer činjenica je ta, da je većina nas zena upravo takve muskarce želi ...

Fjuuuuuu

Može ono sve samo je pitanje kolko je to zdravo ....
 
ili moze i drugacije...

Možemo li voleti vise muskaraca odjednom?


Imala sam vise muskaraca u mom životu. Neke sam zaboravila. Malo mi ih je žao. A neki su zauvek zauzeli ogromano mesto u mom srcu. A kad se zauzme takvo mesto u prvom redu moje unutrasnjosti, znači samo jednu stvar: ja ih volim i dalje. Iako je već odavno sve završeno.

U starosnoj dobi od skoro 40 godina volim četvoricu muškaraca - jako. Četiri ljubavne priče koje neću dopustiti da iko uzme od mene, a ja uzivam sa njima u mom secanju, kao sa nekim dobrim romanom. Ili grandiozanom pesmom o ljubavi, koja me obasipa pozitvnom energijom ,prolazeci kroz vreme i odbacujuci osećaj poput ljubomore i lošeg samopouzdanja. Njih cetvorica naucili su me mnogo toga sto znači jako puno za mene. Tako su i rezervisali zauvek pravo da ih sve volim. Jer ljubav nije takmicenje! A prava ljubav ne propada . Mnogi od nas jednostavno se ne usuđuju zadržati osećaj, već se drze svega onog sto nije bilo dobro. Neverstvo. Tvrdoglavost. Nedostatak podrške. Morali smo da ih napustimo ili da nas napuste. Ali ljubav koju smo doživeli , niko nam može oduzeti.

Muškarci su fantasticni i mnogo toga nas mogu nauciti! Na viđenje sveta na drugačiji način. O užitaku. O drugim načinima rasmisljanja od tradicionalnog ženskog načina kojim su nas vaspitavali .
Setite se svega ovoga - i ne zaboravite im reći kako bi se osećali vrednim, zanimljivim i seksi. Jer činjenica je ta, da je većina nas zena upravo takve muskarce želi ...

Uvek sam i govorio da ne treba verovati tim pričama, to o tome kako vas neka voli, kako ne bi ona nekog drugog, kako je to sve divno, ljubav...
 
Kako misliš da se opet zaljubiš ? Moj Leon da se bori sa 4 čoeka?
A sad ozbiljno ako je ostao toliko jak utisak visoka su očekivanja prema potencijalno novim tipom pogotovu u tim godinama





Prije to drugo :)))))))

Eto vidis..tvoj Leon:D

Paranormalna, hoces da kazes da se ti tvojih bivsih ne secas sa osmehom na licu, bar nekih od njih? Kako mozes da poludis ako ti secanje na nekog prija iako nemas nista sa tom osobom vec vise godina?

- - - - - - - - - -

Uvek sam i govorio da ne treba verovati tim pričama, to o tome kako vas neka voli, kako ne bi ona nekog drugog, kako je to sve divno, ljubav...

Povrsno citas...zadubi se malo u moj tekst....:D
 
Eto vidis..tvoj Leon:D

Paranormalna, hoces da kazes da se ti tvojih bivsih ne secas sa osmehom na licu, bar nekih od njih? Kako mozes da poludis ako ti secanje na nekog prija iako nemas nista sa tom osobom vec vise godina?

- - - - - - - - - -



Povrsno citas...zadubi se malo u moj tekst....:D

Zadubio sam se, ti njih voliš i oni su zauzeli mesto u srcu, bla, bla... Pusti priču... Sve je ti fino, ali ja u te priče ne verujem, zato se nikome i ne predajem i ne prodajem, pa nek vole koga god hoće... Meni je bitno da su tu fizički kad mi treba, ostalo me ne zanima.
 
Eto vidis..tvoj Leon:D

Paranormalna, hoces da kazes da se ti tvojih bivsih ne secas sa osmehom na licu, bar nekih od njih? Kako mozes da poludis ako ti secanje na nekog prija iako nemas nista sa tom osobom vec vise godina?

:))

Pa sretjom pa sam imala samo 1,5
Muškarca :)))

A sa 0,5 ponekad se dopisujem valjamo priče iz mladosti ali nikad ne prelazimo granicu . Kad odem dole prođem sve staze kojima smo nekad davno skupa išli i koje nisu zarasle u korov :)
 
Zadubio sam se, ti njih voliš i oni su zauzeli mesto u srcu, bla, bla... Pusti priču... Sve je ti fino, ali ja u te priče ne verujem, zato se nikome i ne predajem i ne prodajem, pa nek vole koga god hoće... Meni je bitno da su tu fizički kad mi treba, ostalo me ne zanima.

Pa mozes naci neku bez ljubavne proslosti..gde ces ti biti glavni :cool:

- - - - - - - - - -

:))

Pa sretjom pa sam imala samo 1,5
Muškarca :)))

A sa 0,5 ponekad se dopisujem valjamo priče iz mladosti ali nikad ne prelazimo granicu . Kad odem dole prođem sve staze kojima smo nekad davno skupa išli i koje nisu zarasle u korov :)
Eto vidis, nista tu nema sem lepih uspomena :)....
P.S. pa ti vise radis za tog tvog 0.5 muskarca nego ja za ova moja 4 :D
 
Mislio sam da si malo starija, barem prema onim fotkama.
ma ja nisam dobro pročitao, mislio sam da voliš 4 odjednom :lol:

jesam jednu pre, ostalo su bile prolaznici u životu, sa manjeviše uspomena...
 
Pa mozes naci neku bez ljubavne proslosti..gde ces ti biti glavni :cool:

Glavni sam ja svakako, ali što se toga tiče svaka ima neku prošlost, neke patnje, ludila, tako da samo ne treba se zavaravati kako je tu sve bajno i sjajno... Meni je bitno da dobijem ono što meni treba, a ja znam svakako da toga ima.
 
Zadubio sam se, ti njih voliš i oni su zauzeli mesto u srcu, bla, bla... Pusti priču... Sve je ti fino, ali ja u te priče ne verujem, zato se nikome i ne predajem i ne prodajem, pa nek vole koga god hoće... Meni je bitno da su tu fizički kad mi treba, ostalo me ne zanima.

čekaj...aj malo pobliže mi ovo objasni

- - - - - - - - - -

40 kažeš, samo? :lol:

Kako ja nisam tako prolupao sa 41 da volim sve što hoda, puzi gmiže i leti?! :lol:

42 ne laži
P
 
one muskarce koja sam postovala, nastavila sam da volim i kad je veza zavrsena.a i da, volim ih i dalje..uopste se ne pitajuci sta to znaci,, cemu to vodi, itd. zabole me.
verujem da je svako pozitivno osecanje koje opstane u nama blagoslov, i da ga treba negovati sa radoscu:)
a voleti vise ljudi kao ljubavnike u isto vreme..to jos nisam imala. uglavnom, kad se zaljubim, prethodni ljubavnik iscili..
da li ce tako biti i ubuduce, ne zna se..
 
Poslednja izmena:
Glavni sam ja svakako, ali što se toga tiče svaka ima neku prošlost, neke patnje, ludila, tako da samo ne treba se zavaravati kako je tu sve bajno i sjajno... Meni je bitno da dobijem ono što meni treba, a ja znam svakako da toga ima.

Ma da, vazno da si na dobiti...mislim tebi ne meni :)

p.s. moram vas napustiti na trenutak....uzivajte :)
 
...


U starosnoj dobi od skoro 40 godina volim četvoricu muškaraca - jako. Četiri ljubavne priče koje neću dopustiti da iko uzme od mene, a ja uzivam sa njima u mom secanju, kao sa nekim dobrim romanom. Ili grandiozanom pesmom o ljubavi, koja me obasipa pozitvnom energijom ,prolazeci kroz vreme i odbacujuci osećaj poput ljubomore i lošeg samopouzdanja. Njih cetvorica naucili su me mnogo toga sto znači jako puno za mene. Tako su i rezervisali zauvek pravo da ih sve volim. Jer ljubav nije takmicenje! A prava ljubav ne propada . Mnogi od nas jednostavno se ne usuđuju zadržati osećaj, već se drze svega onog sto nije bilo dobro. Neverstvo. Tvrdoglavost. Nedostatak podrške. Morali smo da ih napustimo ili da nas napuste. Ali ljubav koju smo doživeli , niko nam može oduzeti.

...


Mrzli Niko? :dontunderstand: :D
 

Back
Top