Za deset evra sve o komšiji

franak

Buduća legenda
Poruka
27.549
Ukoliko želite da znate kolika je rata za stan vašeg komšije i razne druge podatke o njemu, prijateljima ili neprijateljima, dovoljno je da odete u Službu za katastar nepokretnosti u Srbiji i zatražite podatke o stanu koji vas zanima.
 
E toliko me zabole za komšije a pogotovu sve to za 10 €.:hahaha:

Davno jedan Amerikanac ustanovio da cela Srbija boluje tj.il ga zabole il ga boli.Amerikanac se vrati u Ameriku i saopšti da cela Srbija boluje i mogle bi da naprave lek jer tržište je veliko.Amerikanac ponovo u Srbiju sa idejom da zaradi međutim osta mu nejasno da kome god
ponudi lek on mu odgovori da ga zabole il ga boli za lek.
 
Ma mnogo smo bole(ći)šljiv narod :lol:
Ovog puta se slažem,jer kako objasniti kada neko može za desetak franaka da dobije podatke kolika Vam je rata za kredit ili kolko dugujete za kredit i to za celu zgradu.A koliko sam primetio čitali ste onaj oglas i smejali ste se a ja se pitam ko joj registrovao firmu i
kolika je poslovna prostorija?Imate li objašnjenja ali pošteno?
 
Ovog puta se slažem,jer kako objasniti kada neko može za desetak franaka da dobije podatke kolika Vam je rata za kredit ili kolko dugujete za kredit i to za celu zgradu.A koliko sam primetio čitali ste onaj oglas i smejali ste se a ja se pitam ko joj registrovao firmu i
kolika je poslovna prostorija?Imate li objašnjenja ali pošteno?

Evo ti odgovora :Daš 10 € i raspitaš se u opštinu i problem ti rešen i nemoraš više ovde da se nerviraš..
 
Ovog puta se slažem,jer kako objasniti kada neko može za desetak franaka da dobije podatke kolika Vam je rata za kredit ili kolko dugujete za kredit i to za celu zgradu.A koliko sam primetio čitali ste onaj oglas i smejali ste se a ja se pitam ko joj registrovao firmu i
kolika je poslovna prostorija?Imate li objašnjenja ali pošteno?

Slušaj. :cistinaocare:
Ja samo poštena objašnjenja i daljem :manikir:
Otkud znam ko je regostrovao i kolike su joj prostorije pobogu? Pa ti postavljaš oglase kao teme, ti to pratiš, raspitaj se :lol:
A smejem se jer ti stalno neke oglase vijaš. A bre, otvori firmu pa davaj kakve oćeš oglase.
 

Back
Top