Jovanović:Vučić može da uradi nešto dobro, ali ne može sam
Prikazujem rezultate 1 do 17 od 17

Tema: Jovanović:Vučić može da uradi nešto dobro, ali ne može sam

Buduća legenda комшија (avatar)
    Učlanjen
    30.03.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    813

Podrazumevano Jovanović:Vučić može da uradi nešto dobro, ali ne može sam

http://www.pressonline.rs/info/politika/353112/jovanovicvucic-moze-da-uradi-nesto-dobro-ali-ne-moze-sam.html

Lider LDP Čedomir Jovanović izjavio je večeras da političari moraju da rešavaju probleme koje Srbija ima 25 godina, da je za to, kako je rekao, potrebna najspobnija Vlada, kao i da je spreman da razgovara i sa Aleksandrom Vučićem i sa Bojanom Pajtićem.

Jovanović je, na izbornoj skupštini gradskog odbora LDP u Kragujevcu, rekao da ne misli da je danas sve u Srbiji crno-belo, kao što je to bilo nekada.

"Mislim da Vučić može da bude koristan za Srbiju, da može i nešto dobro da uradi, ali i da greši zbog toga što nema nikoga ko bi ga na vreme upozorio ili zaustavio u tim greškama", rekao je Jovanović.

On je naveo, da za razliku od Vučića, ne misli da je za sve probleme u zemlji odgovoran onaj ko je do juče bio na vlasti, kao i da još manje misli da samo jedan čovek, jedna stranka, jedna vladajuća koalicija mogu uraditi ono što se u Srbiji mora uraditi.

Lider LDP je rekao i "da je iz sve snage navijao da Aleksandar Vučić postigne dogovor za smederevsku Železaru".

"Niko u državi neće biti srećan zbog toga što on u tome nije uspeo, ali mi više prava na neuspehe i na greške nemamo. Potrebna nam je najsposobnija vlada, moramo pronaći u ovom društvu one koji imaju snagu, da prvo prokrče put koji se mora stvoriti da bi se do takve vlade došlo", rekao je Jovanović.

Jovanović je rekao i "da političari ne treba da budu taoci ideje" i dodao "da politika ne treba da se svodi na sukob onih koji su na vlasti, kao i onih koji su na vlasti bili do juče, pa bi da se tu na vlast vrate sutra".

"Napisali smo platformu okupljanja za Srbiju, ali je odgovor lidera opozicionih stranaka bio - rano je, hajde da sečakemo. Epilog je - pojedinac kome je čitava Srbija na plećima, i tuce stranaka koje tumaraju bez podrške i uverenja", rekao je Jovanović.

Lider LDP poželeo je vlasti u Kragujevcu, čiji je deo, uspeh u upravljanju gradom i dodao da zna koliko je to teško, imajući u vidu, da su im obaveze tri puta veće od finansijskih mogućnosti.

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2130

Podrazumevano Re: ВИЦ ДАНА: Чеда Јовановић каже да Вучић може да уради нешто добро али не сам, него

Citat Original postavio комшија Pogledaj poruku
    http://www.pressonline.rs/info/politika/353112/jovanovicvucic-moze-da-uradi-nesto-dobro-ali-ne-moze-sam.html

Lider LDP Čedomir Jovanović izjavio je večeras da političari moraju da rešavaju probleme koje Srbija ima 25 godina, da je za to, kako je rekao, potrebna najspobnija Vlada, kao i da je spreman da razgovara i sa Aleksandrom Vučićem i sa Bojanom Pajtićem.
    ..................
    .........................................
    Lider LDP poželeo je vlasti u Kragujevcu, čiji je deo, uspeh u upravljanju gradom i dodao da zna koliko je to teško, imajući u vidu, da su im obaveze tri puta veće od finansijskih mogućnosti.
    Хех..... плаћеници не посустају......ево још једног - скоро нешто одвратније нисам прочитао:

GORAN VESIĆ ZA KURIR: Da je Đinđić živ, pravio bi Vladu s Vučićem!

Politika 08:04, 22.02.2015.
    Autor: Jelena Velinović,Foto: Dragana Udovičić

Oni koji tvrde da je jeres porediti Đinđića i Vučića nisu prišli Zoranu na bliže od 100 metara. Energiju koju je imao on danas ima Aleksandar Vučić. Zoran bi bio srećan da može da vidi kojim putem ide Srbija, jer to je ono što je i on želeo
    Zoran Đinđić bi bio srećan zbog puta kojim Srbija danas ide. Da je živ, sigurno bi bio u vlasti sa Aleksandrom Vučićem i njegovom strankom - ovo u razgovoru za Kurir tvrdi nekad najbliži saradnik ubijenog premijera, a danas menadžer Gada Beograda Goran Vesić. Nazivaju ga i jednim od Vučićevih demokrata, na šta će:
    - S Vučićem me vezuje prijateljstvo još iz studentskih dana. Srećan sam što mogu aktivno da učestvujem u toj politici, koja ima iste ili slične ciljeve koje je imao i Đinđić. Vučić je izrastao u političara evropskog formata.

Zar ne zvuči paradoksalno da današnja vlada sprovodi ono što je Đinđić zagovarao?
    - Upoznao sam Đinđića 1990, bio njegov šef kabineta od 1993, i zaista sam mnogo vremena provodio s njim. Ono što je on želeo da Srbija bude dešava se danas. Energiju koju je imao Zoran Đinđić danas ima Aleksandar Vučić. Tu energiju, posvećenost poslu, želju da se nešto promeni, osećaj za odnose u svetu i svest o tome koje reforme treba da sprovede naše društvo da bi bilo moderno i konkurentno. To sve vidim danas u Vučiću.

Neki kažu da je jeres porediti Đinđića i Vučića.
    - To kažu ljudi koji Đinđića uopšte nisu poznavali, a verovatno mu nikad nisu prišli na bliže od 100 metara. Neki od njih su ga i napadali za života, a posle njegove smrti setili su se da mogu da profitiraju na njemu. Uglavnom, isti ljudi danas napadaju Vučića. Dakle, nije jeres. Đinđić je bio moderan političar, usmeren ka ostvarenju cilja. Bio bi srećan da može da vidi kojim putem ide Srbija jer to je ono što je i on želeo.

Da li bi bio u vlasti s Vučićem?
    - Apsolutno sam siguran u to. Problem je što smo posle njegove smrti morali da čekamo deset godina da se pojavi politika koja pokušava da sprovede slične ideje - priključenje Evropskoj uniji, reforme i promene u zemlji...

Bliži se i godišnjica Đinđićevog ubistva, kada ga se svi sete. Ko je od demokrata ostao na njegovom putu?
    - Najvažnije je da je Srbija danas na tom putu. Đinđića su izdali oni koji su vodili njegovu stranku posle 2004. godine. Partija koju je predvodio imala je šansu da radi sve što se dešava danas u Srbiji. Da modernizuje zemlju, sprovede reforme, uvede nas u EU. Ništa od toga nije uradila i propustila je istorijsku šansu. To se sve danas dešava i ja sam srećan zbog toga.

Да прочиташ цео текст кликни на наслов.......
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Poznat Vaske (avatar)
    Učlanjen
    11.12.2013.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    825

Podrazumevano Re: ВИЦ ДАНА: Чеда Јовановић каже да Вучић може да уради нешто добро али не сам, него

Nego mu treba on(Čeda)

Buduća legenda ccaterpillar (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    783

Чедољубу полако пресушују приходи, а расходи остали исти, џипови, вина, Кашмири, Аконкагве, висине, дубине, па ко вели не би било лоше поново државне бенефиције и субвенције..
    Не одустајем од форума све док сви не буду мислили као ја.

Iskusan
    Učlanjen
    22.06.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    104

za mene su oni isti. američki ljudi jedan i drugi. usput podjednako patološki željni vlasti. nestručni i nesposobni. problem je što bi vučić zapošljavajući čedu morao priznati to svojim biračima. tako da čeda mož da dubi i dubi.

Supermoderator Ljuta Tica (avatar)
    Učlanjen
    09.05.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    835

Citat Original postavio ccaterpillar Pogledaj poruku
    Чедољубу полако пресушују приходи, а расходи остали исти, џипови, вина, Кашмири, Аконкагве, висине, дубине, па ко вели не би било лоше поново државне бенефиције и субвенције..
    Пре бих рекао да конзумира белило са шкартом, па га опседају и идеје са шкартом
    Слободан као ... ' тица

Poznat Vaske (avatar)
    Učlanjen
    11.12.2013.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    825

Podrazumevano Re: Jovanović:Vučić može da uradi nešto dobro, ali ne može sam

"Vučiću PRI MI ME, PRI MI ME, biću mnogo dobar, al da me primiš da i ja malo vladam "

Buduća legenda vracaracc (avatar)
    Učlanjen
    22.03.2009.
    Pol
    muški
    Врачар, тамо где још увек постоји комшилук
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    1667

Шушка се даЧеда носи беџ

"ВУЧИЋУ ОЖЕНИ МЕ"
    Зашто да будем политички коректан када могу да будем у праву?

Elita jaguar b p (avatar)
    Učlanjen
    15.04.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

ČJ nije parlamentarna stranka.

Opozicija je DS i SDS, i samo oni će činiti jezgro naredne vlasti.

Buduća legenda vracaracc (avatar)
    Učlanjen
    22.03.2009.
    Pol
    muški
    Врачар, тамо где још увек постоји комшилук
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    1667

Citat Original postavio Ljuta Tica Pogledaj poruku
    Срећом голем је човек па у тртици има места за све
    Да ли се Борис скинуо у мајицу на брателе...да лакше уђе?
    Зашто да будем политички коректан када могу да будем у праву?

Veoma poznat
    Učlanjen
    10.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    248

Citat Original postavio Vaske Pogledaj poruku
    "Vučiću PRI MI ME, PRI MI ME, biću mnogo dobar, al da me primiš da i ja malo vladam "
    ..I da smanjis celzijus da udjem i jaaaaa

Veoma poznat VERTIGON (avatar)
    Učlanjen
    09.05.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1431

- - - - - - - - - -

Citat Original postavio jaguar b p Pogledaj poruku
    ČJ nije parlamentarna stranka.

Opozicija je DS i SDS, i samo oni će činiti jezgro naredne vlasti.
    budibogsnama

jezgro naredne vlasti ce ciniti kori udovicki, jorgovanka talibanka, zourana milfara i nesa slina i majstor keramicar. gospodar vlade ce biti vucic, a ostali ce da glume ministre a zapravo su djoka kurir. a ako se bas pokazu i avanzuju, mozda ih unaprede u portire. naravno, nisam zaboravio spoljasnjeg saradnika, eksperta za prasice, poppevaljku Dacketa kofercica.
    Poslednji put ažurirao/la bakonja : 22.02.2015. u 14:19
    Hell is empty and all the devils are here. (William Shakespeare)
    openDemocracy/free thinking for the world

Elita Sreten Žujović (avatar)
    Učlanjen
    24.12.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    993

У сумраку ума новог газду сниваш.

[...]Очи плаве, топле као лето рано,
    Живот у светлости без мрака и студи.

Primećen član saschap (avatar)
    Učlanjen
    05.03.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    26

vučić sprovodi liberalni kapitalizam, zato bi čeda voleo da i on učestvuje, vučić sprovodi LDP program, a osim toga čeda ne može da razvije stranku ako se ne dokopa love iz javnih preduzeća, zato sanja o podeli vlasti sa vučićem a nije dobio glasove, dakle, smešno. u svakom slučaju i jedan i drugi su dobri za zapadne i saudijske milijardere samo je vučić uspešniji kod naroda nego čeda.

Elita Nosferatu___2 (avatar)
    Učlanjen
    18.11.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    336

Citat Original postavio saschap Pogledaj poruku
    vučić sprovodi liberalni kapitalizam
    Не, јер ПДВ, акцизе и музички динар су противни идејама Капитализма.

Elita Kerkyra (avatar)
    Učlanjen
    17.03.2014.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    601

...ali i da greši zbog toga što nema nikoga ko bi ga na vreme upozorio ili zaustavio u tim greškama", rekao je Jovanović.
    Pa mu treba bas Ceda?

Moze, ali da ga nauci kako se lazno skija i reklamira na najnizoj koti Mont Everesta.
    "it doesn't matter...as long as I keep on smiling"

Elita Sreten Žujović (avatar)
    Učlanjen
    24.12.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    993

Citat Original postavio Nosferatu___2 Pogledaj poruku
    Не, јер ПДВ, акцизе и музички динар су противни идејама Капитализма.
    Зашто?
    [...]Очи плаве, топле као лето рано,
    Живот у светлости без мрака и студи.

Slične teme

1. Nebojša Jovanović - O zvocanju i ljubavi
    Autor Milena_9 u forumu Književnost i jezik
    Odgovora: 59
    Poslednja poruka: 01.05.2010., 16:53

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge