Јел грех ако се општи са женом на посне дане?

Forumaš Veličanstveni

Elita
Banovan
Poruka
15.221
bed-prayer.jpg


Планирам да кад се оженим да ми се деца роде на одређене датуме па ће тако добијати имена.
Међутим модерна медицина и домаћи лекари изгледа раде против Бога
јер кад израчунам кад жена треба да се породи да би се дете родило на одређен датум
баш и није богоугодан дан за чињење...

Јел има каквих искуствених савета?
Неозбиљни да заобиђу тему
 
bed-prayer.jpg


Планирам да кад се оженим да ми се деца роде на одређене датуме па ће тако добијати имена.
Међутим модерна медицина и домаћи лекари изгледа раде против Бога
јер кад израчунам кад жена треба да се породи да би се дете родило на одређен датум
баш и није богоугодан дан за чињење...

Јел има каквих искуствених савета?
Неозбиљни да заобиђу тему

:hahaha:
 
Ako bi se strogo drzali pravila, tokom posta je zabranjen seksualni odnos čak i u braku.Ipak, neka vernica se moze obratiti svom svešteniku u parohiji i tražiti da je razreši tog dela posta i on može to da uradi ako recimo postoji mogucnost da ce muž da je ostavi zbog toga.
Ovo bi stvarno bila komedija . Hoćeš da hebeš svoju ženu a ona pogleda u crkveni kalendar i kaže da ne može dok se ne konsultuje sa popom .
Hajd da hoćeš da hebeš popadiju još bi bilo i logično al ovako ...:rotf:
 
bed-prayer.jpg


Планирам да кад се оженим да ми се деца роде на одређене датуме па ће тако добијати имена.
Међутим модерна медицина и домаћи лекари изгледа раде против Бога
јер кад израчунам кад жена треба да се породи да би се дете родило на одређен датум
баш и није богоугодан дан за чињење...

Јел има каквих искуствених савета?
Неозбиљни да заобиђу тему

Ti najbolje da primenis kinesku metodu kada se dete rodi, bacis lonce niz stepenice i tako dodelis ime, po tonalitetu koji bude odzvanjao.
 

Back
Top