Autostoperski vodic kroz galaksiju

Metla na vestici

Zaslužan član
Poruka
118.273
Smoriste s tim ljubavnicama...ajmo nesto zanimljivije

Jeste li nekad stopirali i tako putovali bilo gde? Ili mozda skupljali stopere?
I kakove je vase misljenje o tome? Ludost ili avantura?

Upoznah dosta, zivih :lol:, ljudi koji tako putuju srbijom, evropom, svetom....ustede pare ali cena je - rizik dal cete zavrsiti silovani i zakopani negde
Postoje cak i forumi za dogovaranje, onaj ko ide negde ponudi se pa kome treba dogovore se, razmene se podaci...
 
Smoriste s tim ljubavnicama...ajmo nesto zanimljivije

Jeste li nekad stopirali i tako putovali bilo gde? Ili mozda skupljali stopere?
I kakove je vase misljenje o tome? Ludost ili avantura?

Upoznah dosta, zivih :lol:, ljudi koji tako putuju srbijom, evropom, svetom....ustede pare ali cena je - rizik dal cete zavrsiti silovani i zakopani negde
Postoje cak i forumi za dogovaranje, onaj ko ide negde ponudi se pa kome treba dogovore se, razmene se podaci...

Никада нисам и никада не бих. Треба да стрепим да ме не прикоље успут.
 
Smoriste s tim ljubavnicama...ajmo nesto zanimljivije

Jeste li nekad stopirali i tako putovali bilo gde? Ili mozda skupljali stopere?
I kakove je vase misljenje o tome? Ludost ili avantura?

Upoznah dosta, zivih :lol:, ljudi koji tako putuju srbijom, evropom, svetom....ustede pare ali cena je - rizik dal cete zavrsiti silovani i zakopani negde
Postoje cak i forumi za dogovaranje, onaj ko ide negde ponudi se pa kome treba dogovore se, razmene se podaci...

Nikada nisam i ne znam da li bih, mada jedan nesto je bio stoper... imaju oni dosta razvijenu mrezu sto se toga tice...
 
trebaju velika muda za to ili biti blesav
al popularno je jako, ljudi pisu i blogove na te teme, obidjose svet tako jeftino....
mi kukavice bacamo pare na karte :lol:

Нису скупе карте, бар за Европу. Скупо је све остало.

А ја ко слепица негде да идем, то нема шансе.

За младе постоји онај каучсурфинг али то ми је глупо. Боље у хостел.
 
Нису скупе карте, бар за Европу. Скупо је све остало.

А ја ко слепица негде да идем, то нема шансе.

За младе постоји онај каучсурфинг али то ми је глупо. Боље у хостел.

da evropom nisu.....mada opet mnogo njih stopira...jos sam ja ispadala cudna nekima sto bacam pare na krte :lol:
ovi iz australije recimo ubise se stopirajuci, sve koje sam upoznala po evropi samo su doleteli do eu a sve ostalo stopiraju, jer odrani su za let pa nece da daju vise na karte
i svi kao super im je upoznaju tako ljude druze se....
svakog sam pitala sta nosi za samoodbranu kazu nista...
ne znam nista tu meni nije jasno....

primamljivo mi je za duge destinacije ustedelo bi se....spontanije je nego tri meseca u napred bukiranje avio jeftinih karti recimo pa nesto iskrsne propadne sve....
ali nemam muda....ne znam dal bih mogla...
 
???
o jebbali vas 5 karaktera

Oni se dogovaraju, organizuju, upucuju jedni druge, upozoravaju. Ne idu oni bas toliko napamet. Zapravo kada je zadnji put bila vest da je neki stoper ubijen? Naravno da ima, posebno i u Americi gde ih ne nadju ( ali to je druga prica, retko ko tako putuje putovanja radi tamo). U sustini broj takvih slucajeva je zanemarljiv kada se uzme opsti rizik koji jeste dosta veliki. Pricam za ove nase evropske stopere.
 
Sada nikad ne bih stopirala...Ali nekad jesam u mladjim danima,ali uvijek nas je bilo vise,nikad sama.Uglavnom su to bile krace relacije,sjecam se da smo jednom ustopirali kamion hladnjacu... :) Inace,tada i nije bilo nekog izbora za prevoz,samo rijetki autobusi.
Sada to ne bih radila sa ovom pameću...
 
Inace kada sam pitala tog mog nesto da mi kaze kako se ne boji, on mi je odgovorio da vecina ljudi nije losa i da vecina nisu bolesnici.
I kad sam malo bolje razmislila, mi jesmo zatrovani holivudskim filmovima gde je stoper/ onaj ko poveze stopera automatski ubica, komsija koji zivi sa mamom u sustini ne zivi sa mamom nego njenom mumijom, normalno je da te siluju na ulici u po bela dana, izresetaju pistoljem... nama je realno slika stvarnosti iskrivljena.
Po meni tu jedino gde postoji stvarno realna opasnost u odnosu na psihu ljudi, tj, ono sto bi vecina ljudi uradila, a ne mogla da uradi jeste silovanje. Zato devojke stoperi retko kad putuju same. Ostalo naravno da moze da se desi, ali to sto moze ne znaci da ce se najverovatnije i desiti.
 

Back
Top