Koji je najgori politicki marketing na politickoj sceni u Srbiji ?

Najgori je onaj 2000te da nas cekaju kamioni na granici sa milijardama dolara

Ali da li bismo mogli da tvrdimo da je to neko tvrdio novembra 2000. godine?
Takvo obecanje danas ne bi proslo.

Sto se mene tice, verovatno najefikasniji, ali i najpogubniji je patriotsko busanje u grudi - sto je u 99,9% slucajeva samo to. To je prazna buka, reci koje su tu samo da ne bi bila tisina, i koje nisu potkrepljene nikakvim cinjenjem. I naravno, posto je to sve propalo, obrazlaze se nekakvom snagom protivnika... Mada je ja bas i ne vidim. Ta prica je padala jer su ljudi uvideli da je samo prica.
 
Ali da li bismo mogli da tvrdimo da je to neko tvrdio novembra 2000. godine?
Takvo obecanje danas ne bi proslo.

Sto se mene tice, verovatno najefikasniji, ali i najpogubniji je patriotsko busanje u grudi - sto je u 99,9% slucajeva samo to. To je prazna buka, reci koje su tu samo da ne bi bila tisina, i koje nisu potkrepljene nikakvim cinjenjem. I naravno, posto je to sve propalo, obrazlaze se nekakvom snagom protivnika... Mada je ja bas i ne vidim. Ta prica je padala jer su ljudi uvideli da je samo prica.

NATO pakt nema snagu ? I ne znam kod kojih to politicara i stranaka vidis patritosko busanje,oni cak ni na recima nisu patriote-mislim na parlamentarne stranke
 
NATO pakt nema snagu ? I ne znam kod kojih to politicara i stranaka vidis patritosko busanje,oni cak ni na recima nisu patriote-mislim na parlamentarne stranke

Nato ima na brojnom stanju ihahaj arsenal - ali oni nisu voljni da 'trose'... da gube opremu i po 1000 ljudi na dan - sto je odlika pravog rata. Gadjanje na daljinu je... dokaz da imas opremu za gadjanje na daljinu, nista vise.

Mogu da se slozim da ova nasa trenutna garnitura vise ni ne daje turbo-patriotske izjave tako cesto ali blagodareci njihovom minulom radu (otprilike 1990-2008) ih mnogo ljudi dozivljava kao takve. Njima se bespogovorno veruje a izvornim proevropljanima se izvorno ne veruje. Oba pomenuta stava nemaju veze sa cinjenicama. Istina je negde izmedju.
 
Najgori politički marketing ?

(skoro) svi Vučićevi nastupi !

Nasuprot njemu,
prijatno me iznenadio nastup Nikolića u UN,
( al' ne mogu da nađem na YouTubu .. :evil: , to je ono kad 20 minuta priča bez čitanja ! Svetski dan planete ili tako nešto ..)

Вероватно слушао гласове у својој глави или му инсталирали систем по угледу на Стива Хокинга
 
ljudi glasaju za lidere a ne za program stranke, doduše marketing utiče na mišljenje birača ali se svodi na propagandu i ne utiče toliko da bi ljudi promenili stav. ipak ljudi znaju da je sve to blabla, ne može jedan plakat da promeni čovekov stav. ljudi glasaju za lidere na osnovu njihovih izjava na televizijama i mitinzima u zadnjih 10 godina, a ne na osnovu programa ili marketinga.
koliko znam SNS je potrošila 5 miliona evra na marketing, SPS 1.5 miliona a Tadić 15 miliona, i opet je pobedio SNS. Zato što je ljudima bilo muka od tadića i hteli su promene, a sa druge strane su već imali OK mišljenje o tomi i vučiću jer su dugo u politici i ljudi znaju njihove stavove.
 
Nato ima na brojnom stanju ihahaj arsenal - ali oni nisu voljni da 'trose'... da gube opremu i po 1000 ljudi na dan - sto je odlika pravog rata. Gadjanje na daljinu je... dokaz da imas opremu za gadjanje na daljinu, nista vise.

Mogu da se slozim da ova nasa trenutna garnitura vise ni ne daje turbo-patriotske izjave tako cesto ali blagodareci njihovom minulom radu (otprilike 1990-2008) ih mnogo ljudi dozivljava kao takve. Njima se bespogovorno veruje a izvornim proevropljanima se izvorno ne veruje. Oba pomenuta stava nemaju veze sa cinjenicama. Istina je negde izmedju.

Pa kako izmedju ? Sta koga briga sta su pricali do 2008 kad sad kad su na vlasti sprovode politiku LDP-a pogubniju cak i od DS-a po srpske interese.

Ne da ne daju turbo-patriotske nego ne daju nikakve patriotske izjave

A cekaj pa sta sad sto NATO gadja na daljinu to nije snaga? Totalno nelogican zakljucak. Oni da su hteli mogli su sa te daljine da gadjaju jos 2 godine i da pobiju jos ko zna kolko civila,vojnika,policajaca.. to nije snaga???

Naravno ubijanje civila je kukavicluk natoa ali je nesumnjivo to gadjanje na daljinu koje ti nipodastavas velika vojnicka nadmoc i snaga NATO-a u odnosu na Srbiju
 
vucic1-620x350.jpg
 
Politicke stranke i pokreti u Srbiji rade sve zivo samo da bi osvojili glasove biraca....
Koji je najgori politicki marketing na politickoj sceni Srbije ?

mene nervira kada nas vrhovni komadant fura onu pricu nama je tesko,meni je tesko i ogorcen sam nepravdom al cu se boriti za ovaj narod,sve to sa dramskim pauzama...mislim nisu ljjudi glasali zato sto veruju u lazi vec cisto da promene vlad.garnituru.....
znaci bas me smara..
 

Vekarić otkrio: VUČIĆ POMAGAO U LOCIRANJU I HVATANJU RATKA MLADIĆA


Aleksandar Vučić je još dok je bio u Srpskoj radikalnoj stranci pomagao u potrazi za haškim optuženikom generalom Ratkom Mladićem – otkrio je Bruno Vekarić, zamenik tužioca Tužilaštva za ratne zločine.
U Centru za kulturnu dekontaminaciju 10. februara 2015. premijerno je prikazan treći deo dokumentarnog filma „Pad Ratka Mladića“. Posle projekcije održana je tribina na kojoj su, pored autorke Bojane Lekić, govorili Vekarić, ombudsman Saša Janković, general Aca Dimitrijević i urednik „Vremena“ Dragoljub Žarković. U malobrojnoj publici nalazio se i Zoran Živković, lider Nove stranke, koji je postavio ključno pitanje: „Kakva je bila uloga Aleksandra Vučića u hvatanju ratnog zločinca Ratka Mladića?“
Bruno Vekarić je jedva dočekao priliku da pohvali premijera:
– Za razliku od druge dvojice lidera Srpske radikalne stranke, koji su uvek branili Ratka Mladića, gospodin Vučić je bio vrlo kooperativan. U više navrata je dolazio kod nas u Tužilaštvo i nudio saradnju i informacije o tome gde se skriva Mladić.
Kao malo kada, Vekarić je pomogao građanima Srbije da uvide ko je i kakav je Aleksandar Vučić. Tadašnji generalni sekretar SRS-a, mogao je u medijima da izjavi kako je „general Mladić jednan od najvećih srpskih heroja“ i da bi ga, kad bi se sreli, pozvao na kafu ili čaj. Mogao je i da se viđa s pukovnikom Jovom Đogom, drugooptuženim za skrivanje Ratka Mladića, a onda, čim završe razgovor, da otrči u Tužilaštvo za ratne zločine i Vladimiru Vukčeviću i Vekariću podnese izveštaj o prikupljenim saznanjima. Zarad ličnih interesa, Vučić se godinama predstavljao kao najtvrđi nacionalista i patriota, javno je vređao saradnike Haškog tribunala, objavljivao je imena svedoka u haškim postupcima i pretio im osvetom. Takvim postupcima osvojio je poverenje pojedinih optuženika i njihovih zaštitnika. O svemu što je čuo od njih, obaveštavao je Tužilaštvo.
 
Нису најгори, али убедљиво два најскупља маркетиншка пројекта у Србији су за сада ФИАТ и Ер Србија.

Први је служио као промоција интересне групације окупљене око тренутно почившег Г17, а други пројекат служи као промоција и скупа маркетиншка играчка српске необразоване странке.
 

Back
Top