NEUTRALA

Danas sam našao razlednicu na ulici.
Podignem - popunjena ali bez markice.
Adresirana na Francusku, tekst doduše na engleskom...
Nisam ljubitelj čitanja tudjih poruka ali rekoh ajd da vidim dal mogu da čitam pisani engleski
Prva rečenica bila kako je ta osoba oduševljena Beogradom i da su neke njene kolege ljubomorne što je našla zgodno a jeftino mestašce.
Dalje nisam čitao... Njima je jeftino ali nama nije...

Razglednica pisana 04.04. lep rukopis neko se radovao, pisao ko zna kome a ko zna kako je ispalo... nikad neće stići...
dal da bacim i da se pravim da nikad nisam video
dal da se zapitam zašto sam baš ja naišao na takvu razglednicu?
Aj rekoh dodaću i ja malo ko ono u Djekni, imalo mesta... pa par reči na engleskom
"Našli smo Vašu razglednicu 08.04. na ulici, poslaćemo je za vas."

Odem u poštu krk - 70 dinara, avionska markica...

E sad umesto da sam srećan što sam učinio nešto luckasto ja baš nešto i nisam zadovoljan.
Sad mi fali 10 dinara za 100gr kafe... a plata tek za koji dan... jbg...

Nemam pojma, razglednica otišla al ja sad nemam za kafu...

 
Učinio si dobro delo :klap: evo kafice :D
tumblr_this-is-the-thyme.gif
 
Danas sam našao razlednicu na ulici.
Podignem - popunjena ali bez markice.
Adresirana na Francusku, tekst doduše na engleskom...
Nisam ljubitelj čitanja tudjih poruka ali rekoh ajd da vidim dal mogu da čitam pisani engleski
Prva rečenica bila kako je ta osoba oduševljena Beogradom i da su neke njene kolege ljubomorne što je našla zgodno a jeftino mestašce.
Dalje nisam čitao... Njima je jeftino ali nama nije...

Razglednica pisana 04.04. lep rukopis neko se radovao, pisao ko zna kome a ko zna kako je ispalo... nikad neće stići...
dal da bacim i da se pravim da nikad nisam video
dal da se zapitam zašto sam baš ja naišao na takvu razglednicu?
Aj rekoh dodaću i ja malo ko ono u Djekni, imalo mesta... pa par reči na engleskom
"Našli smo Vašu razglednicu 08.04. na ulici, poslaćemo je za vas."

Odem u poštu krk - 70 dinara, avionska markica...

E sad umesto da sam srećan što sam učinio nešto luckasto ja baš nešto i nisam zadovoljan.
Sad mi fali 10 dinara za 100gr kafe... a plata tek za koji dan... jbg...

Nemam pojma, razglednica otišla al ja sad nemam za kafu...


sjajno :zcepanje: svaka čast!
 
Sad mi fali 10 dinara za 100gr kafe... a plata tek za koji dan... jbg...
pa bas mora 100?kupi manje na pijaci
podseti me,meni jednom u sanduce stiglo debelo pismo,iz inostranstva,adresirano na nekog stranca iz sredacke ulice...ocu da otvorim-necu...ma necu,oni ne salju pare u koverti medju sobom...budem fina,spakujem u drugi koverat,napisem svoje podatke i objasnjenje da je postar pogresio pa ja ispravljam (pomislih,castice me bar sa 10euroa)i posaljem mu...stize mi posle par dana samo velika luksuzna cestitka/zahvalnica.
pih
 
Davno beše, komšinica nađe l.k. nekog tipa sa BB ispred zgrade. Da bi učinila dobro delo, pozove da vidi telefonski broj da javi čoveku gde mu je lična karta.
Javi se (ljubomorna) žena i ospe takvu paljbu po njoj !!! "Aha, ti si ta kod koje ide svako veče..:" itd...itd....

Ponekad se i ne isplati biti fin.
 
Ponekad se i ne isplati biti fin.
vrlo cesto.
sin kao mali nasao zensku tasnu,u njoj 2 pasosa,naocare,prazan novcanik...nadjem vlasnicu,ona dodje i odmah utvrdi da je novcanik prazan...dramska pauza i vise puta postavljano pitanje `a kad ste nasli,sigurno unutra nije bilo 100 evra?`
ma,umalo da je pljunem.em je ruzna ko lopov,ruzna je i kao covek.
licna dokumenta kad nadjem-ubacim u postansko sanduce,verujem da oni vrate vlasniku...tasne ne pipam ako vidim,poucena iskustvom gore...novcanik pipam,ali samo kad je pun:andjeo:
sin je skoro kod kafane lovac nasao novcanik,unutra oko 4 hilj,lk,vozacka,saobracajna,bankovna,clanska iz teretane i sl...nadje lika na fb i vrati mu.ovaj odusevljen izvukao i dao mu sve pare.posteno!
 
Da...pa gomila tih kojima se i vrate neke stotine hiljada koječega, ništa ne da nalazaču !

A, s druge strane čuješ, joj da mi samo dokumenta vrate....
 
Da...pa gomila tih kojima se i vrate neke stotine hiljada koječega, ništa ne da nalazaču !.
ma,svi volimo neku cast,ali ova rugoba je obzirom da je nekoliko puta pitala za 100e mislila da smo joj mi ukrali torbu,cak je i rekla `a bas mi je ovde ispred vase zgrade iz auta ukradena torba`.ruzno je kad je coveku i dusa ruzna.ybo joj pas mater
 
Poslednja izmena:
ma,svi volimo neku cast,ali ova rugoba je obzirom da je nekoliko puta pitala za 100e mislila da smo joj mi ukrali torbu,cak je i rekla `a bas mi je ovde ispred vase zgrade iz auta ukradena torba`.ruzno je kad je coveu i dusa ruzna.ybo joj pas mater

da, to je baš ružno, umesto da se zahvali, ona te maltene optužuje da si joj uzela nešto...

- - - - - - - - - -

podvučeno žutim :rotf:

Lesnina ! :D
 

Back
Top