Veštica :evil:

OcitiMazohista

Ističe se
Banovan
Poruka
2.531
Preksinoc mi bilo drug, doneo flasu vinjaka... posvadjao se sa devojkom jer je otisla negde bez njegovog znanja pa on iz inata dosao kod mene. (???)
I prica on celu pricu, bla bla. Zakljucak : starija od njega, on joj nasao posao, zaradjuje manje od njega, zivi.kod njega u stanu i potrosila pare za kiriju, ugojila se kao mečka, zadlakavila, nezrela, njega je blam kad odu negde jer je ili mutava ili glupa ili oba. On lep ko Džoni Dep, ambiciozan, govori 5 jezika.
ALI JA NJU VOLIM! Ona uvek da dlakave ****** i redovno ga guta, iako ne razlikuje jaje od krompira!
Koji je to trip da moras da udomiš svog smrdonju čak i kod totalne oštrokondže? Iako realno možeš da nadjes izdepiliranu advokaticu srednjih godina da te izdržava?


:mrgreen:

šalu na stranu

šta to od čednog ženskog čeljadeta napravi
beštiju, oštrokondžu, profuknjaču, gadiju i živo zlo
koje čantra, lenjo je, agresivno, prepotentno bez pokrića,
i šta muškarce suprotnih osibina tera da ih trpe?
 
Preksinoc mi bilo drug, doneo flasu vinjaka... posvadjao se sa devojkom jer je otisla negde bez njegovog znanja pa on iz inata dosao kod mene. (???)
I prica on celu pricu, bla bla. Zakljucak : starija od njega, on joj nasao posao, zaradjuje manje od njega, zivi.kod njega u stanu i potrosila pare za kiriju, ugojila se kao mečka, zadlakavila, nezrela, njega je blam kad odu negde jer je ili mutava ili glupa ili oba. On lep ko Džoni Dep, ambiciozan, govori 5 jezika.
ALI JA NJU VOLIM! Ona uvek da dlakave ****** i redovno ga guta, iako ne razlikuje jaje od krompira!
Koji je to trip da moras da udomiš svog smrdonju čak i kod totalne oštrokondže? Iako realno možeš da nadjes izdepiliranu advokaticu srednjih godina da te izdržava?


:mrgreen:

šalu na stranu

šta to od čednog ženskog čeljadeta napravi
beštiju, oštrokondžu, profuknjaču, gadiju i živo zlo
koje čantra, lenjo je, agresivno, prepotentno bez pokrića,
i šta muškarce suprotnih osibina tera da ih trpe?
napravi nesigurnost i kad je neko sutne,a sto da se ne istrpi malo kad je pica dz
 
šta to od čednog ženskog čeljadeta napravi
beštiju, oštrokondžu, profuknjaču, gadiju i živo zlo
koje čantra, lenjo je, agresivno, prepotentno bez pokrića,
i šta muškarce suprotnih osibina tera da ih trpe?

ovo...

35i2j5s.jpg


liv long end prosper
 
Preksinoc mi bilo drug, doneo flasu vinjaka... posvadjao se sa devojkom jer je otisla negde bez njegovog znanja pa on iz inata dosao kod mene. (???)
I prica on celu pricu, bla bla. Zakljucak : starija od njega, on joj nasao posao, zaradjuje manje od njega, zivi.kod njega u stanu i potrosila pare za kiriju, ugojila se kao mečka, zadlakavila, nezrela, njega je blam kad odu negde jer je ili mutava ili glupa ili oba. On lep ko Džoni Dep, ambiciozan, govori 5 jezika.
ALI JA NJU VOLIM! Ona uvek da dlakave ****** i redovno ga guta, iako ne razlikuje jaje od krompira!
Koji je to trip da moras da udomiš svog smrdonju čak i kod totalne oštrokondže? Iako realno možeš da nadjes izdepiliranu advokaticu srednjih godina da te izdržava?


:mrgreen:

šalu na stranu

šta to od čednog ženskog čeljadeta napravi
beštiju, oštrokondžu, profuknjaču, gadiju i živo zlo
koje čantra, lenjo je, agresivno, prepotentno bez pokrića,
i šta muškarce suprotnih osobina tera da ih trpe?
To sto je mala ponuda, a velika potraznja za bilo kakvim zenskim polnim organom; dame su tu u preimucstvu, jer mogu da biraju, posto pacenika ima u ogromnim kolicinama, dakle nesto slicno kao odnos izmedju jeftine radne snage i novopecenih kapitalista, sazeto u devizu "pisaj po sirotinji".
 
Muskarci moraju da shvate da su druga vremena, zene moraju da postuju i vise cene. Moraju da vise uce, rade na sebi, svom recniku, fizickom izgledu i da imaju profesionalni zivot. Nijedna devojka nece biti sa nekim ko je paljevina, prost i tup.
 
Muskarci moraju da shvate da su druga vremena, zene moraju da postuju i vise cene. Moraju da vise uce, rade na sebi, svom recniku, fizickom izgledu i da imaju profesionalni zivot. Nijedna devojka nece biti sa nekim ko je paljevina, prost i tup.

Samo cujem muskarci moraju ovo, moraju ono ... :roll:
A povodom cega to moraju?
Sta je to toliko posebno i senzacionalno u vezi te devojke ili zene da se sve to mora?
Obicna kao sve ostale, vrlo lako zamenljiva nekom drugom.

Takva su vremena dosla da se nista ne mora sem za sebe. Znaci taj muskarac ce napraviti grandiozne promene zbog sebe a ne radi nekog drugog. Isto to vazi za devojke.
Ok je ne prihvatati sirovine, ali ljudi imaju nerealnu grandioznu sliku o sebi gde prosecnost trazi vrh bez ikakvog pokrica.
Prosecnost onda mora da poradi na sebi da bude vrh da bi mogao da parira ili da se jednostavno zadovolji sa nekim iz svog ranga.
 
Poslednja izmena:

Back
Top