Otvaranje tema o kojima nemas nista pojma

User Friendly

Buduća legenda
Poruka
25.007
Zakljucio sam da je ovaj forum kompletno beskoristan i da je pun ljudi koje eto kao nesto interesuje,a nista blage veze nemaju. Mogu da razumem da covek nije strucan i za medicinu,mehaniku,muzku,ali da je komplet duduk i da ne zna nista,e to ne mogu da razumem.
Bilo kakva ozbiljnija tema koja zahteva neku vecu dozu strucnosti ili poznavanja materije ostaje bez odgovora. I to mi ne bi bilo toliko iritantno da takva ista tema nema po 250-300 pregleda a 0 odgovora. Pa ***** ti mater sta gledas temu ako ne znas nista o tome? Forumasi su jedino sposobni da vode neke glupe i proste price,da im prodje vreme, a 90% svih postova su klasican spam. Na pdf Obrazovanje ima tri miliona tema. Otvorim temu o visokom obrazovanju jer sam citao zakon, svaki debil moze da ga izgugla na netu i procita, ali mi nije bas najjasnije rangiranje izmedju strukovnih i akademskih studija, 1 odgovor,300 pregleda. Otvorim temu na muzici koja pesma je u pitanju, dve milijarde tema i postova, 0 odgovora 300 pregleda.
Otvorim temu na pdf softver o access problemu,0 odgovora 300 pregleda. Pa ***** ti boga isusa,sta otvaras temu ako ne znas nista o materiji? Sta ti to imas da naucis?
Cime se vi to bavite kad ne znate nista? Da laprda na politici zna,da laprda na LJiS zna,a kad nesto pitas strucno,e onda muk. Kakva je to psihologija forumasa?
Kakvi su to ljudi? Kakvi su to ljudi koji klikcu na teme o kojima ne znaju nista? Neka mi neko objasni?
 
LJudi dolaze da se "izdrndaju" na nekome , ili kad imaju nadređene koji ti brane da mislis svojom glavom ,traze trunke praznjenja i motivacije u temama .
Nije ovo fb da se ulizuju i lajkuju .Ako se forumasi međusobno slažu , tema će pući , sajt gubi renome .
No kao i postavljača čudi me da u pitanjima i raspravama nema stručnih osoba koje će moći da odgovore na neka pitnja.
 
Poslednja izmena:
Ljudi ponekad dolaze jer ih zaintrigira naslov,kao mene sada ovaj..pogledam malo,u pocetku kao i sada
na ovoj temi napisem ponesto,ali tema se ubrzo pretvara u nesto neprepoznatljivo i prostacko,pa se sklonim
sa teme.Ona, mislim tema nastavlja svoj zivot,da bi se do te mere izvitoperila i na kraju zatvorila..Mene je pdf
psihologija veoma razocarao.jer tu je najmanje psihologije i zdrave rasprave ,a vise ludiranja i bezobrazluka.
Zao mi je sto je tako.
 
Ne znam , ja sam mozda jedan od onih kojima je zanimljiv naslov i udjem da procitam temu i problematiku na njoj i procenim da li sam sposoban da pomognem , kada nisam siguran da bi moj odgovor bio relevantan ne komentarisem nista da ne bih jos vise zbunio postavljaca i naneo vise stete svojim neadekvatnim odgovorom no koristi, u suprotnpom rado dajem svoje misljenje kao i savet pogotovo u sferama u kojima sam profesionalno strucan . A nekada i iz same problematike na koju nemam odgovor izvucem neku korisnu informaciju o kojoj se kasnije dodatno informisem i koja bi mi mozda nekad bila od koristi , sto se desavalo . Bilo da se radi o nekom tehnickom problemu ili o nekom zivotnom iskustvu.

Licno cenim svako dobronamerno angazovanje i savet , pa cak i u situacijama kada sam siguran da takvi saveti nemaju veze sa zivotom (i naravno da sam i ja verovatno davao odgovore takvog tipa), naravno da to ne vazi samo za forum i to nikako ne moze biti nazvano spamom , osim u situacijama u kojima osoba svesno siri agresivne rafalne dezinformacije u zelji da preusmeri paznju sa problematike na samog sebe. Sto je itekako tema za psihologiju.
 
Poslednja izmena:
I mene to nervira, postavim temu a 500 pregleda, 3 odgovora, mada ok, ja postavljam svakakve teme koje su nekima nezanimljve, glupe ili sta vec, pa se fino udalje, realno i ja to radim ako mislim da je tema dosadna ili me mrzi da pisem na njoj jer me ne zanima mnogo.

Ako je neka strucna tema, iz oblasti u koje se razumem, obicno odgovorim, mada ako treba da se gugla i trazi nesto, nekad me stvarno mrzi tih 5-10 minuta da izdvojim da bih doprineo temi pa je zatvorim. A i cesto ako vidim naslov teme "Pomoc, HELP" sta vec, otvorim, pa neka je i o gajanju cveca, pogledam. Da je neko postavio ime teme "Pomoc oko uzgajanja cveca u stakleniku" ili sta vec, sigurno je da ne bih nikada kliknuo, jer se ni najmanje ne razumem. Kliknem nekada ako je naslov teme primamljiv, pa vidim da nema veze sa vezom, da je neozbiljno postavljena ili da me ne zanima ni najmanje pa produzim.

A i mi ljudi smo ljudi, najlakse je da banalizujemo, da lupamo, mlatimo praznu slamu ko u kafani, jednostavno ne neka previse ozbiljna i strucna atmosfera.
 
Čim se ulogujete postoji pasos koji pokazuje nove teme. Mnogi ljudi vole da pogledaju šta je to novo .Iz samog naslova se često ne vidi šta je suština teme, a ne znate ni na kom je pdf-u postavljena. Dešavalo mi se da potpuno pogrešno procenim i gde je i o čemu je tema.

Na kraju, postavljač ove teme zaboravlja da ovo ne čitaju samo članovi, već i gosti i to u mnogo većem broju od članova.Valjda zato internet i služi..da tragom nečega dođete do željene informacije:) Otvorite na desetine linkova da dođete do željenog podatka pa bude i neupotrebljivih otvaranja kao što je izgleda slučaj sa temama postavljača.
 
Zakljucio sam da je ovaj forum kompletno beskoristan i da je pun ljudi koje eto kao nesto interesuje,a nista blage veze nemaju. Mogu da razumem da covek nije strucan i za medicinu,mehaniku,muzku,ali da je komplet duduk i da ne zna nista,e to ne mogu da razumem.
Bilo kakva ozbiljnija tema koja zahteva neku vecu dozu strucnosti ili poznavanja materije ostaje bez odgovora. I to mi ne bi bilo toliko iritantno da takva ista tema nema po 250-300 pregleda a 0 odgovora. Pa ***** ti mater sta gledas temu ako ne znas nista o tome? Forumasi su jedino sposobni da vode neke glupe i proste price,da im prodje vreme, a 90% svih postova su klasican spam. Na pdf Obrazovanje ima tri miliona tema. Otvorim temu o visokom obrazovanju jer sam citao zakon, svaki debil moze da ga izgugla na netu i procita, ali mi nije bas najjasnije rangiranje izmedju strukovnih i akademskih studija, 1 odgovor,300 pregleda. Otvorim temu na muzici koja pesma je u pitanju, dve milijarde tema i postova, 0 odgovora 300 pregleda.
Otvorim temu na pdf softver o access problemu,0 odgovora 300 pregleda. Pa ***** ti boga isusa,sta otvaras temu ako ne znas nista o materiji? Sta ti to imas da naucis?
Cime se vi to bavite kad ne znate nista? Da laprda na politici zna,da laprda na LJiS zna,a kad nesto pitas strucno,e onda muk. Kakva je to psihologija forumasa?
Kakvi su to ljudi? Kakvi su to ljudi koji klikcu na teme o kojima ne znaju nista? Neka mi neko objasni?

kakvi su to ljudi koji psuju Boga?
tako rado bi te prevaspita,onako fizički...:neutral:
 
pa sto si je onda otvorio :think:

Bio sam naivan i mislio da ovde neko nesto zna. Istina je da niko nema pojma nista,a da posetioci ovog pdf-a,kao i pdf zdravlje niti su psiholozi,niti lekari.
Da je srece,na svaki pdf bi se stavljali kao moderatori ljudi koji su stvarno eksperti za tu oblast o kojoj se pdf radi, makar bili i totalni kreteni. interesuje te nesto, pitas,dobijes odgovor dostojan eksperta.
 
Bio sam naivan i mislio da ovde neko nesto zna. Istina je da niko nema pojma nista,a da posetioci ovog pdf-a,kao i pdf zdravlje niti su psiholozi,niti lekari.
Da je srece,na svaki pdf bi se stavljali kao moderatori ljudi koji su stvarno eksperti za tu oblast o kojoj se pdf radi, makar bili i totalni kreteni. interesuje te nesto, pitas,dobijes odgovor dostojan eksperta.
Vronski te ,indirektno upozorio da ni ti nisi nešto učeniji čim si i reč "ništa" u naslov teme...
Inače si u pravu što se tiče modova-ne da nisu stručni,već i nemaju taj zadatak dobro definisan...Eno
ti pravilnik o moderaciji ovog sajta pa vidi...
A inače ,postoje ekspertski sajtovi na kojima može da se edukuje,ali samo ako imaš pasvord koji dobiješ
lično od vlasnika ili na tvom Univerzitetu...A tu su i naučni forumi...
Inače,kao psiholog (ako si to tražio:mrgreen:) mogu ti reči za revolt koji izražavaš u uvodnom postu,da nije dobro
adresiran-nečim drugim,ali najviše sobom si nezadovoljan...To je dosta normalno i buni se-to je dobro-mnogi stradaju
od infarkta,inzulta,kancera jer čute! Introvertuju se u nemoći da nešto menjaju...Bori se! Bori se i ovde-napičkaj te
pangle koji ljisuju i političare,ali u okviru elementarne pristojnosti! Zdravije je skresati nego čutati...mada nije baš korisno...:mrgreen:
Svrati malo na pdf filozofija-tamo bar nekolicina nešto zna...
 
vezano je pretezno za dokone zene pod poznatom formom prijateljica mi je trudna, sta da radi.... internet je normalne ljude unazadio a kretenima dao slobodu izraza koju u normalnim uslovima ne bi imali
Velik problem što ovde tenukre ne možeš zavariti ...Moš verbalno,ako si vešt,ali nemaš dobar osećaj-
nije dobro rešenje...Ovde je najbolje kretati se u zoni komfora -bez hejterstva...E sad ,totalno izbeći
emocije se ne može,mada pomisao da je ovo luk i voda itekako spušta u alfa fazu...:mrgreen:
 
Vronski te ,indirektno upozorio da ni ti nisi nešto učeniji čim si i reč "ništa" u naslov teme...
Inače si u pravu što se tiče modova-ne da nisu stručni,već i nemaju taj zadatak dobro definisan...Eno
ti pravilnik o moderaciji ovog sajta pa vidi...
A inače ,postoje ekspertski sajtovi na kojima može da se edukuje,ali samo ako imaš pasvord koji dobiješ
lično od vlasnika ili na tvom Univerzitetu...A tu su i naučni forumi...
Inače,kao psiholog (ako si to tražio:mrgreen:) mogu ti reči za revolt koji izražavaš u uvodnom postu,da nije dobro
adresiran-nečim drugim,ali najviše sobom si nezadovoljan...To je dosta normalno i buni se-to je dobro-mnogi stradaju
od infarkta,inzulta,kancera jer čute! Introvertuju se u nemoći da nešto menjaju...Bori se! Bori se i ovde-napičkaj te
pangle koji ljisuju i političare,ali u okviru elementarne pristojnosti! Zdravije je skresati nego čutati...mada nije baš korisno...:mrgreen:
Svrati malo na pdf filozofija-tamo bar nekolicina nešto zna...

Iskren da budem, nisam razmisljao o tome. Sto se pravopisa tice, priznajem, nepismen sam i to mi jako smeta. :(
Ne moze covek znati sve i biti strucan za sve. :) Tesim se da sam i ovako nepismen, barem pismeniji od 50% Srbije.
Dobar si psiholog. :mrgreen:
 
Iskren da budem, nisam razmisljao o tome. Sto se pravopisa tice, priznajem, nepismen sam i to mi jako smeta. :(
Ne moze covek znati sve i biti strucan za sve. :) Tesim se da sam i ovako nepismen, barem pismeniji od 50% Srbije.
Dobar si psiholog. :mrgreen:
Ako uspeš da posmatraš takve situacije "iznad" (recimo u sklopu celog foruma i čak u sklopu rasporeda vremena tvog
jednog dana...:lol:)-neće te više nervirati ovi što mlate...;)
 
Evo i ova tema, 500 pregleda vec. Mozda je ljudima zanimljiv naslov pa nemaju sta da kazu, ili ih mozda mrzi da odgovore, ili ne zele iz nekog drugog razloga.
A moguce je da ima i ljudi van Foruma, mada ja retko kada naletim na ovaj Forum kada trazim nesto, desilo se par puta samo.
:zcepanje:znači...stvarno ništa pametno
vrijeme je definitvno za krpe...

a čini mi se da niko i nije više tu...
bjeeeež
 
Zakljucio sam da je ovaj forum kompletno beskoristan i da je pun ljudi koje eto kao nesto interesuje,a nista blage veze nemaju. Mogu da razumem da covek nije strucan i za medicinu,mehaniku,muzku,ali da je komplet duduk i da ne zna nista,e to ne mogu da razumem.
Bilo kakva ozbiljnija tema koja zahteva neku vecu dozu strucnosti ili poznavanja materije ostaje bez odgovora. I to mi ne bi bilo toliko iritantno da takva ista tema nema po 250-300 pregleda a 0 odgovora. Pa ***** ti mater sta gledas temu ako ne znas nista o tome? Forumasi su jedino sposobni da vode neke glupe i proste price,da im prodje vreme, a 90% svih postova su klasican spam. Na pdf Obrazovanje ima tri miliona tema. Otvorim temu o visokom obrazovanju jer sam citao zakon, svaki debil moze da ga izgugla na netu i procita, ali mi nije bas najjasnije rangiranje izmedju strukovnih i akademskih studija, 1 odgovor,300 pregleda. Otvorim temu na muzici koja pesma je u pitanju, dve milijarde tema i postova, 0 odgovora 300 pregleda.
Otvorim temu na pdf softver o access problemu,0 odgovora 300 pregleda. Pa ***** ti boga isusa,sta otvaras temu ako ne znas nista o materiji? Sta ti to imas da naucis?
Cime se vi to bavite kad ne znate nista? Da laprda na politici zna,da laprda na LJiS zna,a kad nesto pitas strucno,e onda muk. Kakva je to psihologija forumasa?
Kakvi su to ljudi? Kakvi su to ljudi koji klikcu na teme o kojima ne znaju nista? Neka mi neko objasni?
Visoko obrazovani :zcepanje:
 

Back
Top