Moje mane.

KraNp

Veoma poznat
Poruka
10.404
Sta bi ste priznali sebi, koje su vase mane. Imate li problema sa tim da to priznate sebi. Ja licno ne volim sto sto sam preterano osetljiv i nerviram se a pritom, niti znam da se verbalo raspravljam niti da se tucem, niti sam osvetoljubiv. Dakle, ubitacna kombinacija, sve drzim u sebi, pamtim kad mi neko nanese bol ali se ne svetim. Druga stvar, ponekad sam u stanju da preteram u sali tako da uopste ne osetim kad mogu nekog da uvredim, i posle toga se kajem zbog toga.
 
Nisam diplomata . Što na um to na drum a to ponekad nije dobro ni za mene a ni za one u blizini .
Ne znam i ne volim da čuvam tajne . Ako imate neku tajnu ne saopštavajte je meni .
 
Sta bi ste priznali sebi, koje su vase mane. Imate li problema sa tim da to priznate sebi. Ja licno ne volim sto sto sam preterano osetljiv i nerviram se a pritom, niti znam da se verbalo raspravljam niti da se tucem, niti sam osvetoljubiv. Dakle, ubitacna kombinacija, sve drzim u sebi, pamtim kad mi neko nanese bol ali se ne svetim. Druga stvar, ponekad sam u stanju da preteram u sali tako da uopste ne osetim kad mogu nekog da uvredim, i posle toga se kajem zbog toga.

Ovo boldovano...ali "srećom" ne umem da opraštam pa takve brzo uklonim iz mog života...mogu me samo jednom zajebati.

Nemam puno strpljenja, umem da budem lenj, često "odsutan" kada mi neko nešto priča što me ne interesuje,nisam neki slušalac iako iz nekog razloga ljudi vole da mi pričaju,uglavnom neosetljiv na tuđe probleme,zaboravljam ono što meni nije od direktne koristi(u bilo kom smislu) a drugima je možda važno...ima toga mogu naširoko...
 
Moja jedine fizičke mane su što imam stomak (iako nisam debeo, ali kad odemo na plivanje vidi se da imam stomak) i guste obrve.

Moja jedina mana kao čoveka je što nisam pričljivko već ćutalica, samim tim imam jako malo prijatelja, ali mislim da koga god da pitaš od mojih prijatelja, poznanika, rećiće ti da sam dobar čovek
 
Ja takodje ne volim povrsne razgovore i mrstim se kad mi takav razgovor smeta, sto moze da uvredi sagovornika. Ali sta da radim kad me nesto ne zanima.
 
Nisam dovoljno bezobrazan, kao nešto se trudim da budem ali mi ne ide...
I nekako uvek ljude karakterno i mentalitetno analiziram (i obično sve pogodim) i ako mi se ne dopadaju ne znam s njima ništa da uradim, džaba sve...doduše to je možda i vrlina...
 
Sta bi ste priznali sebi, koje su vase mane. Imate li problema sa tim da to priznate sebi. Ja licno ne volim sto sto sam preterano osetljiv i nerviram se a pritom, niti znam da se verbalo raspravljam niti da se tucem, niti sam osvetoljubiv. Dakle, ubitacna kombinacija, sve drzim u sebi, pamtim kad mi neko nanese bol ali se ne svetim. Druga stvar, ponekad sam u stanju da preteram u sali tako da uopste ne osetim kad mogu nekog da uvredim, i posle toga se kajem zbog toga.
ne preispitujem se u vezi drugih ,sebi mogu zameriti sto me malo vise ne boli k za sve
 
Sta bi ste priznali sebi, koje su vase mane. Imate li problema sa tim da to priznate sebi. Ja licno ne volim sto sto sam preterano osetljiv i nerviram se a pritom, niti znam da se verbalo raspravljam niti da se tucem, niti sam osvetoljubiv. Dakle, ubitacna kombinacija, sve drzim u sebi, pamtim kad mi neko nanese bol ali se ne svetim. Druga stvar, ponekad sam u stanju da preteram u sali tako da uopste ne osetim kad mogu nekog da uvredim, i posle toga se kajem zbog toga.

osecajna betica imas i savest. nadrljao si.

- - - - - - - - - -

Previše sam emotivna i tolerantna. Ali kad mi neko uradi nešto loše, očekuje ga 10 puta gore! :D

takve su prema meni bile samo dobre i nezne i pored toga sto su patile ,bas sam gotivio takve devojke.
 
Najebbo brate.......najebbo! Jos od osnovne skole, preko srednje i radnog mesta. Mada.....mozda je bolje i to sto sam ovakav nego da padam kao neka zenetina u histeriju.
 
Isuse hriste svemoćni.
Ja licno ne volim sto sto sam preterano osetljiv i nerviram se a pritom,
Baš sam duša od čoveka, jedem se u sebi al nikako da pokažem.
niti znam da se verbalo raspravljam niti da se tucem, niti sam osvetoljubiv.
Nisam agresivan i ne volim da se svetim, čak ne volim ni da se svađam, toliko sam dobar.
sve drzim u sebi,
Copy/Paste stavka 1
pamtim kad mi neko nanese bol ali se ne svetim.
Nisam osvetoljubiv, gle opet.
Druga stvar, ponekad sam u stanju da preteram u sali tako da uopste ne osetim kad mogu nekog da uvredim, i posle toga se kajem zbog toga.
E sad sam nesvesno sposoban da povredim nekoga, kao 99,99 + 0.01 posto čovečanstva.

M, je l iko na svetu sposoban da zaista uoči neku svoju... manu? :think:

Na forumu, za sve ove godine, na ovakvim temama uspeh da pročitam jedino samokritiku tipa: toliko mnogo jedem, a nikako da se ugojim, sve me drugarice mrze koliko sam savršena jadna ja.

- - - - - - - - - -

Evo da vam svima nađem ja jednu manu koju niste uočili: nesposobni ste za samokritiku i mislite da niko drugi ne valja a da ste vi savršeni. Osim sarvaša, on je zapravo napisao da je tračara.
 

Back
Top