Da li je Vaša mama divna osoba?

Forumaš Veličanstveni

Elita
Banovan
Poruka
15.221
Novokomponovani privatnici prečesto prave grešku podvaljujući potencijalnim kandidatima neke psiho testove i upitnike lične prirode.
Jer ako ste toliko inteligentni da odgovorite poželjno 100% onda ja postavljam pitanje - a zašto tražite da budete rob?
Pitanja tipa "da li ste u braku" i "da li imate svoj stan ili živite kao podstanar" su ključna jer dodjoše možeš da zejabavaš i redno i prekoredno.
Sve će oni da urade da bi dobili platu da namire rentu da se ne vrate za rodno mesto.
E to je jedina tragedija za njih.
Doduše sve je to deo jedne veće igranke upropaštavanja sela i guranja stoke u jedan tor a onda taj tor zapališ no ko o tome pa razmišlja?

Neki od njih (novokomponovani vlasnici) su ranije drpali po državnim firmama pa su odande prepisali pitanja koja su njima bila interesantna mada nikad nisu znali suštinu istih.
Samo u državnim firmama ste imali pitanja tipa: "da li ste nekada gubili svest", "da li ste nekada imali proliv", "da li je neko bacao crnu magiju na vas"
i sad kako napupeli seljo pristigao u Beograd da ga zaposli rodjo ili zems ne zna šta da radi dal da slaže dal da napiše istinu?

Problem je što su pitanja na kalup tako da se odgovori znaju
"Šta mislite o prekovremenom" - neki kažu "poso mora se svrši" a neki kažu "da bude plaćeno"
sad vi procenite da ste novokomponovani vlasnik kog bi od dvojice kandidataizabrali,
jer cilj je da vam svi rade ko u Americi a da ih platite ko Jug Srbije

A opet ako vam se smuči neka firma u startu, ono kao poslodavac (firma koji nudi Ugovor) ili ktitor (rad bez ugovora)
nafali firmu čiji je vlasnik a ono niko s nikim ne priča od zaposlenih, gledaju se ispod oka, broje zalogaje na pauzi,
kamere na svakom ćošku jer zna lopov kako se krade...
e tu možete da odgovorite na pitanje "gde vidite sebe za 5 godina" - "kako ti jedem žito na Lešću"

Daću vam primer gde je NSZ morao da me kontaktira da obratim pažnju kako popunjavam Upitnike u firmama gde su me uputili.
Naime, sastavljala neka menadžerka iz geografskih krajeva sa fakultet upitnik.
Poznavanje srpskog ili srbskog ili srpskohrvatskog (kako vam drago ili kako ste orijentisani) joj slaba strana
uprkos fakultetu ipak geografski kraj ima prednos

i tako u jednom Upitniku na kraju pisalo malo nejasno - "kontaktiraćemo kandidate koji udju u najuže"
Ja sav ushićen i u želji da promenim svoj status odgovorim sa "jedva čekam da vam udjem u najuže"
Medjutim zvao me Savetodavac da mi ukaže zašto nisam ušao u drugi krug od devet ukupno pošto je to firma od prošli utorak a nemaju ni prezentaciju.

Pitao sam Savetodavca dal smem da odgovaram na pitanje - "Koristite li društvene mreže" pošto sam naturista?
Znate, ako kažete da koristite a da vam Fejs pun selfija sa nudističkih lokacija kako u zemlji tako u inostranstvu,
kako će to da doživi seoska gologuzija koja ima selfije sa lokacija kako u zemlji tako u inostranstvu?

A na kraju krajeva vodite računa...
Ako se i kao zaposlite često će vam doći isfrustrirane žene kao mušterije (nekima sin leži kući a nekima u inostranstvu čisti kanalizaciju al inostranstvo plus im deca imaju neka idiotska imena a ni ćirilica im nije važna)
One žele sa svojom platežnom moći da budu uslužene kao Sultanije, tako su i vaspitavale sina.

Ako ne nadju sve što su zamislile na istom mestu bez puno cimanja i za jako male pare,
umeju da histerišu i da usled svoje izopačene samoljubivosti koju su vremenom dovele do perekcije,
krive vas a ne sebe lenjguze parazite.
Na primedbu "DA NEŠTO VREDITE NE BI RADILI TAJ POSAO"
imate neoliberalni odgovor: "DA VI NEŠTO VREDITE DOŠAO BI VAŠ CRNAC U KUPOVINU A NE VI LIČNO"

odakle nam pamet - rodila ga majka
:heart: :zurka:

e sad takvih žena je mnogo... mislim nabedjenih a nesudjenih Sultanija... guraju se po gradu sa običnom stokom jer one imaju prednos'
I KAKO ONDA ODGOVORITI NA PITANJE: "DA LI JE VAŠA MAJKA DOBRA OSOBA?"

kako odgovoriti?
iskreno, neiskreno, filozofski ili realno?

a)
iskreno - ma jok, obično potrošačko društvo sa kojim se lako manipuliše al puna sebe, isto ko i ona tvoja, sve me učila pogrešno
b)
neiskreno - da, moja mama je najbolja na svetu jer je mene rodila a tvoja ne valja jer je tebe rodila
c)
filozofski - a šta je to majka i kako se postaje? šta je dobrota? da li je dobrota kad namiriš teranje u plodnoj fazi?
d)
realno - jel vama treba prodavavac ili ste sportsko društvo za olimpijske pripreme i obaranje olimpijskih rekorda?

p.s. kod tate je lakše odgovoriti jer znate onu domaću "otac - kolac hahahahaha"
a i kao što znamo nikome ne smeta ako je tata ulični fajter koji se šiba zbog mladalačkih sujeta i sa 60,
ili ako je ispičutura, ili robijaš povratnik ili ne plaća račune jer hrana ima prednost
medjutim kod keva je rešenje zašto nam se dešava sve ovo....



KAKVA JE VAŠA MAMA? (buhahahaha)
 
Poslednja izmena:
e to ja kažem...

ako nije po maminom onda mi dobijemo ćuške a tate prvo ne dobijaju onu stvar plus dobijaju pritisak od njihovih pištanja
da je ćale tretira ko pevac kvočku ili ko jarac kozu odma će vrišti kako je fizički maltretirana i da je to neprirodno (!?)
pa onda preti razvodom braka, rastura osnovnu ćeliju društva...

sujeta je važna i lične želje i hedonističko blagostanje
i onda valjda kreće raspad sistema u kom živimo...
verujem da mnogi panduri ili opštinari ili političari ne bi onoliko krali da im žene ne zvocaju
kako su kod svojih očeva imale više nego kod njih muževa...

- - - - - - - - - -

"Da žene ne postoje novac ne bi imao nikakav smisao"
ONAZIS
 
e i još nešto...

ono kad kažem - "pridošli iz geografskih krajeva", to treba tretirati FROJDOVSKI
naime usled traume od nemaštine i gladi, gologuzija bi preko noći da promeni samo jedan segment svog života
segment koji je inače vezan i za ostale segmente koje oni ipak ne bi da menjaju ali kasno ili nikad ne uvide da su segmenti povezani
kraće rečeno da mi pamet ista al da imam pare a zbog takve pameti pobegoše

Na kraju krajeva i Nikola Tesla je sa sela al doneo pamet...
 
Novokomponovani privatnici prečesto prave grešku podvaljujući potencijalnim kandidatima neke psiho testove i upitnike lične prirode.
Jer ako ste toliko inteligentni da odgovorite poželjno 100% onda ja postavljam pitanje - a zašto tražite da budete rob?
Pitanja tipa "da li ste u braku" i "da li imate svoj stan ili živite kao podstanar" su ključna jer dodjoše možeš da zejabavaš i redno i prekoredno.
Sve će oni da urade da bi dobili platu da namire rentu da se ne vrate za rodno mesto.
E to je jedina tragedija za njih.
Doduše sve je to deo jedne veće igranke upropaštavanja sela i guranja stoke u jedan tor a onda taj tor zapališ no ko o tome pa razmišlja?

Neki od njih (novokomponovani vlasnici) su ranije drpali po državnim firmama pa su odande prepisali pitanja koja su njima bila interesantna mada nikad nisu znali suštinu istih.
Samo u državnim firmama ste imali pitanja tipa: "da li ste nekada gubili svest", "da li ste nekada imali proliv", "da li je neko bacao crnu magiju na vas"
i sad kako napupeli seljo pristigao u Beograd da ga zaposli rodjo ili zems ne zna šta da radi dal da slaže dal da napiše istinu?

Problem je što su pitanja na kalup tako da se odgovori znaju
"Šta mislite o prekovremenom" - neki kažu "poso mora se svrši" a neki kažu "da bude plaćeno"
sad vi procenite da ste novokomponovani vlasnik kog bi od dvojice kandidataizabrali,
jer cilj je da vam svi rade ko u Americi a da ih platite ko Jug Srbije

A opet ako vam se smuči neka firma u startu, ono kao poslodavac (firma koji nudi Ugovor) ili ktitor (rad bez ugovora)
nafali firmu čiji je vlasnik a ono niko s nikim ne priča od zaposlenih, gledaju se ispod oka, broje zalogaje na pauzi,
kamere na svakom ćošku jer zna lopov kako se krade...
e tu možete da odgovorite na pitanje "gde vidite sebe za 5 godina" - "kako ti jedem žito na Lešću"

Daću vam primer gde je NSZ morao da me kontaktira da obratim pažnju kako popunjavam Upitnike u firmama gde su me uputili.
Naime, sastavljala neka menadžerka iz geografskih krajeva sa fakultet upitnik.
Poznavanje srpskog ili srbskog ili srpskohrvatskog (kako vam drago ili kako ste orijentisani) joj slaba strana
uprkos fakultetu ipak geografski kraj ima prednos

i tako u jednom Upitniku na kraju pisalo malo nejasno - "kontaktiraćemo kandidate koji udju u najuže"
Ja sav ushićen i u želji da promenim svoj status odgovorim sa "jedva čekam da vam udjem u najuže"
Medjutim zvao me Savetodavac da mi ukaže zašto nisam ušao u drugi krug od devet ukupno pošto je to firma od prošli utorak a nemaju ni prezentaciju.

Pitao sam Savetodavca dal smem da odgovaram na pitanje - "Koristite li društvene mreže" pošto sam naturista?
Znate, ako kažete da koristite a da vam Fejs pun selfija sa nudističkih lokacija kako u zemlji tako u inostranstvu,
kako će to da doživi seoska gologuzija koja ima selfije sa lokacija kako u zemlji tako u inostranstvu?

A na kraju krajeva vodite računa...
Ako se i kao zaposlite često će vam doći isfrustrirane žene kao mušterije (nekima sin leži kući a nekima u inostranstvu čisti kanalizaciju al inostranstvo plus im deca imaju neka idiotska imena a ni ćirilica im nije važna)
One žele sa svojom platežnom moći da budu uslužene kao Sultanije, tako su i vaspitavale sina.

Ako ne nadju sve što su zamislile na istom mestu bez puno cimanja i za jako male pare,
umeju da histerišu i da usled svoje izopačene samoljubivosti koju su vremenom dovele do perekcije,
krive vas a ne sebe lenjguze parazite.
Na primedbu "DA NEŠTO VREDITE NE BI RADILI TAJ POSAO"
imate neoliberalni odgovor: "DA VI NEŠTO VREDITE DOŠAO BI VAŠ CRNAC U KUPOVINU A NE VI LIČNO"

odakle nam pamet - rodila ga majka
:heart: :zurka:

e sad takvih žena je mnogo... mislim nabedjenih a nesudjenih Sultanija... guraju se po gradu sa običnom stokom jer one imaju prednos'
I KAKO ONDA ODGOVORITI NA PITANJE: "DA LI JE VAŠA MAJKA DOBRA OSOBA?"

kako odgovoriti?
iskreno, neiskreno, filozofski ili realno?

a)
iskreno - ma jok, obično potrošačko društvo sa kojim se lako manipuliše al puna sebe, isto ko i ona tvoja, sve me učila pogrešno
b)
neiskreno - da, moja mama je najbolja na svetu jer je mene rodila a tvoja ne valja jer je tebe rodila
c)
filozofski - a šta je to majka i kako se postaje? šta je dobrota? da li je dobrota kad namiriš teranje u plodnoj fazi?
d)
realno - jel vama treba prodavavac ili ste sportsko društvo za olimpijske pripreme i obaranje olimpijskih rekorda?

p.s. kod tate je lakše odgovoriti jer znate onu domaću "otac - kolac hahahahaha"
a i kao što znamo nikome ne smeta ako je tata ulični fajter koji se šiba zbog mladalačkih sujeta i sa 60,
ili ako je ispičutura, ili robijaš povratnik ili ne plaća račune jer hrana ima prednost
medjutim kod keva je rešenje zašto nam se dešava sve ovo....



KAKVA JE VAŠA MAMA? (buhahahaha)

stara
 
Moju kevu su zvali „Slatka Rada“, pa vi zaključite ...
Bila je super i u starosti, sve dok je nije posetio Alchajmer koji, iako sklon prevrtanju duše naopačke, nije iz nje izvukao nikakvu skrivenu, mračnu stranu, nego je zarobio u nama nesagledivom svetu infantilnih težnji.
Pravila je greške, afkors. A ko ne pravi? I opet je bila skoro savršena.
I ličim i ne ličim na nju. Recimo, imam oči na nju a usta na ćaleta, ali svet sagledavam poput ćaleta a pričam slično njoj.
Mog druga su na jednom testu za posao pitali koju životinju preferira: lava, konja, macu, kucu itd, a on zaokružio pčelu, iako ima fobiju od insekata i alergičan je na ubod pčele. Ali je bio lukav (naučila ga mama) i prozreo suštinu pitanja: pčela je društveno-koristan radnik u svojoj košnici. Dobio posao i sad je matica.
Uzgred, nisu sve mame dobre, te je kult majke/matice ponekad na štetu deteta. Sebične majke od svoje dece naprave emotivne invalide više nego sebični očevi. Sve tajne, vezane za naše viđenje života, kriju se u višku ili manjku dodira i topline. Od viška (topline) glava ne boli.:mrgreen:

amacord_galeriaBig (2).jpg
 
Ma dobro bre - U ČEMU JE FORA SA OVIM PITANJEM?
Ne postavljaju ga zalud...

Šta o nama govori pozitivan ili negativan odgovor
da ne kažem onaj filozofski kom sam skloniji?

- - - - - - - - - -

Ili na kraju krajeva šta ako budala sastavlja pitanja?
Moš misliti pitanje - DA LI SE PLAŠITE VODE?

koje, kakve? čoveče...
mislili - dal znate da plivate

i da znam šta mi vredi ako sam na Severnom Polu... verujem da su mnogi sa Titanika bili plivači pa im nije pomoglo...
tri četvrtine vodurina a ja kopneni sisar pa dal se plašim?
naravno da se plašim pomisli na toliku vodurinu...

- - - - - - - - - -

pošto sam na jednom testu za državnu firmu naodgovarao (u nekoliko različitih formi se provlače ista pitanja), jedno 450 komada pitanja...
svuda sam izneo negativan kritički stav o roditeljima
reče ona napirlitana pshilogkinja (valjda se tako piše za ženski rod pošto to popularno) - da sam samoljubiv

fala sestro znao sam ja to pre testa
al isto i čovekoljubiv i oću da pomognem pre nego mnogi
isto tako sam svestan svojih slabosti - ljubomoran ako neko zaradjuje više, ako se lepše oblači, ako ima najbolje fotke na fejsu, neku skuplju krpicu...
sve mu ja zavidim na tome
al može mi ga dućne jer ja više volim da častim kolege sa kafom nego da guram tamo gde sunce ne sija
tada me takvi zaobilaze...
 

Back
Top