Kako se prijaviti za KOMUNALNOG POLICAJCA?

Forumaš Veličanstveni

Elita
Banovan
Poruka
15.221
Ovo je hit zanimanje, a koliko sam primetio godine, oblik i pamet nisu bitni jer ih ima raznih
Od ovih što imaju još par meseci do starosne penzije do loptasto okruglih žena od pola metra - metar visine

Evo ja bih želeo da se prijavim u Komunalca:

CV:
Imam 2 metra i 117 kila, teško da će neko odbije da mi ne pokaže BusPlus kartu kad se uz osmeh unesem u lice.
Odrasto na Zvezdari u bližini Kristijanove gajbe pa sad ti vidi...
Od osnovne škole imam pola kilometra vazdušnom linijom

Motivisanost:
Da ne odvajam od plate za BusPlus karticu a ni plata nije loša
a i kao mali sam maštao da budem policajac i da pucam iz pištolja na svakog ko pokuša da mi beži

:zurka:

PROBLEM:
Na neki čudan način se primaju ovi sa par meseci do starosne penzije i male okrugle žene
a na NSZ-u nikad nisu javili da Komunalci imaju Konkurs



U čemu je fora?
Kome treba da se javim?
U NSZ ili u Skupštinu Grada ili Komunalnoj Policiji ili ...?
 
Poslednja izmena:
Ovo je hit zanimanje, a koliko sam primetio godine, oblik i pamet nisu bitni jer ih ima raznih
Od ovih što imaju još par meseci do starosne penzije do loptasto okruglih žena od pola metra - metar visine

Evo ja bih želeo da se prijavim u Komunalca:

CV:
Imam 2 metra i 117 kila, teško da će neko odbije da mi ne pokaže BusPlus kartu kad se uz osmeh unesem u lice.
Odrasto na Zvezdari u bližini Kristijanove gajbe pa sad ti vidi...
Od osnovne škole imam pola kilometra vazdušnom linijom

Motivisanost:
Da ne odvajam od plate za BusPlus karticu a ni plata nije loša
a i kao mali sam maštao da budem policajac i da pucam iz pištolja na svakog ko pokuša da mi beži

:zurka:

PROBLEM:
Na neki čudan način se primaju ovi sa par meseci do starosne penzije i male okrugle žene
a na NSZ-u nikad nisu javili da Komunalci imaju Konkurs



U čemu je fora?
Kome treba da se javim?
U NSZ ili u Skupštinu Grada ili Komunalnoj Policiji ili ...?

:rotf:
 
On je Solunac.
Za njih ne važi.

Jeste jaka veza, oni udaraju pečat !

jel ovde da popunim formular?
http://www.nato.int/cps/en/natohq/recruitment.htm

ajte bre ljudi, 214 pregleda a niko da mi šibne PP sa savetom
one fore da nekom keširam za šljaku to me zajebi - takvi odavno imaju dovoljno ako ne i previše
ja tražim posao ali sve neki nadri poslodavci pristigli iz geografskih krajeva
od gladnih dupeta i nestrpljivih prstiju pa posle par meseci zatvore firmu kolko su stručni
prvi put u velikom gradu al niko od njih ne zna bolje kakva je radna disciplina tamo u Americi
pa opet na kraju katanac

treba mi nešto stabilnije, slab sam ja avanturista a i ne zanimaju me firme gde se obaraju olimpijski rekordi...
 
Poslednja izmena:
dvocifreni IQ je jedan od uslova
nema na čemu

ceniš da su komunalci koji su izmedju plate u MAXI-ju i plate u Komunlanoj izabrale Komunalnu sa dvocifrenim IQ-om?
ja bih ove što pristaju da rade za 25.000 naterao da rade za 12.000
ko ih ebe kad ne cene sebe

p.s. možemo da diramo i zajedno, nemo si egoista pubertetlija
 
Poslednja izmena:
Uostalom baš me briga
Nek umrem od gladi kad nemam šupačke veze ni prijatelje od koristi
Nastavite da slavite Slave i da Boška tretirate kao ličnu fontanu za ostvarenje potajnih želja
Nije fora da se naguraš para nego da im odrediš vrednost i da zajebavaš morone koji misle da je u milionima i milijardama fora...

A kad umrem od gladi onda neće imati ko da vas zabavlja pa će vam ionako tmurni životi biti još tmurniji
a ja ću sigurno otići na Bolje Mesto

- - - - - - - - - -

Prvo da budes drug clan... biblioteke... Pa posle moz' da se javis u komandu.

e onda odoh na Bolje Mesto... nisam ja ti... jbg...
 
Poslednja izmena:
On je Solunac.
Za njih ne važi.

Jeste jaka veza, oni udaraju pečat !

Djoša Moj Solunac... taj bi imao preko 100 godina
Ovaj je bio Ljotićevac čim je ostao živ u Beogradu

Nego, gledam onu NATO pristupnicu... nigde nema Community Police Serbia...
Kako se zvaše onaj ćelavi gospodin, što uliva inteligenciju i poštenje čim ga vidiš?
 
Uostalom baš me briga
Nek umrem od gladi kad nemam šupačke veze ni prijatelje od koristi
Nastavite da slavite Slave i da Boška tretirate kao ličnu fontanu za ostvarenje potajnih želja
Nije fora da se naguraš para nego da im odrediš vrednost i da zajebavaš morone koji misle da je u milionima i milijardama fora...

A kad umrem od gladi onda neće imati ko da vas zabavlja pa će vam ionako tmurni životi biti još tmurniji
a ja ću sigurno otići na Bolje Mesto

- - - - - - - - - -



e onda odoh na Bolje Mesto... nisam ja ti... jbg...


Ne predaj se "Velicanstveni sa svojih 2 m i 117 kg" ...
Ne predaji se ni slucajno , jer "evo samo sto nije svetlo na kraju tunela" ...
I to pre 2016 - te ili je bilo reci o 2017 - toj ? A mozda i o 2018 - oj ...?:think:
;)
 
Djoša Moj Solunac... taj bi imao preko 100 godina
Ovaj je bio Ljotićevac čim je ostao živ u Beogradu

Nego, gledam onu NATO pristupnicu... nigde nema Community Police Serbia...
Kako se zvaše onaj ćelavi gospodin, što uliva inteligenciju i poštenje čim ga vidiš?

Struja Haži -Antić !
Ako na njega misliš !?
On uliva...
A, i Slobin čovek od poverenja.
Izvesno vreme i dopisni zet !
Što je najvažnije - ćelav !
 



Nisu samo Cigani dovitljivi... ovako izledaju očevi i majke mnogih novokomponovanih menadžerki po Beogradu zbog kojih nemamo posla a o obaranju cene rada da ne pričamo...

p.s. ako ti je u nicku godište, uvažavam da si prioritetniji slučaj od mene
pa ako treba da izaberu samo jednog od nas dvojice ići ću antropološki da za mene ima još dovoljno vremena kod Boška...
 


Nisu samo Cigani dovitljivi... ovako izledaju očevi i majke mnogih novokomponovanih menadžerki po Beogradu zbog kojih nemamo posla a o obaranju cene rada da ne pričamo...

p.s. ako ti je u nicku godište, uvažavam da si prioritetniji slučaj od mene
pa ako treba da izaberu samo jednog od nas dvojice ići ću antropološki da za mene ima još dovoljno vremena kod Boška...

Ima posla Srbija je u korovu ali nove evropske vrednosti koje namecu od 5 oktobra do danas nece niko na selo da radi svi bi u grad da setaju pendrek a ne kravu.:confused:
 
Ima posla Srbija je u korovu ali nove evropske vrednosti koje namecu od 5 oktobra do danas nece niko na selo da radi svi bi u grad da setaju pendrek a ne kravu.:confused:

Kraljevina Jugoslavija je bila sa 25% gradjana i 75% seljaka. SFRJ je na izdisaju bila sa 75% gradjana i 25% seljaka. Suvi podaci.

Ono sto se promenilo je da u gradovima vise nije bolje - ali to niko ne javlja u dnevniku. Valjda je u pitanju uslovni refleks onih koji su uspeli da dodju do veceg grada i da se samoreklamiraju da su uspeli... ne znam samo u cemu.
 
Kraljevina Jugoslavija je bila sa 25% gradjana i 75% seljaka. SFRJ je na izdisaju bila sa 75% gradjana i 25% seljaka. Suvi podaci.

Ono sto se promenilo je da u gradovima vise nije bolje - ali to niko ne javlja u dnevniku. Valjda je u pitanju uslovni refleks onih koji su uspeli da dodju do veceg grada i da se samoreklamiraju da su uspeli... ne znam samo u cemu.

Danas u gradovima zivi 75% seljaka ali to RTS nece da objavi.:D S puskom da ih teras neces ih vratiti na selo.:whistling:
 

Back
Top