Bahanalije ćata 2: Ćata ludovao u Vegasu i na Havajima!

To gde su bili me apsolutno ne zanima...
Ako plaćaju iz svog džepa, njihova stvar gde troše pare...
Ako plaćaju iz plate koje primaju sa budžeta, onda im je palta prevelika za naše uslove i treba je smanjiti...

Ali ono što je važnije je kako su došli do tih radnih mesta i da li su baš oni najstručniji za njih...
Ti relativno maldi ljudi su se zaposlili preko veze (zar sumnjate) i najverovatnije su obični šarlatani i neznalice
Isto kao kad sam i ja (i mnogi drugi) konkurisao u jednom domu zdravlja a primljeni neke SPS veze sa nekih nazovi fakulteta, pritom teške neznalice (u to sam se lično uveri pa zato kažem).

E to je problem...svih nas...
 
ako ima neke korupcije, mita zloupotreba, sto nisu napisali dali neki dokaz bilo sta pa da diskutujemo


ako placaju iz svog dzepa, i ne koriste drzavne resurse za licne potrebe, mogu da bacaju pare kroz prozor nikoga se to ne tice.

Нико на буџету нема "свој џеп". То је све паразитизам, крађа и отимање од привреде.
Социјалистички бирократски систем.
 
Ti relativno maldi ljudi su se zaposlili preko veze (zar sumnjate) i najverovatnije su obični šarlatani i neznalice.

Nemojte tako dragi koljeza. To su mladi obrazovani ljudi, i na njihovim jakim i nadasve edukovanim plecima, potpomognuti granitno moralnim stubovima Srpskoga drustva, radja se generacija koja ce Srbiju da promovise u red najrazvijenijih zemalja sveta. :smeker:

_niemand_
 
dečko je inače diplomirani pravnik ,sada je pitanje iz kakve porodice potiče , možda se dobro udao a možda je i imao ,ali dobro ovde većina ne želi to da čuje jer onda ne bi mogao da pljuje , ali ništa samo vi nastavite...

- - - - - - - - - -

Za Arkanovu bi se našlo dosta dobrovoljaca
.. imamo i mi kriminalaca , naši su branili svoj teren ..
ž
smešna si mi sa upoređivanjem , Ceca je bila mnogo bogatija od Arkana kada su se venčali , njeni su imali kuće za izdavanje još za vreme stare juge kao i motel u svome vlasništvu , a ona je išla već sa 12 godina po vašarima i pevala i zarađivala pare sa 18 je snimila prvu ploču i postala popularna i još bogatija . arkan jeste bio običan kriminalac i lopov ali je ona imala bogatstvo i bez njega.
 
dečko je inače diplomirani pravnik ,sada je pitanje iz kakve porodice potiče , možda se dobro udao a možda je i imao ,ali dobro ovde većina ne želi to da čuje jer onda ne bi mogao da pljuje , ali ništa samo vi nastavite...

- - - - - - - - - -

ž
smešna si mi sa upoređivanjem , Ceca je bila mnogo bogatija od Arkana kada su se venčali , njeni su imali kuće za izdavanje još za vreme stare juge kao i motel u svome vlasništvu , a ona je išla već sa 12 godina po vašarima i pevala i zarađivala pare sa 18 je snimila prvu ploču i postala popularna i još bogatija . arkan jeste bio običan kriminalac i lopov ali je ona imala bogatstvo i bez njega.

Мене чуди да образован човек и члан елите, ако не и интелигенције, вулгарно троши паре као нај обичнији амерички скоројевић.
 
Da Arkan je bio siromasan poslasticar :rotf:
Baki kome pokusavas da prodas tu pricu?

baki ti nisi svestan svoje nesvesti

- - - - - - - - - -

Мене чуди да образован човек и члан елите, ако не и интелигенције, вулгарно троши паре као нај обичнији амерички скоројевић.
da li si ti negde sreo siromašnoga advokata?
 
I kad pitate Gospodara o ovome,on napravi onu facu kao da ste mu opsovali majku i pricate gluposti i kaze- A zasto me pitate samo lose stvari koje su u malom broju, samo se za to uhvatite. Pitajte me za dobro sto smo uradili! Pokrenuli smo Mitros, pokrenuli pitanje Zelezare, nezaposlenost je pala za toliko i toliko, sve kuce u Obrenovcu su izgradjene pre roka, otvoren most Pupin, Kinezi ce da uloze 200 hiljada milijardi dolara u brze pruge sto ce smanjiti to i to a uposliti nase radnike, izgradnja Beograda na vodi pocinje 2016. sto ce dovesti do priliva 800 hiljada milijardi dolara i dovesti do bla bla...
Znam mu bre reakciju i govor napamet...
 
I kad pitate Gospodara o ovome,on napravi onu facu kao da ste mu opsovali majku i pricate gluposti i kaze- A zasto me pitate samo lose stvari koje su u malom broju, samo se za to uhvatite. Pitajte me za dobro sto smo uradili! Pokrenuli smo Mitros, pokrenuli pitanje Zelezare, nezaposlenost je pala za toliko i toliko, sve kuce u Obrenovcu su izgradjene pre roka, otvoren most Pupin, Kinezi ce da uloze 200 hiljada milijardi dolara u brze pruge sto ce smanjiti to i to a uposliti nase radnike, izgradnja Beograda na vodi pocinje 2016. sto ce dovesti do priliva 800 hiljada milijardi dolara i dovesti do bla bla...
Znam mu bre reakciju i govor napamet...

Nemojte tako dragi koljeza. Na kraj srca ste. Ne opravdavam! To su mladi obrazovani ljudi, i na njihovim jakim i nadasve edukovanim plecima, na iskustvu sa splavova, kafana, rodjenih sa Autoritetom, i socijanom Inteligencijom pod sloganom: "ruke lomim, case mi krvave", potpomognuti granitno moralnim stubovima Srpskoga drustva, radja se generacija koja ce Srbiju da promovise u red najrazvijenijih zemalja sveta. :whistling:

_niemand_
 
smešna si mi sa upoređivanjem , Ceca je bila mnogo bogatija od Arkana kada su se venčali , njeni su imali kuće za izdavanje još za vreme stare juge kao i motel u svome vlasništvu , a ona je išla već sa 12 godina po vašarima i pevala i zarađivala pare sa 18 je snimila prvu ploču i postala popularna i još bogatija . arkan jeste bio običan kriminalac i lopov ali je ona imala bogatstvo i bez njega.

Ma naravno , siromah, u svojoj 43. godini nije mogao da prehrani sedmero-osmero djece , pa se udo za zenđil Cecu u njenoj 22 Nije valjda bogatunica pjevala po vašarskim šatrama , možda je bilo i svadbenih ? Sigurno danju učila a noću pjevala ?
Ta ne umije ni pjevati , a u turbo-smeću jedino što može valjati su tekstovi Marine Tucaković koji zahvaljujući vašem nedostatku ukusa završavaju u turbo folku umjesto u popu ..
Arkan i Ceca - našla krpa zakrpu ..
 
Ma naravno , siromah, u svojoj 43. godini nije mogao da prehrani sedmero-osmero djece , pa se udo za zenđil Cecu u njenoj 22 Nije valjda bogatunica pjevala po vašarskim šatrama , možda je bilo i svadbenih ? Sigurno danju učila a noću pjevala ?
Ta ne umije ni pjevati , a u turbo-smeću jedino što može valjati su tekstovi Marine Tucaković koji zahvaljujući vašem nedostatku ukusa završavaju u turbo folku umjesto u popu ..
Arkan i Ceca - našla krpa zakrpu ..
to je tvoj problem što ne poznaješ istorijat osobe o kojoj pišeš ali tvoje lupetanje gluposti ti neće doneti ništa dobro , manite se ljudi rekla -kazala i radio mileve
 
to je tvoj problem što ne poznaješ istorijat osobe o kojoj pišeš ali tvoje lupetanje gluposti ti neće doneti ništa dobro , manite se ljudi rekla -kazala i radio mileve

Uopšte me ne iznenađuje da je po tvom ukusu .. pitanje je jesu li kalaštura i njen izabranik bili pismeni , a njihovo vjenčanje ste nazivali Svadbom veka .. nema sumnje, lijepo ste ispratili 20. vijek .. pri čemu je mladoženja maneken na vjenčanju obukao uniformu s početka vijeka .
 
Uopšte me ne iznenađuje da je po tvom ukusu .. pitanje je jesu li kalaštura i njen izabranik bili pismeni , a njihovo vjenčanje ste nazivali Svadbom veka .. nema sumnje, lijepo ste ispratili 20. vijek .. pri čemu je mladoženja maneken na vjenčanju obukao uniformu s početka vijeka .
ja nisam kriv što si ti ostrašćena bosanka , što se arkana tiče napisao sam šta mislim i šta sam mislio o njemu , znaš ima jedna stvar po kojoj se srbi razlikuju od bosanaca sa vremena na vreme ipak počiste malo u sopstvenom dvorištu pre nego li pogledaju u tuđe dvorište
 
Sta ti je zla sudbina. Da je kojim slucajem portir kod Putlera, *******i na krsti bi ga slavili kao velikog smekera.

Али Путљер има нафту и гас а наши службеници се бахате од кредита, Либија беше лепа држава па сте се радовали када сте је вратили у 15 век...
 
ja nisam kriv što si ti ostrašćena bosanka , što se arkana tiče napisao sam šta mislim i šta sam mislio o njemu , znaš ima jedna stvar po kojoj se srbi razlikuju od bosanaca sa vremena na vreme ipak počiste malo u sopstvenom dvorištu pre nego li pogledaju u tuđe dvorište

Ja sam Bošnjakinja Hercegovka , a jasno ti je da ste prznili po tuđem dvorištu, u svom ste slabo raspremili, tako da se njim trebamo baviti i vi , a mi pogotovo ..
 

Back
Top