Imati ljubavnicu

Mirko_212

Elita
Poruka
15.178
Žena koja je obožavala svoga muža,a koji je bio osvedočeni švaler,sahrani ga golog. Sutradan hoćeda ga vidi još jednom. Otkopaju ga ,otvore sanduk i zateknu cedulju : " Nalazim se kod Mice u 15. parceli".

Koliko ste tolerantne,da li bi mogle da zivite sa muzem,a da znate da je svaler,iako je u svemu ostalom idealan.
 
Žena koja je obožavala svoga muža,a koji je bio osvedočeni švaler,sahrani ga golog. Sutradan hoćeda ga vidi još jednom. Otkopaju ga ,otvore sanduk i zateknu cedulju : " Nalazim se kod Mice u 15. parceli".

Koliko ste tolerantne,da li bi mogle da zivite sa muzem,a da znate da je svaler,iako je u svemu ostalom idealan.

Ne postoji idealan ni u jednoj stvari, a kamoli u svemu ostalom.
 
Žena koja je obožavala svoga muža,a koji je bio osvedočeni švaler,sahrani ga golog. Sutradan hoćeda ga vidi još jednom. Otkopaju ga ,otvore sanduk i zateknu cedulju : " Nalazim se kod Mice u 15. parceli".

Koliko ste tolerantne,da li bi mogle da zivite sa muzem,a da znate da je svaler,iako je u svemu ostalom idealan.

njet..koji ce mi onda?kad svu svoju energiju umesto da trosi na khm khm:zper: mene on trosi na khm khm druge:lol:
 
Brate Mirko...nisam sigurna...hocu da mi bude mnogo vazno da je moj moj i niciji vise...i jeste mi vazno...ali nekako to moj drugacije dozivljavam, onako, u dusi moj, unutra, negde u mozgu, srcu, ne znam ni sama u kom organu ili ispod koze...
 
Brate Mirko...nisam sigurna...hocu da mi bude mnogo vazno da je moj moj i niciji vise...i jeste mi vazno...ali nekako to moj drugacije dozivljavam, onako, u dusi moj, unutra, negde u mozgu, srcu, ne znam ni sama u kom organu ili ispod koze...
`Oću i ja da je moj. Samo moj!
I ne treba se pravdati ni pred samim sobom, brate frejo, za prisvojne zamenice.
Pravda za prisvojne zamenice! :lol:
 
muskarci koji mi se dopadaju, nemaju vernost u genetskom kodu.
ne znam da li bih se udala ponovo za takvog.
ali ni prvi pout se nisam zbog toga razvela, nego zbog neceg desetog.
 
`Oću i ja da je moj. Samo moj!
I ne treba se pravdati ni pred samim sobom, brate frejo, za prisvojne zamenice.
Pravda za prisvojne zamenice! :lol:

...pa znam ali nije mi mnogo bitno to fizicki...ako je samo sex...da se zaljubi to bi bila druga prica...ovo fizicki, ko gimnastika...jaoj ne znam, bojim se sebi da priznam da mi nije vernost od presudne vaznosti...
 
...pa znam ali nije mi mnogo bitno to fizicki...ako je samo sex...da se zaljubi to bi bila druga prica...ovo fizicki, ko gimnastika...jaoj ne znam, bojim se sebi da priznam da mi nije vernost od presudne vaznosti...
Da li bi onda pristala biti u otvorenom braku, gde se ne vara tajno partneru iza leđa, već da on zna?
Ili ti je prevara podnošljiva samo ukoliko ne znaš za nju?
 
Žena koja je obožavala svoga muža,a koji je bio osvedočeni švaler,sahrani ga golog. Sutradan hoćeda ga vidi još jednom. Otkopaju ga ,otvore sanduk i zateknu cedulju : " Nalazim se kod Mice u 15. parceli".

Koliko ste tolerantne,da li bi mogle da zivite sa muzem,a da znate da je svaler,iako je u svemu ostalom idealan.

ovakvih tema nikad nije bilo, bas si dovitljiv
 
Brate Mirko...nisam sigurna...hocu da mi bude mnogo vazno da je moj moj i niciji vise...i jeste mi vazno...ali nekako to moj drugacije dozivljavam, onako, u dusi moj, unutra, negde u mozgu, srcu, ne znam ni sama u kom organu ili ispod koze...

ovo zvuči ko da si spremna na mnoge ustupke da bi ostao tvoj i celog života bi se plašila da ga ne izgubiš i to bi vodilo u povlađivanje, u gutanje nečega što inače ne bi, a povlađivanje se zloupotrebljava i kao posledicu bi izgubila poštovanje njegovo a naravno i samopoštovanje i ako ništa drugo na kraju bi te zbog toga prevario
 
ovo zvuči ko da si spremna na mnoge ustupke da bi ostao tvoj i celog života bi se plašila da ga ne izgubiš i to bi vodilo u povlađivanje, u gutanje nečega što inače ne bi, a povlađivanje se zloupotrebljava i kao posledicu bi izgubila poštovanje njegovo a naravno i samopoštovanje i ako ništa drugo na kraju bi te zbog toga prevario

Ovo sto si napisao su mnogi ostili na svojoj kozi, i svaka cast na ovom postu :klap:
 
Ako čovek u budućnosti evoluira u smeru da mu ljubavna poligamija postane normalna, uobičajena i prihvatljiva stvar koja ni u kom slučaju i ni pod kojim okolnostima ne uslovljava ljubav, onda ćeš moći da mi podvališ video kako je pitanje vernosti samo pitanje ego-tripa ;)

Ima tu mnogo ego tripova i sujete. U konkretnim primerima, primerima fizicke prevare, uglavnom su samo u pitanju ego tripovi i sujeta. Uz nerazumevanje, naravno.

A mislim da Mirko bas i nije mislio na ljubavnu poligamiju u smislu emocija, vec samo na prostacki sex.
 
Ima tu mnogo ego tripova i sujete. U konkretnim primerima, primerima fizicke prevare, uglavnom su samo u pitanju ego tripovi i sujeta. Uz nerazumevanje, naravno.

A mislim da Mirko bas i nije mislio na ljubavnu poligamiju u smislu emocija, vec samo na prostacki sex.

Seks je seks prostacki ili kakav moze biti? To je zivtinjski cin.
Ljubav, dodir, erotika, .. ako pisemo o fizikalijama , treba razjasniti, koja vrsta prevare.
 

Back
Top