Princezica <3

Troja

Buduća legenda
Poruka
26.477
Preksinoc mi bila drugarica, donela flasu vina... posvadjala se sa deckom jer je otisao negde bez njenog znanja pa ona iz inata dosla kod mene.
I prica ona celu pricu, bla bla. Zakljucak : mladji od nje,ona mu nasla posao, zaradjuje manje od nje, zivi.kod nje u stanu i potrosio pare za kiriju, ugojio se kao prase, nezreo, nju je blam kad odu negde jer ima glupe fore. Ona lepa ko lutka, ambiciozna, govori engleski 5 puta bolje od njega.
ALI JA NJEGA VOLIM! He is always protecting me!
Koji je to trip da moras da budes princezica koju treba neko da stiti? Iako realno nema od cega i kako?
Kad god prica o nekom muskarcu, glavno je da je stiti, iako ja ne razumem u kom smislu?
Ja sam malo drcna osoba, bilo mi zamereno, pa molim za vase misljenje?
 
mda.
na zrnu graska.
bljuc.

- - - - - - - - - -

ja sam malo vise drcna

- - - - - - - - - -

ne secam se da me je neko zastito zaista..ono u nekoj frci, rekao osloni se na mene. to dobijem samo od zena.
a od imaginarnih opasnosti ne mora da me stiti.
 
Preksinoc mi bila drugarica, donela flasu vina... posvadjala se sa deckom jer je otisao negde bez njenog znanja pa ona iz inata dosla kod mene.
I prica ona celu pricu, bla bla. Zakljucak : mladji od nje,ona mu nasla posao, zaradjuje manje od nje, zivi.kod nje u stanu i potrosio pare za kiriju, ugojio se kao prase, nezreo, nju je blam kad odu negde jer ima glupe fore. Ona lepa ko lutka, ambiciozna, govori engleski 5 puta bolje od njega.
ALI JA NJEGA VOLIM! He is always protecting me!
Koji je to trip da moras da budes princezica koju treba neko da stiti? Iako realno nema od cega i kako?
Kad god prica o nekom muskarcu, glavno je da je stiti, iako ja ne razumem u kom smislu?
Ja sam malo drcna osoba, bilo mi zamereno, pa molim za vase misljenje?

Гуска.

Да чути и да трпи, и да пита да ли има/треба још! :lol:
 
Preksinoc mi bila drugarica, donela flasu vina... posvadjala se sa deckom jer je otisao negde bez njenog znanja pa ona iz inata dosla kod mene.
I prica ona celu pricu, bla bla. Zakljucak : mladji od nje,ona mu nasla posao, zaradjuje manje od nje, zivi.kod nje u stanu i potrosio pare za kiriju, ugojio se kao prase, nezreo, nju je blam kad odu negde jer ima glupe fore. Ona lepa ko lutka, ambiciozna, govori engleski 5 puta bolje od njega.
ALI JA NJEGA VOLIM! He is always protecting me!
Koji je to trip da moras da budes princezica koju treba neko da stiti? Iako realno nema od cega i kako?
Kad god prica o nekom muskarcu, glavno je da je stiti, iako ja ne razumem u kom smislu?
Ja sam malo drcna osoba, bilo mi zamereno, pa molim za vase misljenje?

ona njega voli, toleriše mu sve te gluposti, ali se duri kad ode i ne javi joj se :lol:
i još se nešto pekmezi :lol:
to što je tražila to je i dobila
ok je da traži zaštitnika, ali u takvome teško da će da ga nađe
misim zar očekuje :lol:

tipična priča nezrelih ljudi
 
Hmm...pa voli ga..lepo ti je rekla.

Mozda ona misli da on nju stiti a ustvari se oseca zasticeno u toj vezi, tom osecaju, cinjenici da ima nekoga? Ne znam.

Mozda je on to sve sto si napisala, inferiorniji, neozbiljniji, ali mozda ima neke druge kvalitete zbog kojih se ona oseca zaista zasticeno. Ne znam, mozda zna da ce uvek biti tu za nju, mozda je podrzava...Ne mora da znaci da ako je seljak da nema neke druge kvalitete koje ona voli. Daj jos neke detalje, da mozemo bolje da procenimo.
 
Е, код нас не може тако. Код нас, кад старија девојка нађе млађег, он мора да се изломи. Осим пуке љубави, мора да буде вредан, да буде озбиљан, за неку озбиљнију везу.

И опет ће да му нађе 100 мана, баш мора да буде младић Баш Челик. Тако су ми причале другарице. А ја њима кажем, па воли те деЋко, шта треба да уради да га прихватиш како ваља? Тако ја њима кажем... Ови нови клинци су иначе сви супер, девојке су ужас и онда, ваљда, они марљивији просто не могу да буду са агресивном својом генерацијом девојака, па се деси да бирају старије.

Једна моја другарица једва прихватила једног супер момка млађег од ње 10-12 година, јадник се исцимао.
 
Е, код нас не може тако. Код нас, кад старија девојка нађе млађег, он мора да се изломи. Осим пуке љубави, мора да буде вредан, да буде озбиљан, за неку озбиљнију везу.

И опет ће да му нађе 100 мана, баш мора да буде младић Баш Челик. Тако су ми причале другарице. А ја њима кажем, па воли те деЋко, шта треба да уради да га прихватиш како ваља? Тако ја њима кажем... Ови нови клинци су иначе сви супер, девојке су ужас и онда, ваљда, они марљивији просто не могу да буду са агресивном својом генерацијом девојака, па се деси да бирају старије.

Једна моја другарица једва прихватила једног супер момка млађег од ње 10-12 година, јадник се исцимао.

U stvarnosti, narocito u Srbiji, sve zavisi od srece, pa kako ti se zalomi.

To posebno vazi za zenske izbore partnera.
 
e sto ne volim te zene koje pocnu pricu,ja ga izdrzavam,kod mene zivi,on se ugojio,a vidi kakva sam ja,njegove fore su glupe....
nije ni cudo da je decko kidnuo a nije joj nista rekao
ja bih od takve glavom bez obzira
 

Back
Top