Kako posvadjati dva crnacka plemena?

gost 286428

Domaćin
Poruka
4.541
Kako moje prisustvo na ovom pdf-u poprima istorijske razmere,a njime sam ujedno doprineo kulturnoj bastini pdf-a,postavljam temu bas ovdePogledajte prilog 347215
Problematika je sledeca:
Dolar skace kao lud,i moze pasti jedino ako se oni ameri pokrenu da opet mire neke posvadjane zemlje.
Situacija je alarmantna,niko se ni sa kim ne kaci da bi ovi intervenisali.
Pitanje je sledece:kako posvadjati dva domorodacka plemena?
tooth.gif

Jedan od predloga je da se ukrade totem jednih pa prebaci na teritoriju drugih.
Cenim kreativnost eminentne forumske elite,svaki predlog je dobrodosao :ceka:
 
upasti nocu na spavanju
zaklati strazara
pobiti sve muskarce
starce i decu u roblje
a zene da kuvaju rucak
selo spaliti
i posle slavllje

- - - - - - - - - -

ovom metodom sigurno ces da siebes selo :O

Nije poenta da shebem selo,nego da se selo posvadja sa susednim pa da idu ameri da ih mire.
Jer,kad ameri mire,cveta im vojna industrija i dolar se automatski stabilizuje.
 
Kako moje prisustvo na ovom pdf-u poprima istorijske razmere,a njime sam ujedno doprineo kulturnoj bastini pdf-a,postavljam temu bas ovdePogledajte prilog 347215
Problematika je sledeca:
Dolar skace kao lud,i moze pasti jedino ako se oni ameri pokrenu da opet mire neke posvadjane zemlje.
Situacija je alarmantna,niko se ni sa kim ne kaci da bi ovi intervenisali.
Pitanje je sledece:kako posvadjati dva domorodacka plemena?Pogledajte prilog 347216
Jedan od predloga je da se ukrade totem jednih pa prebaci na teritoriju drugih.
Cenim kreativnost eminentne forumske elite,svaki predlog je dobrodosao :ceka:

baciš cig...ovaj...crnče lavovima al da ovi drugi to vide
 
pa oni modovi mahom tako rade...šatro nema ih a ustvari su tu ćutu pušu forumaše gledu
jabi ukinuo nevidljivi mod modovima al ****** ga nisam tab

ja sam mojoj omiljenoj modli napravio hram

- - - - - - - - - -

Ili nahuskas one velike zunzare na suparnicko selo,i onda im po trostrukoj ceni ponudis otrov za gamad :whistling:

dovedes celo tvoje selo da ***** u njihov atar i onda ih napadnu zarazene muve

- - - - - - - - - -

kajmak nije organolepticki ispravan u svom izvornom obliku !!!!!!!!!!!!!!!

- - - - - - - - - -

spamujmo da tema bude hittttttttttt
 
i to ukinuti nevidljivi mod modicama ne zato što štajaznam ja sad nešto nebi da budu posebni i to...ne...neka su posebni, i treba da budu posebni jer jesu jelda posebni...
ne...nego im nevidljivi mod fino dođe da se vade kako nisu bile tu kad bude neki pičvajz...i onda se desi da ja prijavim nekog i sutra pitam pa što ne obrisa, a ona kaže pa neznam očemu se radi ja nisam vidla živ mi ti nisam vidla, a ustvari vidla
a vidiš ti kad uključiš nevidljivi mod, oni ipak znaju da si tu, tj. njima ne važi naš nevidljivi mod
 
ja sam mojoj omiljenoj modli napravio hram

- - - - - - - - - -



dovedes celo tvoje selo da ***** u njihov atar i onda ih napadnu zarazene muve

- - - - - - - - - -

kajmak nije organolepticki ispravan u svom izvornom obliku !!!!!!!!!!!!!!!

- - - - - - - - - -

spamujmo da tema bude hittttttttttt

Dakle,prvo dobor najedes jedno pleme da se posteno olaksa na teritoriji drugog.Zunzare same dodju.Vrh :lol:
 
ili obrijes djane svojim zenama iz plemena koje imaju stidne vasi i zaprasis protivnicko pleme tim produktom
iz vazduha tako sto ces napraviti zmaja od ustavljene koze koju ces da deres sa mrcina hijenicarskih
a kanapce napravis od suvih crevca nekih antilopa

- - - - - - - - - -

i onda se ovo protivnicko pleme cese i ne moze da se razmnozava od silnog cesanja i tako izumru
 
i to ukinuti nevidljivi mod modicama ne zato što štajaznam ja sad nešto nebi da budu posebni i to...ne...neka su posebni, i treba da budu posebni jer jesu jelda posebni...
ne...nego im nevidljivi mod fino dođe da se vade kako nisu bile tu kad bude neki pičvajz...i onda se desi da ja prijavim nekog i sutra pitam pa što ne obrisa, a ona kaže pa neznam očemu se radi ja nisam vidla živ mi ti nisam vidla, a ustvari vidla
a vidiš ti kad uključiš nevidljivi mod, oni ipak znaju da si tu, tj. njima ne važi naš nevidljivi mod

nemo se sikiras bre
 
i to ukinuti nevidljivi mod modicama ne zato što štajaznam ja sad nešto nebi da budu posebni i to...ne...neka su posebni, i treba da budu posebni jer jesu jelda posebni...
ne...nego im nevidljivi mod fino dođe da se vade kako nisu bile tu kad bude neki pičvajz...i onda se desi da ja prijavim nekog i sutra pitam pa što ne obrisa, a ona kaže pa neznam očemu se radi ja nisam vidla živ mi ti nisam vidla, a ustvari vidla
a vidiš ti kad uključiš nevidljivi mod, oni ipak znaju da si tu, tj. njima ne važi naš nevidljivi mod

hehe aj se nas dvojica prijavmo za moderatore :per:
Forum bi cvetao :zaljubljena:

- - - - - - - - - -

ili obrijes djane svojim zenama iz plemena koje imaju stidne vasi i zaprasis protivnicko pleme tim produktom
iz vazduha tako sto ces napraviti zmaja od ustavljene koze koju ces da deres sa mrcina hijenicarskih
a kanapce napravis od suvih crevca nekih antilopa

- - - - - - - - - -

i onda se ovo protivnicko pleme cese i ne moze da se razmnozava od silnog cesanja i tako izumru

A za njihovo izumiranje okrivis drugo pleme.I to pije vodu :D
 

Back
Top