СРБИЈА ИЛИ НЕШТО ДРУГО?

Срба Србић

Domaćin
Banovan
Poruka
4.007
Јесте ли задовољни тренутним уређењем државе у којој живите?

Можда би волели да живите у другој заједници?

Евробској Унији?

Евроазијској унији?

Србији као Краљевини?

Србији територијално проширеној?

Нешто четврто?
 
Ја се залажем за обнову неовизантијске идеје и стварање конфедерације балканских Православних народа.

Међутим, та идеја је неостварива у перспективи због сложених односа, тако да сам ипак за Србију.

Гласо би на референдуму за монархију, али би испоштово и ако регуларно победи републиканско уређење.

Али тог референдума неће ни бити, тако да је то исто утопијска идеја.
 
Јесте ли задовољни тренутним уређењем државе у којој живите?

Можда би волели да живите у другој заједници?

Евробској Унији?

Евроазијској унији?

Србији као Краљевини?

Србији територијално проширеној?

Нешто четврто?

Државним уређењем да, тренутном ситуацијом не.

Не.

Не.

Нее.

Неееееее.

:rumenko:

Довољно?
 
Нема анкета, има панел дискусија.

Молим модерацију да оштро реагује према свим провокаторима и онима који не поштују основне стандарде аргументоване расправе.

Није провакација, лепо сам те питала.

А и одговорила сам ти.

Баш си плачко.
 
Неовизантијска конфедерација би заузимала већину овог битног стратешког простора. То би било тржиште од 50 милиона људи, састојао би се од држава Грчке, Македоније, Србије, Румуније, Бугарске, Републике Србске и Црне Горе.

Главни град би бијо изабран на демократском референдуму после отворене расправе на свим медијима, универзитетима, друштвеним организацијама, религијским заједницама.

map-of-balkans-1.jpg


- - - - - - - - - -

Није провакација, лепо сам те питала.

А и одговорила сам ти.

Баш си плачко.

Не мислим на тебе. Ти си коректна и лепо се понашаш. Стварно немам замерке. Мислијо сам на друге непријатеље демократије.
 
Ја се залажем за обнову неовизантијске идеје и стварање конфедерације балканских Православних народа.

Међутим, та идеја је неостварива у перспективи због сложених односа, тако да сам ипак за Србију.

Гласо би на референдуму за монархију, али би испоштово и ако регуларно победи републиканско уређење.

Али тог референдума неће ни бити, тако да је то исто утопијска идеја.

To za šta se ti zalažeš su ne pusti snovi, nego pusti snovi još srbina iz devetog veka.
 
To za šta se ti zalažeš su ne pusti snovi, nego pusti snovi još srbina iz devetog veka.[/QUOTE]

Небих се сложијо са тобом.

У питању је концебт модерне мултиетничке државе.

А са тим да су пусти снови то се слажем, идеја је нереална. Али ако би се озбиљније порадило на истој, то би донело просперитет свим балканским Православним народима.
 
Небих се сложијо са тобом.

У питању је концебт модерне мултиетничке државе.

А са тим да су пусти снови то се слажем, идеја је нереална. Али ако би се озбиљније порадило на истој, то би донело просперитет свим балканским Православним народима.[/QUOTE]

Небих се сложијо са тобом.

У питању је концебт модерне мултиетничке државе.

А са тим да су пусти снови то се слажем, идеја је нереална. Али ако би се озбиљније порадило на истој, то би донело просперитет свим балканским Православним народима.

Pa dobro. I ja kažem još da je Turska pravoslavna gde bi nam bio kraj.
Ali je sve suprotno od toga.
 
1) Kod Slobe je bio CIRKUS - učestvovale sve životinjke od najkrvoločnijih do čivave...
2) Kod Djindjića je bila CIGAN MALA - skupili se jajare, keasdžije, hohštapleri, pijanci
3) sad ostaje samo ŠTENARA a i kad rasprodaju ovo malo firmi možemo skidamo i tablu sa imenom države...

- - - - - - - - - -

da vas podserdsetim plana i programa na koji ovi procentaški kurtoni pristaju:
"Srbima ćemo ostaviti samo oči da imaju iz čega da plaču - Bizmark"
 
Јесте ли задовољни тренутним уређењем државе у којој живите?

Можда би волели да живите у другој заједници?

Евробској Унији?

Евроазијској унији?

Србији као Краљевини?

Србији територијално проширеној?

Нешто четврто?

Voleli bi da zivimo u SLOBODNOJ Srbiji.
Znaci da se otarasimo konvertita te raznog politickog olosa i izdajnika.
 
Неовизантијска конфедерација би заузимала већину овог битног стратешког простора. То би било тржиште од 50 милиона људи, састојао би се од држава Грчке, Македоније, Србије, Румуније, Бугарске, Републике Србске и Црне Горе.

Главни град би бијо изабран на демократском референдуму после отворене расправе на свим медијима, универзитетима, друштвеним организацијама, религијским заједницама.

map-of-balkans-1.jpg

Zaboravio si da dodas Tursku... To je jos 75 miliona ljudi, i definitivno glavni grad Balkanske Federacije: Istanbul.

http://fuzzieee2015.org/wp-content/uploads/2014/06/Istanbul.jpg

:orkestar: :whistling:

_niemand_
 

Back
Top