Vesna je znala sta hoce...

dekizmaj

Početnik
Poruka
4
Pozdrav svima. Ja sam Dejan. Zivim u Beogradu. Koliko god mozda zvucalo otrcano i licemerno zbog price koje cu u narednim redovima ispricati, volim svoju zenu a deca su mi sve na svetu.
U braku sam vec 10 god, slazemo se i lepo i normalno zivimo. Voleo bih da nikada ne pomislim nista lascivno kada vidim neke zgodne zenske noge ali jednostavno to nije tako.
Nisam varao zenu jer iako se moj vrsnjak redovno digne u drustvu zgodne zene. Kontrolisao sam to a inace nikad nisam trcao za zenama pa i prilike koje sam imao nisam iskoristio jer sam uvek imao moralne dileme koje su me sprecavale..sve dok se nije dogodilo potpuno neplanirano...
Da ne duzim vise, zena me je zamolila da njenoj rodjaki prevezem stvari u novi stan u koji se selila. Dosao sam na vreme, po dogovoru. Vrata mi je otvorila zenina rodjaka Dragana, simpaticna i prijatna devojka. Kada sam usao tu je bila njena cimerka, Vesna, dvadesetih godina, na prvi pogled prosecna i ne posebno privlacna zena.

Posle pakovanja, prevozenja iz nekoliko puta, konacno sam zavrsio sa poslom. Pozvale su me na kafu i sok. Vesna je sela pored mene i nekoliko puta me je u toku price dodirnula ovlas svojim kolenom cemu ja u prvi navrat nisam pridavao posebnu paznju. Ali sam je tada bolje osmotrio i video da je Vesna jedna od onih zena koje vas privuku na drugi pogled. Nije bila puno visoka, oko 170 cm, a zbog jednostavnog oblacenja (neka sira trenerka i duks) njeni zenski atributi ne mogu odmah da se uvide.Imala je za svoju visinu izrazito duge noge, a dok je sedela nazirale su se lepe butine i guza. Kada je skinula duks i ostala u majici videlo se da ima lepe i bujne grudi. Bila je smedjokosa, zelenkastih ociju i tanjih ali lepo oblikovanih usana.

Posle nekih sat vremena caskanja ja sam morao krenuti. Vec sam krenuo kada je Vesna pitala da li moze sa mnom da se poveze do grada, da kupi nesto. Pozdravio sam Draganu i izasao sa Vesnom.
Seli smo u kola a ona je sela tako da je izbacila guzu prema meni i sada sam video i crvenkaste, cipkane gacice koje su virile malo iznad trenerke sto me je zagolicalo. Medjutim, posto nikada nisam imao seks sa devojkom-zenom sa kojom nisam bio u zvanicnoj vezi nisam ni izgradjen pristup da startujem zenu samo seksa radi.
Ona mi je rekla gde da stanem, izasla je uz osmeh i recenicu da se nada da cemo se ponovo videti.

Sledeci vikend dobijam SMS: Cao Dejane. Uzela sam tvoj broj od Dragane. Da li i kad mozes doci da mi pogledas kompjuter jer nesto zeza..Dragana rece da se razumes..
A ja sam kod kuce, zena kod svojih sa klincima..
I u trenutku sam se odmah prisetio onih crvenkastih gacica..i odgovorio da moze odmah??Posle par min stize odgovor da me ceka uz kafu i dezert..

***** mi se odmah digao, neverovatno. Otisao sam da se istusiram, obukao kosulju, farmerke i izjurio napolje.

Pozvonio sam, Vesna otvara u potpuno drugom izdanju, kratke pamucne helanke koje su oslikavale savrsenu guzu, gore majica na bretele ispod koje je izvirivao crni brus..
Uh, samo sam pomislio kako je skidam i pozdravio se uz osmeh. Seo sam na kauc, ona odmah otisla po kafu i sok..sela je pored mene i lagano smo nesto poceli caskati, o stanu, kompjuteru itd..njene noge u helankama su izgledale zategnute kao struna, a
stalno me gledala u oci, smeskajuci se. I po prvi put u zivotu sam odlucio da probam srecu,tj da ***** zenu sa kojom nisam u vezi i jos prevarim dragu. Dok sam prinosio kafu na sto, zakacio sam dnom solje za ivicu stola i malo je kafe iskocilo i prosulo se po mom kolenu i butini..E, jbg, uzviknuo sam..
Vesna je samo ustala i rekla:resavamo..
Vraca se posle min sa mokrom krpom, sela je pored mene i pocela da skida kafu sa farmerki..Njena kosa mi je pod nosom, tako mirise..ona pocinje lagano da ide krpom napred nazad a moj ***** je vec bio potpuno tvrd i dignut i videla se velika budza ispod pantalona. Taman kad sam razmisljao da li i kako da nastavim igru (jbg, smotan) ona je samo stavila saku na moj nabrekli *****, stegla ga, podigla glavu, pogledala me u oci i rekla:Diskretna sam, normalna i zelim da me ***** sada...

Uhhhh, u isto vreme smo se poceli ljubiti dok se moja desna ruka spustila ne njenu guzu. Tako je tvrda bila i zategnuta.
Nije ispustala moj ***** iz sake, stezala ga je dok sam ja mesio desnom sakom njene guzove a levom jednu pa drugu sisu. Spustila je glavu na moj ***** i uzela ga preko farmerki,uzduz, grickajuci ga. Otkopcala je slic, lagano ga mazila preko bokserica, izvadila ga i pocela obradjivati jezikom lagano. Ja sam joj izvadio sise preko majice i brusa napolje, mesio ih snazno ali ne pregrubo dok ga je ona sve dublje uvlacila u usta. Gledala me u oci i pocela brzo pusiti i maziti mi jaja u isto vreme. Hteo sam da stane, ali je samo nastavila, gutajuci skoro ceo ***** od 18 jako debelih cm i ja sam ubrzo svrsio u njena usta gledajuci je u oci...
Ustala je, legla na kauc potrbuske, okrenula se i pogledala me preko ramena i rekla:sad me jebi...
Uhhh, ***** si nimalo nije ni spustio. Uzeo sam kondom iz torbice, stavio ga na nabrekli ud,opkoracio je, lagano joj spustao helanke do pola butina. Svo vreme me je gledala u oci. Gacice su bile crne, cipkane, svilene...stavio sam dlan preko njenog medjunozja i masirao joj picku preko platna, bila je potpuno mokra. Nageo sam se nad nju i izmedju njenih nogu stavio tvrdi *****, ali tako da ne prodirem u nju, nego sam ga zavukao izmedju gacica i pice, uzduz izmedju usmina...ahh..kakav osecaj, cak preko kondoma..
Legao sam na nju, prislonio karlicu, ona je zavukla ruku ispod stomaka, osetio sam kako ga prstima namesta na otvor..Sake sam stavio na njene nabrekle bradavice, obuhvatio ih, poceo lagano mesiti,pa sve jace. Kada sam osetio da ga je namestila, trznuo sam karlicom i zario debeli, tvrdi ***** do jaja u vrelu picku,zastenjala je glasno i istrcila guzu koja se tako lepo uklapala u moju karlicu. Pocela je da glasno dise, mesa guzom..Spustio sam usne na njen vrat, lagano sam je ljubio,lizao po vratu i poceo jebati..Podigao sam se na sake, prvo sam ga zarivao do kraja i ostajao tako par sekundi,a onda kada sam osetio da pocinje sve brze da dise poceo sam da je ***** bez kontrole, brzo i grubo ga zarivajuci u potpuno mokru picku..Pocela je da svrsava i ispusta tako jebozovne zvuke da sam bio uzbudjen kao nikada pre...Legao sam preko nje ponovo,i nisam ga vadio, stiskala ga je picom. Okrenula se i rekla:Svrsila sam nekoliko puta zamisljajuci ovo..ispao si smotan onaj dan ali sada si se iskupio...
Ustao sam i seo, ***** i dalje gleda u plafon. Ustala je, skinula helanke,prisla mi je, pomerila gacice us tranu,namestila ga i samo se spustila, brzo i do kraja..pocela je da se nabija kao blesava, mesala je kao da igra trbusni ples dok sam joj grubijanski mesio sise i nezno uvlacio sise u usta...Uhvatio sam sakama njene gacice koje su i dalje bile na njoj i pocepao ih podizuci karlicu da joj ***** udje do kraja. Oboje smo glasno stenjali i disali, zagrlila me je oko vrata, pocela mahnito da se nabija ne ***** i da svrsava u trzajima dok sam ja spermom napunio kondom...
Lezali smo jedno pored drugog, pricali kao da se znamo dugo..ima decka koji radi u inostranstvu...***** sam je jos dva puta tog dana...u puno drugih poza..
Razmisljamo o novom susretu...

- - - - - - - - - -

Mislio sam da prvi put nije proslo jer je mozila zabagaovala, pa sam okacio ponovo......Ovo je ista prica, drugi naslov..ali iskustvo je bilo jedno..:)
 

Back
Top