Zasto skoro sve zene hoce da se udaju i rode decu?

Zene zele da se udaju,iz raznih razloga.Najcesce,zele udaju da ne bi bile same,kao i da bi imale obezbedjen bezbedan seksualni zivot,bez straha od
eventualnih zaraza.Mozda ipak,razlog zbog koga zele udaju,lezi u finansijskom obezbedjenju,koju im udaja donosi.Danas na zalost,svedoci smo,kako se
izvanredno lepe devojke,udaju za bogate sportiste,koji osim debelih deviznih racuna,uglavnom poseduju plitku pamet i obrazovanje.Ono sto je najtuznije
od svega,to su mlade devojke,koje se zbog novca,udaju za muskarce,starije i po trideset godina.Ali,kada u nekoj zemlji zavlada materijalna beda,onda se
radi spasavanja sopstvene egzinstencije,ruse sve normalne norme ponasanja.
 
Zene zele da se udaju,iz raznih razloga.Najcesce,zele udaju da ne bi bile same,kao i da bi imale obezbedjen bezbedan seksualni zivot,bez straha od
eventualnih zaraza.Mozda ipak,razlog zbog koga zele udaju,lezi u finansijskom obezbedjenju,koju im udaja donosi.Danas na zalost,svedoci smo,kako se
izvanredno lepe devojke,udaju za bogate sportiste,koji osim debelih deviznih racuna,uglavnom poseduju plitku pamet i obrazovanje.Ono sto je najtuznije
od svega,to su mlade devojke,koje se zbog novca,udaju za muskarce,starije i po trideset godina.Ali,kada u nekoj zemlji zavlada materijalna beda,onda se
radi spasavanja sopstvene egzinstencije,ruse sve normalne norme ponasanja.

Znaci, po tebi, udaju se jer su prostitutke.
 
Mlade devojke imaju savremene uzore...

A to je da se dobro udaju, a zatim i da se seksualno dobro provedu narocito od 35 do 45 godine , pa otud padaju cesti razvodi u tom periodu...

Najgore je sto ide i moderni model da nikad nisu krive, a da ne moraju nista da misle vec samo da osecaju, da su emotivne...

Tako ide prica, tj dogadjaj, svez.

Ona nije imala previse vremena za dete, imala odlicnu platu, ispunjen gradski zivot i poznanike, potrebe za vremenom na poslu, a on je provodio dosta vremena na putovanjima i selu.Opet je vise vremena provodio pored sina.
Ali pravi primer savremenog nastupa kad se sin slupao i poginuo.
U bolnici, kad su se sreli, on skrhan zbog bola, ona prilazi i posto su kola bila njegova , dao sinu da ih vozi kad je na selu, ona ga napadne i ispesnici.
Vazno da je njoj bilo lakse jer je krivicu za smrt sina prebacila na muza, vlasnika kola.
 
Ali stvarno?
I ni jedna nema sta afirmativno da kaze o braku nakon toga ali se iz petih zila gurale da u isti udju.
I posle, uz takav plan kukaju kako su nesrecne.
helooou



niko od nas ne moze da odgovori u ime svih zena. predivan je osecaj imati svoje dete i gajiti ga, to ne moze ni sa cim da se uporedi, smesno je.
nema boljeg kriticara nikome od nas od nase sopstvene dece.
meni niko na planeti ne moze dati takvu kritiku kao moje dete, dete vas angazuje tako da vas stavlja na najvecu mogucu probu, u celosti.
dete je specifican, narocit medijum u zivotu coveka i najveci dar koji coveku moze da se desi.
a darovi se narocito postuju i paze :)
 
Nisam žensko, govorim iz svoga ugla, mislim da je smisao života da imaš dete, svog naslednika, izvedeš ga na pravi put i tvoja osnovna životna misija je gotova.

па није баш то смисао живота. нити они који немају децу живе бесмислене животе...
 
Pa pitam te lepo.
Te price "uce nas" su lep nacin da se skine odgovornost sa svog mozga.

Uopšte ne pitaš "lepo".
Dalje, možda sam bila ironična?
u stvari, nema nikakve potrebe za ironijom kad je takva stvar u pitanju.
Željeti porodicu je normalno, naročito ako odrastemo u srećnoj.
Porodica ja oaza u koju se uvijek vraćamo i iz koje crpimo i snagu i radost.
Blagoslov dobijen kroz djecu i tu sreću je nemoguće iskazati.

I, naravno, ne moramo svi to da želimo, ko želi neka to radi, ko ne želi, neka ne radi...nismo svi isti...
 
Uopšte ne pitaš "lepo".
Dalje, možda sam bila ironična?
u stvari, nema nikakve potrebe za ironijom kad je takva stvar u pitanju.
Željeti porodicu je normalno, naročito ako odrastemo u srećnoj.
Porodica ja oaza u koju se uvijek vraćamo i iz koje crpimo i snagu i radost.
Blagoslov dobijen kroz djecu i tu sreću je nemoguće iskazati.

I, naravno, ne moramo svi to da želimo, ko želi neka to radi, ko ne želi, neka ne radi...nismo svi isti...

zasto je normalno?
ovo sto si izdeklemovala bas i izgleda ko "jer nas uce od malena"
kakvi blagoslovi i sl gluposti
je l si ti ikada crpela snagu iz porodice ae kazi bez zeyebavanja sad kad razmislis :hahaha:
mama&tata su sigurnosna mreza da te poguraju ako nesto treba ali cim se osamostalis zelis da ih otkacis jer te jebeno guse i zivis svoj zivot
tako da...porodica jeste super ALI ako si dete
ako si roditelj dobijes dozivotno dodatno zaposlenje za koje te niko ne placa
ili mozda placa...:think:
 
niko od nas ne moze da odgovori u ime svih zena. predivan je osecaj imati svoje dete i gajiti ga, to ne moze ni sa cim da se uporedi, smesno je.
nema boljeg kriticara nikome od nas od nase sopstvene dece.
meni niko na planeti ne moze dati takvu kritiku kao moje dete, dete vas angazuje tako da vas stavlja na najvecu mogucu probu, u celosti.
dete je specifican, narocit medijum u zivotu coveka i najveci dar koji coveku moze da se desi.
a darovi se narocito postuju i paze :)
Skoro nisam nešto lepše pročitala.
Šteta što je završilo na spam temi pa će otići u zaborav.
 

Back
Top