Ko vise radi..

sti brate pravis glupe teme.

bolje si napravio jel moze da vas napali tanga koja se uvuce u micangu

eo jacu

- - - - - - - - - -


bravo brate vidi se da si skolovan sokole

evo ja cu u prilog prici da dam cinjenicu da je muzjak aktivan u vise od 90 % slucajeva u cilom zivom svetu na ovom planetu

- - - - - - - - - -

naci zenka se naguzi a ti rmbas i bodes ko singerica

- - - - - - - - - -

eeeeeeeeeee brate brate brate berate

- - - - - - - - - -

pre otvaranja tema da se konsultujes sa monom od sad
 
Jel to ponestala inspiracija za teme pa se sad prešlo na bilo šta ?
Ne..
Temu sam otvorio namenski,zbog diskusije na jednoj temi.Navodno ja kazem da je posao muškarca da redovno krese zenu.


Sad sam u nedoumici dali tu vise radi muskarac ili zena?
Ako se ispotavi da je muskarac vise izlozen naporu to bi se klasificiralo u muski deo posla.
Sta ti mislis,ti se vec dugo god khhhmm..?
 
Ne..
Temu sam otvorio namenski,zbog diskusije na jednoj temi.Navodno ja kazem da je posao muškarca da redovno krese zenu.


Sad sam u nedoumici dali tu vise radi muskarac ili zena?
Ako se ispotavi da je muskarac vise izlozen naporu to bi se klasificiralo u muski deo posla.
Sta ti mislis,ti se vec dugo god khhhmm..?

Takva pitanja se ne javljaju ako se krešete iz ljubavi. ...to onda nije poso vetj zadovoljstvo. ...

:D
 
otpozadi
štobi rekli - zguza

tebi ? :flert:

- - - - - - - - - -

pokušavam sad da zamislim scenu gde ona jaše odozgo i onda mi kaže uredu aj sad malo ti da se angažuješ...i onda ona raširi noge pa ja radim...pa onda tako posle dvatri minuta ja utrnim i kažem ja njoj...ajde sad zguza al da ja ne mrdam, dosta sam mrdao, sad je tvoj red... ti da se nadevaš
a sve vreme bacamo oko na sat na zidu, da neko slučajno ne bude uskraćen

misim
 
otpozadi
štobi rekli - zguza

tebi ? :flert:

- - - - - - - - - -

pokušavam sad da zamislim scenu gde ona jaše odozgo i onda mi kaže uredu aj sad malo ti da se angažuješ...i onda ona raširi noge pa ja radim...pa onda tako posle dvatri minuta ja utrnim i kažem ja njoj...ajde sad zguza al da ja ne mrdam, dosta sam mrdao, sad je tvoj red... ti da se nadevaš
a sve vreme bacamo oko na sat na zidu, da neko slučajno ne bude uskraćen

misim

:rotf:
 

Back
Top