Zasto je Americi krenulo?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

zemunski kej

Elita
Poruka
20.267
Ako ostavimo po strani da li ih volite ili ne ,cinjenica je da je vlada SAD na celu sa Obamom poslednjih meseci zabelezila uspehe na polju ekonomije. Imaju knstantan rast GDP od 2,6% nezaposlenost su spustili na 5,6% i blize se apsolutnoj zaposlenosti ,sto se smatra kada zemlja ima manje od 5% nezaposlenih ,Znaci ne radi samo ko nije sposoban za bilo kakav rad,Obamin rejting koji je pre samo godinu bio oko 40% sada je dosao do 50% sto je retko ko imao uSAD ,mozda Regan. Kako je to uspeo? Jednostavno radio je sve suprotno od aseg premijera ,nesto sto bi uradila i Siriza da joj Nemci dozvole ,upumpal su milijarde dolara u ekonomiju.Tacnije 1,4 biliona dolara. Presudilo je overenje americkog potrosaca koji cine 70% potrosnje .http://www.politika.rs/rubrike/Svet/Zasto-je-Americi-krenulo.sr.html
amerika.png
 
Овај текст је писао неки тупаџија. Чемерици сигурно није кренуло због дебилне кејнзијанске политике социјал-демократе Обаме, већ упркос томе.
 
Mora da su nekog opet opljackali ...... :think:

Uostalom , nista od ovoga nije tacno . :D
Još uvek se pretplaćuješ na pogrešne marksističke ideje, a to je da u celom svetu već hiljadama godina postoji ista količina para.

Po toj teoriji, uspešni ljudi su nekog opljačkali, jer nemoguće je povećati imetak jedne osobe, bez smanjenja imetka druge.

Kada ti i Putin shvatite da komunizam nije tačan, vaš narod će već osedeti.
 
Овај текст је писао неки тупаџија. Чемерици сигурно није кренуло због дебилне кејнзијанске политике социјал-демократе Обаме, већ упркос томе.

To su ozbiljne novine ,POLITIKA i kod njih se zna ko pise clanke ,jer se kulturno potpisu ispod teksta .Ovo je pisao Milan Misic novinar od 1972 godine,nije pisao kolegijum otadzbinske uprave vladajuce stranke sa MEGATREND fakulteta za SNS olose.
 
Poslednja izmena:
Tada se zaposlio preko Partije.

Danas takođe želi da povrati komunizam, hvaleći Putina i Sovjete.

1972 godine se sigurno zaposlio preko partije i to u POLITICI.Gde nije drugacije ni moglo. Zato danas ovi iz SNS su svi zaposljeni PREKO KONKURSA. Uvek se smejemo kada vidimo novo lice npr u POSTI ili P.Stedionici kada pitamo ko te je doveo ,kaze niko ja sam preko KONKURSA.
 
Tada se zaposlio preko Partije.

Danas takođe želi da povrati komunizam, hvaleći Putina i Sovjete.

Тај још памти све добробити социјализма, па мисли да је то начин да друштво функционише. Сећа се он и радних акција и Макарске и Идола и Пантића и Шојића, а Бога ми, и Курчубића. Зато хвали овај комуњаризам у чемеричкој власти. Подсетио ме на извесног Слободана Комазеца. Професора социјалистичке економије на друштвено-политичким економским факултетима при београдском универзитету који је пре неколико дана гостовао на ТВ са Војом Шекијем и Салетом Радулетом на зрењанинској КТВ у емисији "Без Цензуре". Критиковао Господара али је из његових уста излазила гомила кејнзијанских глупости.

Све док не помру сви они који се сећају социјализма и 70-их година, Србији неће бити боље.

У ствари, док не помру сви који се сећају тог периода и сви који се сећају прича људи из тог периода.
 
ЧуШ глоопости, кренуло???
Наштанцовали пар хиљада милијарди долара, пустили у промет и док се истутуњи трајаће тзв просперитет, после опет редови пред јавним кухињама.
 
Kad bi ja pljackao kao Amerikanci, bio bih mnoooogo bogat.
evo kriminalci imaju vise love nego ja, pljackaju kao amerikanci a ja nikog nisam opljackao.
ako je neko bogatiji od tebe ne znaci da je bolji od tebe.
a da sam ja postavljao vlasti po svetu kao CIA, ja bih napravio i bolji dobitak nego oni. nego kradu pa ne ode sve u budzet.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top