Piratski WoW

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
E Miki crni Miki! Prvo sifre a onda piraterija. Imas li ti druga posla nego da se petljas sa kompom. I jos nesto: Zasto si stavio Kolovu crno-belu sliku? Ti i on imate puno toga zajednickog obojica ste budale
 
tesko da ces naci crackovan server za wow.
Probaj da skines all seeing eyes
To je program koji pretrazuje piratske servere i ti samo napises ime igrixe i dobices spisak servera.

2 friend
Covece sta se foliras. U tvom racunaru osec"originala" Ako ne znas da pomognes onda ne prosipaj "pamet" i "mudrost" Kad budes pljunuo jedno hiljadu ili dve evra za sve programe koje "posteno" koristis onda pocni da filozofiras i solis pamet drugima a do tada PSSSSST
 
2 miki

Ako ti se igra stvarno toliko svidja bolje kupi original. I nije toliko skupa ali zato neces imati problema sa nestabilnim serverima.
Preporuka kupi igricu
 
Nije problem pronaci piratske servere. Problem je naci STABILAN na kojem igra MNOGO ljudi ali takvog nema. Probavao sam ja piratski WOW 1000 puta da namestim. Cak sam nasao i server ali sta sve to vredi kada veza puca svakih 10 min i LAG-uje kao blesavo, da ne spominjem da se ne mozes upgradeovati. Osim toga nema sanse da ikoga sretnes, iako igra 120 ljudi. Znas li ti kolike su mape?!?!?!
Moj savet je: KUPI ORIGINAL.....budi pametan i uci se na greskama drugih.
Pokusavao sam isto i nema price o dobrom igranju !
 
Vi ste ludi ako pokushavate sa kopijama WoW je vredan svakog dinara. Nema lag-ova. Serveri su puni a ne prepuni. Servisaruju te nevidjeno. Recimo... igra ti laguje pola sata, odmah dobijesh izvinjenje i dva sata sa -rested- state. Samo primer...

A wow single player... Pa nishte gluplje nisam chuo.

Ljudi verujte. Stvarno vredi. Ja produzavam pretplatu.
 
isto sta i sa gomilom drugih koje imas.
pokloni, preprodaj ili baci
ako hoces wow da igras kvalitetno moras da kupis original. nije on kao ostale igrice koje mozes da igrac u mulitplayeru preko nekog crackovanog servera.
 
GM... strashno. Sa takvim imenom bi te razapeli na bilo kom role-play serveru.

Drugo, tommy gun, ako i mozesh solo-play, ne mozesh da obradjujesh tamnice/instance. A to se nalaze svi rare i epic item-i. Tu je glavna pricha.

Al dobro....

Kako ko, kako voli.

@Miki

Baci. Ja sam isto uradio, kad sam skontao kroz kakvu yebazu treba da prolazim.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top