Predsednik Srbije Tomislav Nikolic objavio dva naucna rada

_nobody_

Veoma poznat
Banovan
Poruka
10.370
Naucni rad: Politicki marketing, negativna kampanja (4 strane)! :whistling:
Naucni rad: Posledica nedekvatnog managementa kod politickih partija (7 strana)! :whistling:

http://www.blic.rs/naslovna-stampano-izdanje/1568/izdanje-za-19-02-2015

1424304711_big.jpg
 
Poslednja izmena od moderatora:
Naucni rad: Politicki marketing, negativna kampanja (4 strane)! :whistling:
Naucni rad: Posledica nedekvatnog managementa kod politickih partija (7 strana)! :whistling:
Nemoj posle da neko kaze, kakve to mi, Srbi, i Srbi u Srbiji, imamo los obrazovni sistem i fakultete koji produkuju skart. Hej, pa Srbija ce uskoro da ima Predsednika koji ce biti PhD! :mrgreen:
Svaka cast, Tomo! Vi ste zivi dokaz da obican covek, domacin sa sela, od 59te do 63 moze da zavrsi fakultet, pa magistrira, i evo sada ce i da doktorira! :klap:
PhD Dr. Tomislav Nikolic, kako to gordo zvuci! :smeker:

_niemand_
Уводни пост је чиста провокација.
Корисник би требало да зна да је Т.Николић председник Србије па какав такав је. Бирали смо га.
Ово не би требало да прође некажњено!
 
Ne mogu da se setim kako ide ona formula o vrhunskim naucnim radovima?! Ako objavis u IEEE rad od 20 stranica, to je doktorat od nekih 80-100 stranica. Moze da se napravi i udzbenik koji je jedno tri puta deblji... Nekih 250 stranica, cirka. :D

Posto se u kvalitet Predsednickih radova ne sme sumnjati (u pitanju je ipak Pr.SR), doktorat bi bio nekih (4+7), pa oko 50ak stranica, a ako bivsi Predsednik Kostun omoguci sadasnjem Nikolicu katedru na Pravnom Faksu u BGDu, udbenici za dva predmeta na poslediplomskim studijama: za predmet - Politicki marketing, negativna kampanja bi bio oko 50ak stranica, a za predmet - Naucni rad: Posledica nedekvatnog managementa kod politickih partija oko 85.

:whistling: :whistling: :smeker:

_niemand_
 
Poslednja izmena od moderatora:
Nisam čitao te naučne radove,a voleo bih jer su na zanimljive teme!
Meni ništa ne znači što je završio fakultet u Sr.Karlovcima-te ljude i lično znam
i ovde ,po znanju nema tog koji im je blizu!
Što se pameti T.Nikolića tiče,kao poslanik je pokazao izuzetnu inteligenciju,a takođe
i u nekim intervjuima,sučeljavanjima i sl.
A da ima mudrijih i pametnijih ,ne sumnjam,ali se tek poneki od takvih bavi politikom...
Jer politika je prljav posao,poput smetljarskog (politika-poslovi grada-države) i umni ljudi
se radije bave naukom ili nečim kreativnijim...
A smejačima mogu reči:to i majmuni znaju da se smeju i podsmevaju,ali ni ukrštenicu da reše,
a kamo li neko ozbiljnije pitanje svog grada ili države...
Inače,lično mi T.Nikolić i nije nešto simpatićan-jednostavno je od ljudi koji niti znaju niti teže
da se dopadnu...Izabran je baš zbog svoje jednostavne racionalne inteligencije!
 
Komunisti su omogucili da se svi mogu obrazovati .I danas je ostalo tako
,kod nas skoro pa svi studiraju i zavrasavaju faksove.hiperprodukcija

Na zapadu na faks idu samo bogati a od siromasnih samo oni koji su bas nadareni pa im neko da stipendiju.tacno se zna ko kojoj drustvenoj klasi pripada a mi smo jos seljacko drustvo

Запад је друштво једнаких шанси а не комуњарско друштво.

На западу свако може да студира и завршава факултете и то заиста људи на западу раде. И тамо има много студената и људи са високим школама. Разлика је у томе што су њихове дипломе "на тржишту". Тј. неки факултети су јачи а неки су слабији, па ови са јачим факултетима имају бољу позицију у друштву и на пословном плану од оних са дипломама слабијих факултета. У Србији није такав случај, јер је овде тржиште (тржиште свега) на ниском ступњу развоја.
 
Уводни пост је чиста провокација.
Корисник би требало да зна да је Т.Николић председник Србије па какав такав је. Бирали смо га.
Ово не би требало да прође некажњено!

Slepo obozavanje lika i dela nas i jeste dovelo u ovo blato u kome smo.
 
Nisam čitao te naučne radove,a voleo bih jer su na zanimljive teme!
Meni ništa ne znači što je završio fakultet u Sr.Karlovcima-te ljude i lično znam
i ovde ,po znanju nema tog koji im je blizu!
Što se pameti T.Nikolića tiče,kao poslanik je pokazao izuzetnu inteligenciju,a takođe
i u nekim intervjuima,sučeljavanjima i sl.
A da ima mudrijih i pametnijih ,ne sumnjam,ali se tek poneki od takvih bavi politikom...
Jer politika je prljav posao,poput smetljarskog (politika-poslovi grada-države) i umni ljudi
se radije bave naukom ili nečim kreativnijim...
A smejačima mogu reči:to i majmuni znaju da se smeju i podsmevaju,ali ni ukrštenicu da reše,
a kamo li neko ozbiljnije pitanje svog grada ili države...
Inače,lično mi T.Nikolić i nije nešto simpatićan-jednostavno je od ljudi koji niti znaju niti teže
da se dopadnu...Izabran je baš zbog svoje jednostavne racionalne inteligencije!

Naravno fakultet nije nikakvo mjerilo.
Evo bas juce smo na jednoj temi pricali kako su ustaski generali iz rata 1991-1995 bili sve sami vozaci,konobari,vodoinstaleri a generali JNA sve kadar koji je zavrsio visoke vojne skole itd pa su ih ovi hrvatski konobari i vodoinstaleri nadmasili
 
Naravno fakultet nije nikakvo mjerilo.
Evo bas juce smo na jednoj temi pricali kako su ustaski generali iz rata 1991-1995 bili sve sami vozaci,konobari,vodoinstaleri a generali JNA sve kadar koji je zavrsio visoke vojne skole itd pa su ih ovi hrvatski konobari i vodoinstaleri nadmasili

грешиш. наши генерали су били у рату са водоинсталатерима и целим светом.
 
Nisam čitao te naučne radove,a voleo bih jer su na zanimljive teme!
Meni ništa ne znači što je završio fakultet u Sr.Karlovcima-te ljude i lično znam
i ovde ,po znanju nema tog koji im je blizu!
Što se pameti T.Nikolića tiče,kao poslanik je pokazao izuzetnu inteligenciju,a takođe
i u nekim intervjuima,sučeljavanjima i sl.
A da ima mudrijih i pametnijih ,ne sumnjam,ali se tek poneki od takvih bavi politikom...
Jer politika je prljav posao,poput smetljarskog (politika-poslovi grada-države) i umni ljudi
se radije bave naukom ili nečim kreativnijim...
A smejačima mogu reči:to i majmuni znaju da se smeju i podsmevaju,ali ni ukrštenicu da reše,
a kamo li neko ozbiljnije pitanje svog grada ili države...
Inače,lično mi T.Nikolić i nije nešto simpatićan-jednostavno je od ljudi koji niti znaju niti teže
da se dopadnu...Izabran je baš zbog svoje jednostavne racionalne inteligencije!

Изузетна интелигенција Томислава Николића и факултет за понети са кадровима којима по знању нема ко да приђе? Па да ли си ти реалан?
 
Што не мења чињеницу да су ЈНА ђенерали били тупаџије (наравно, било је и изузетака).

Sinko, a jesi li ti služio vojsku ???
Onu pravu, ne po komunalnim preduzećima i staračkim domovima ...

Generali izvršavaju naređenja .... Tupadžije iz politike ih izdaju ....

Može se reći da je bilo sposobnijih i manje sposobnih, ali da su tupadžije - teško ....
 
Tako nekako

Tema je : Plač dekadencije za imperijom ...

- - - - - - - - - -

Nisam čitao te naučne radove,a voleo bih jer su na zanimljive teme!
Meni ništa ne znači što je završio fakultet u Sr.Karlovcima-te ljude i lično znam
i ovde ,po znanju nema tog koji im je blizu!
Što se pameti T.Nikolića tiče,kao poslanik je pokazao izuzetnu inteligenciju,a takođe
i u nekim intervjuima,sučeljavanjima i sl.
A da ima mudrijih i pametnijih ,ne sumnjam,ali se tek poneki od takvih bavi politikom...
Jer politika je prljav posao,poput smetljarskog (politika-poslovi grada-države) i umni ljudi
se radije bave naukom ili nečim kreativnijim...
A smejačima mogu reči:to i majmuni znaju da se smeju i podsmevaju,ali ni ukrštenicu da reše,
a kamo li neko ozbiljnije pitanje svog grada ili države...
Inače,lično mi T.Nikolić i nije nešto simpatićan-jednostavno je od ljudi koji niti znaju niti teže
da se dopadnu...Izabran je baš zbog svoje jednostavne racionalne inteligencije!


Čemu mudrost u septičkoj jami !

Tamo gde teorija, odudara od činjenica, činjenice od prakse, a praksa od teorije

Treba nam govnjar, zasukanih rukava ...
 

Back
Top