Skola seksa..

Znam ja da se zaebavas ali moze neko ozbiljno da te shvati ili da slucajno uvredis nekoga.

Deli iskustvo sa muskom populacijom, sta ce mladji narastaji da rade kada zanemocas :lol:

Mozda im je ova tema glupa, ne gledaju svi isto na sve ;)

To je i problem ako pocnes da ih muvas one to vide kao uvredu :lol: ok pazim ;)

Nije ova tema glupa - glupe su one na kojima non-stop pisu :mrgreen: a one gde treba ne pisu jer ne zele da pricaju o sexu sa muskarcima to ih ne zanima jer dolaze zadovoljene ili su vec sa nekim likom hotovale na nekom drugom mestu a mi to ne znamo :aha:

- - - - - - - - - -

i kako da ih naucim ako se vredjaju kada piisem sex jezikom ? :rotf:

- - - - - - - - - -

One ne pisu o tome sta rade sa muskarcima iza kluisa :zper: ovde pisu samo kako su nevine kako su verne i cedne i traze ljubav koju im ti hoteri ne daju :malav:
 
To je i problem ako pocnes da ih muvas one to vide kao uvredu :lol: ok pazim ;)

Nije ova tema glupa - glupe su one na kojima non-stop pisu :mrgreen: a one gde treba ne pisu jer ne zele da pricaju o sexu sa muskarcima to ih ne zanima jer dolaze zadovoljene ili su vec sa nekim likom hotovale na nekom drugom mestu a mi to ne znamo :aha:

- - - - - - - - - -

i kako da ih naucim ako se vredjaju kada piisem sex jezikom ? :rotf:

- - - - - - - - - -

One ne pisu o tome sta rade sa muskarcima iza kluisa :zper: ovde pisu samo kako su nevine kako su verne i cedne i traze ljubav koju im ti hoteri ne daju :malav:

Ne znam kako je Hero zamislio temu ali sveli smo je na zaebanciju, mozda se nesto i nauci ovde.

Ako ovako pazis bice lepo videti te i sutra ovde :lol:
 
Ne znam kako je Hero zamislio temu ali sveli smo je na zaebanciju, mozda se nesto i nauci ovde.

Ako ovako pazis bice lepo videti te i sutra ovde :lol:

Zato nista necete da maucite od mene sve dok ucenjujete i pretite kaznama :mrgreen:

Pod pritiskom ne umem da predajem :lol: i ne mogu da se uzbudim aha: nemam inspiricije :rumenko:

Ja ne moram da budem ovde ima jos 10000 mesta gde mogu da pisem 1000000000 slobodnije o sexu ;)

I ovde nisam iz necije milosti nego da se malo zezaam :aha:

Pisi o sexu ali ne koristi sex reci LOL - yebanje u mozak :aha:

Ne mogu kada mi neko stoji nad glavom i ceka jednu gresku da me kazni ili banuje :lol:

Dakle vi ovde kaznjavate ljude ako pisu o sexu na svoj nacin i ako zele da se sa devojkama druze :per:

Takav utisak ostavljate :tajna:

- - - - - - - - - -

Kapiram da zbog Adsense oglase ne dozvoljavate pisanje o sexu :lol: onda zatvorite ovaj deo foruma da niko ne naseda i pise i bude kaznjen :hvala:
 
Ovde sve zene vriste kako su muskarci najgori u svemu nemaju vrlina ni jednu :lol: Takav eho mi dolazi u misli kada ih citam i njihove teme :lol:

Razumem modove sto se bune kada pisem dirty ali ne razumumem forumashe zasto oni to cine ? :mrgreen: Nije vas forum u cemu je frka osim ako ne radite za forum i onda brinete sta ko pise :lol:

Ne zelim da vam Adsense banuje nalog zbog mene ali makar kazite sta je dozvoljeno da se pise sta ne na LjiS :hvala:

- - - - - - - - - -

A ne kao pisi o sexyu uci nas ovo ono a kad napises pocrnis :rotf: to se zove namestaljka :aha:
 

Back
Top