Crnogorska zastava usred Knez Mihajlove, bez srpske...

Forumaš Veličanstveni

Elita
Banovan
Poruka
15.221
logotext.png
images


Ne znam šta kaže zakon o postavljanju zastava drugih država dje te volja ali lijepo i junački se vijori crnogorska.
A ljepote za oči dušu i tijelo... djavo ti takog repa nema...
Udješ u Knez Mihailovu, pogledaš na INSA-in sat koliko ima do šjutra a iznad sata vijori se zastava
Knez Mihailova 6, jedno od dva predstavništva crnogorske privredne komore... drugo im u Rusiju...

Mada ih Balašević stavio na drugi sprat u pesmi
ovi tići junačke krvi
na četvrtom u Knezu
al su inače prvi...

A ovamo kad god neki Srbin okači zastavu odma hiljade ožalošćenih i stotine specijalnih policijskih patrola...
Ne bi me čudilo da za koji dan okače i ALBANSKU ZASTAVU NA PALATU ALBANIJA...


Montenegro u grudima
Montenegro montenegro
Dje se Milo na'otima
Montenegro Montenegro
gusle moje
blagoš nama

p.s. ne znam dal su okačili zastavu i na Bol'shoy Spasoglinishchevskiy pereulok 8, ili tamo ipak ne sme?
 
:hahaha::hahaha::hahaha:....... ма пусти будалетине Милове...... мисле да су направили добру провокацију...
али у принципу не знам да ли су поштовали Закон о истицању државних симбола..... нешто нисам сигуран да би смели качити свуда него само на згради амбасаде...... нисам сигуран..... овако испада ко год закупи неки простор ОН МОЖЕ ДА ИСТИЧЕ И ЗАСТАВУ...... о Боже.....:dash::dash::dash: спаси нас напасти ..........
 
:hahaha::hahaha::hahaha:....... ма пусти будалетине Милове...... мисле да су направили добру провокацију...
али у принципу не знам да ли су поштовали Закон о истицању државних симбола..... нешто нисам сигуран да би смели качити свуда него само на згради амбасаде...... нисам сигуран..... овако испада ко год закупи неки простор ОН МОЖЕ ДА ИСТИЧЕ И ЗАСТАВУ...... о Боже.....:dash::dash::dash: спаси нас напасти ..........

Ne znam dal su budale ili nisu... dal su hteli da se prče po centru Beograda (a da ništa ne plate već samo da se prče)
ili treba možda da zaposle nekog rodjaka ili kumašina pa da se bolje orijentiše dok ne nadje firmu u drugu državu...
 
pitao sam:
1) KOMUNALNU POLICIJU - ne bi da se mešaju
2) REGULARNU POLICIJU - ne bi da se mešaju

ćuti i primaj platu...

ostaje Služba Vodovoda, njih nisam stigao...

Питао си на погрешним местима. Ниси питао оне који се питају, а то је канцеларија ЕУ у Содомграду и амбасада САД.
 
Питао си на погрешним местима. Ниси питао оне који се питају, а то је канцеларија ЕУ у Содомграду и амбасада САД.

Pa nismo mi Bugari pa da se bunimo protiv ...
ili nedaj Bože Grci što i sam MMF rekao da bi samo teška budala pristala na ultimatum od EU
mi imamo Vučića, pa je i nemoguće ipak moguće
 
Ово је црногорска застава:

FlagRoyalMNE.gif


dvorska.jpg


А не то...

Danas zastava Crne Gore drukčije izgleda.

To što si ti okačio je bila zastava Kraljevine Crne Gore, koja je nastala krunisanjem Nikole I Petrovića Njegoša 1910. a prestala da postoji njenom kaputulacijom 1916. godine. Dakle to je bila zastava Crne Gore čitavih 6 godina. A kako danas izgleda zastava Crne Gore, možeš pogledati Wikipediju, ona raspolaže savremenim informacijama. Istorija ima svoj pdf.
 
Danas zastava Crne Gore drukčije izgleda.

To što si ti okačio je bila zastava Kraljevine Crne Gore, koja je nastala krunisanjem Nikole I Petrovića Njegoša 1910. a prestala da postoji njenom kaputulacijom 1916. godine. Dakle to je bila zastava Crne Gore čitavih 6 godina. A kako danas izgleda zastava Crne Gore, možeš pogledati Wikipediju, ona raspolaže savremenim informacijama. Istorija ima svoj pdf.

Да, али данашња Црна Гора (не њен народ, већ њен режим) који је боље назвати Миловим монтенегром, нема никакве везе са историјском, правом Црном Гором. Историјска Црна Гора била је заснована на Праволављу, Српству и русофилству, док је Милов монтенегро заснован на антиправослвљу, антисрпству и русомржњи.

Зато Црну Гору треба ослоботи од Миловог мафијашког режима...
 
pitao sam:
1) KOMUNALNU POLICIJU - ne bi da se mešaju
2) REGULARNU POLICIJU - ne bi da se mešaju

ćuti i primaj platu...

ostaje Služba Vodovoda, njih nisam stigao...

:hahaha:... једино још да позовеш другове Роме тј.Цигане тј.сакупљаче секундарних сировина - можда има нека добра метална дршка за заставу..........:rotf:
 
logotext.png
images


Ne znam šta kaže zakon o postavljanju zastava drugih država dje te volja ali lijepo i junački se vijori crnogorska.
A ljepote za oči dušu i tijelo... djavo ti takog repa nema...
Udješ u Knez Mihailovu, pogledaš na INSA-in sat koliko ima do šjutra a iznad sata vijori se zastava
Knez Mihailova 6, jedno od dva predstavništva crnogorske privredne komore... drugo im u Rusiju...

Mada ih Balašević stavio na drugi sprat u pesmi
ovi tići junačke krvi
na četvrtom u Knezu
al su inače prvi...

A ovamo kad god neki Srbin okači zastavu odma hiljade ožalošćenih i stotine specijalnih policijskih patrola...
Ne bi me čudilo da za koji dan okače i ALBANSKU ZASTAVU NA PALATU ALBANIJA...


Montenegro u grudima
Montenegro montenegro
Dje se Milo na'otima
Montenegro Montenegro
gusle moje
blagoš nama

p.s. ne znam dal su okačili zastavu i na Bol'shoy Spasoglinishchevskiy pereulok 8, ili tamo ipak ne sme?

А шта ти очекујеш од несоја, да буде нормалан и да поштује домаћина?

- - - - - - - - - -

Ala vi četnici volite da serete.

pol-ambasada.jpg


zgrada.jpg

А шта би ви јели да није тако...
 
Наравно да јесам. То је застава Црне Горе, а не ово.

ajde prvo edukuj se i ukucaj u google "zastava crne gore" pa ces videti kako onai sad zgleda i kako je izgledala nekad..pa se vrati na temu..mozes ti da se busas u grudi i da izrazis svoju zelju za nesto ali cinjenica je da zastava crne gore nije to sto si ti postavio vec u prvom postu ove teme..
 
Nisi pitao Alexandra (Velikog).

vidiš, nije loša ideja...

ionako mučenik izigrava Šojića pred Njegovom Eksencijom - Kirbijem
Ja bih našem Šojiću dao povod da udje na zadnja vrata Kirbijevih odaja i da obezbedjenju kaže da ima hitno da ga pita nešto.
U stvari to oko zastave...
da li policija koja brani zakon i prima platu što brani zakon sme da primeni zakon za koji primaju platu?
 
Да, али данашња Црна Гора (не њен народ, већ њен режим) који је боље назвати Миловим монтенегром, нема никакве везе са историјском, правом Црном Гором. Историјска Црна Гора била је заснована на Праволављу, Српству и русофилству, док је Милов монтенегро заснован на антиправослвљу, антисрпству и русомржњи.

Зато Црну Гору треба ослоботи од Миловог мафијашког режима...

Hiljadu puta sam naveo, ali evo ponoviću. Izjave ovakvog tipa jedino Milu idu u korist. On ovakve izjave tako prevede u njegovu korist da je zahvaljujući izjavama prosrpskih političara u Crnoj Gori i uticajnih političara u Srbiji dobio svake izbore od otkako postoji višepartijski sistem u Crnoj Gori. Širenje srpskog nacionalizma opravdava Milove izjave, pa on tako pribira jeftine političke poene.
 
Ala vi četnici volite da serete.

pol-ambasada.jpg


zgrada.jpg

Па сигурно да волимо кад си ЗИНУО....... иначе, да те обавестим, не знма какав је Закон у ЦГ али овде је закон следећи: можеш да истакнеш заставу АЛИ СЕ ЗНА РЕДОСЛЕД тј: ПРВО ЧИТАЈУЋИ С ДЕСНА НА ЛЕВО МОРА ДА ИДЕ СРПСКА ЗАСТАВА, ПА ОНДА ЗАСТАВА ЦГ... ИЛИ НЕКА ДРУГА... све остало је противзаконито........а то што ми имамо гов*на на власти која не спроводе Закон - то је друга прича.........
 

Back
Top