apel

srećica

Aktivan član
Poruka
1.918
uchinite mi uslugu! krenite da pucate prstima narednih 20 sekundi


STANITE

svaki put kada vi puknete prstima,jedna osoba u svetu se zarazi HIVom


KORISTITE KONDOM!!!!!!!!!!

SPASITE SVET!!!!!!!!!


ja sam od danas novi chan omladine Jazasa i imam tu ulogu!!!!
 
Pridruzujem se.Koristite kondom sa novim partnerom,dok se dovoljno ne upoznate,lepo testirate i onda ste mirni te fino predjete na pilule.
 
To su kompanije koje proizvode kondome i ostali gumeni pribor izmislile kako sve vise ljudi postaje zarazeno da bi prodavali vise svojih proizvoda. Ko ih yebe nek prave zvake.
 
Srećice,
Ako si član Omladine JAZASa, sigurno si do sada naučila i da je jedini sigurni način da se ne zaraziš HIV-om APSTINENCIJA, a ne kondom. Naravno, sasvim te podržavam u apelu!!!

A što se tiče puckanja prstima, tačan podatak je da se na svetu SVAKIH PET SEKUNDI JEDNA OSOBA ZARAZI HIVOM, znači nije baš svaki put kada pucneš... Osim ako malo retardirano puckaš :)

Sinnke, nadam se da si se šalio za ono da su kompanije koje proizvode kondome to izmislile, pošto čovek sa tobom nikad baš nije na sigurno - da li se šališ ili ne...
 
girl in love:
Srećice,
Ako si član Omladine JAZASa, sigurno si do sada naučila i da je jedini sigurni način da se ne zaraziš HIV-om APSTINENCIJA, a ne kondom. Naravno, sasvim te podržavam u apelu!!!

A što se tiče puckanja prstima, tačan podatak je da se na svetu SVAKIH PET SEKUNDI JEDNA OSOBA ZARAZI HIVOM, znači nije baš svaki put kada pucneš... Osim ako malo retardirano puckaš :)

Sinnke, nadam se da si se šalio za ono da su kompanije koje proizvode kondome to izmislile, pošto čovek sa tobom nikad baš nije na sigurno - da li se šališ ili ne...

Nisam se nista salio, pa vidis da su takvi svi postali da bi rodjenu mamu nasadili na kolac zbog love.
 
Ma cuj sinke nisu izmislili,(stvarno je velik broj) al su zato doprineli sirenju.;)
Jbg brate niko ga ne voli,ali ima drugacijih nacina da se to prevazidje.Kako se meni cini ti ces ako nastavis tako garant nesto da nahvatas.
Srecice lose ti ide propaganda.Bas ces nekog ubediti da koristi kondom ako mu samo kazes da gresi.
 
latica:
Ma cuj sinke nisu izmislili,(stvarno je velik broj) al su zato doprineli sirenju.;)
Jbg brate niko ga ne voli,ali ima drugacijih nacina da se to prevazidje.Kako se meni cini ti ces ako nastavis tako garant nesto da nahvatas.
Srecice lose ti ide propaganda.Bas ces nekog ubediti da koristi kondom ako mu samo kazes da gresi.

Odavno sam ja to shvatio i to bez tebe i okrenuo se onaniji. Naime kad dodje zenska prvo kod dr.jekyll-a onda mozemo pricati o seksu.
 
Podrska Jazasu. Imali su par lepih akcija, a poseban je hepening kad ulazis u neki lokal pa ti na ulazu daju besplatne kondome. Samo eto ljudi ne znaju sta ce sa njima pa ih unutar lokala bacaju, a nekad i naduvaju balone. Ebi ga trebali su im na ulazu objasniti i cemu sluze. :lol:

Sinnke promeni marku koju kupujes.
Uvek kondom, bar na pocetku.
I ja se plasim side, i voleo bi da je iskorenimo kod nas. Inace mi jedan novosadski ginekolog, moj drug, rekao da je frapantno koliko ljudi ne koriste nikakve zastite. Ne znam sta tim ljudima treba uraditi da shvate da treba da koriste zastitu. Jel treba prvo da dobije sidu pa tek onda da shvati? Stvarno neshvatljivo.
 
TEEEESTIIIIRAAAAJJJJTEEEE SE....testirajte se....te sti rajte se.....te ! sti! ra! jte! seeeeee!!!!!......da znam vejta slova metio bi ik

ko se uradi test na ejds......taj najgori......tri chetri sad!
 
Dosta sam slusala o HIV-u "iz prve ruke" cak i ucestvovala u nekim projektima u UNICEF-ovim akcijama kod nas. Mislim da ipak to niko ozbiljno ne shvata dok ne prigusti. E posle, "joj mene, kuku mene".
Prva sam drugaricama tupila kako nikada ne trebaju imati sexualne odnose bez zastite, sto zbog trudnoce, sto zbog bolesti, ali moram da priznam NIKAKVU zastitu ne koristim. Do duse, ni ne seksam se sa svakim sem sa "proverenima" tj sa onima kojima imam kakvu takvu vezu, ali ipak znam da gresim.
 
Kad dobijes sidu onda nema "kuku" nego se ceka smrt. Pa s kim to vi ljudi imate posla da vam trebaju kondomi.
Ja kad sam vozio u Italiji sam vidjao kurvi prelepih pogotovo deo puta Mestre (Venezia)-Treviso. I sve su bile oko 20 eura i jos ako pada kisa spustis na 10 ali aids je aids.
Malisu u ruke i vitlaj.
 
Nista moja ne moze zakaciti jer nemam posla sa neinformisanim kozama. Ako je ja moram uciti kako da se zastiti a starija je od 20, onda je ona mentol.
 
Hahahahahahahah e sad si me styvarno nasmejao. Najozbiljnije :)

Ma ok, moze da se zastiti i drugim sredstvima u pravu si, ali kao sto znas (bar su mene ucili tako) kondom je ipak najpouzdaniji.
 

Back
Top