Poruke za forumase/ce vol 2

za drugarice sa severa,jel mozete da mi kazete da li je ovo asepsol ili sredstvo za pranje kupatila?

49721922_379315779510664_1578482218802610176_n.jpg


- - - - - - - - - -

aha sad vidim da je i sporet na slici...ko bi spricao asepsolom sporet? jel odmascivac?covece kad posaljes muza u nabavku...
 
Pa gde je to kupio? Mora imati makar etiketu na srpskom osim ako nije negde na pijaci kupio. I šta kaže, za čega je to što je kupio? I na osnovu čega je birao?

Ja zbog toga sama idem u kupovinu.
Ranije sam naručivala online, ali se često dešavalo da nemaju proizvod koji sam tražila, a kada idem u prodavnicu, ako nema to što hoću onda uzmem zamenu.
Nije problem za hemiju nego kad od hrane ne donesu šta mi treba.
 
Pa gde je to kupio? Mora imati makar etiketu na srpskom osim ako nije negde na pijaci kupio. I šta kaže, za čega je to što je kupio? I na osnovu čega je birao?

Ja zbog toga sama idem u kupovinu.
Ranije sam naručivala online, ali se često dešavalo da nemaju proizvod koji sam tražila, a kada idem u prodavnicu, ako nema to što hoću onda uzmem zamenu.
Nije problem za hemiju nego kad od hrane ne donesu šta mi treba.

Verovatno su već imali nešto iz te serije proizvoda, vidiš da je time već oribala wc.z:D Florasept sa tim krstićem, boje su iste. Moj ne bi ni toliko našao. Šta god treba on ne vidi, kaže da nema.:lol:
 
na kvantasu kupujemo hemiju za kucu,tj on ide posto mu je blizu posla.meni je samo lidl blizu bilo cega :lol:
nema na srpskom.a ja sve sto zelim je da ima pumpicu za rasprsivanje :lol:
juce je doneo persil 8 kila,1000 din,usteda je bas velika
moje drugarice i kreme kupuju tamo,ja se bojim da mu narucim,donece imalin kakav je
 
na kvantasu kupujemo hemiju za kucu,tj on ide posto mu je blizu posla.meni je samo lidl blizu bilo cega :lol:
nema na srpskom.a ja sve sto zelim je da ima pumpicu za rasprsivanje :lol:
juce je doneo persil 8 kila,1000 din,usteda je bas velika
moje drugarice i kreme kupuju tamo,ja se bojim da mu narucim,donece imalin kakav je

kakav je to persil od 8kg za 1000din, kad je malo pakovanje od 2kg 650din
 
Ko zna sta je to sto Smoki kupuje pod „Persil“... :p

Dive i Chichi moraju da otvore neku temu. Stvarno nema smisla! Mnogo ste se ulenjile. :malav:

dodji na politiku :lol:

- - - - - - - - - -

e kad pricate o praskovima
ja sam izvrtela sve i svasta jer sam jurila miris koji mi odgovara
da prasak ima onaj lep miris cistog vesa, a ne nekog jeftinog parfema
osetljive smo na mirise i moje dete i ja
od oplemenjivaca koristim beli kokolino
znaci masina mi je osetila savesks - ok, ali mi previse mirise
tajd - katastrofa, sam gips
arijel - ne svidja mi se miris, pere dobro, nema gipsa
sad sam kupila persil, pa da vidim sta ce da izadje iz masine

sta vi koristite?
sem smokve, znamo persil :D
 
dodji na politiku :lol:

- - - - - - - - - -

e kad pricate o praskovima
ja sam izvrtela sve i svasta jer sam jurila miris koji mi odgovara
da prasak ima onaj lep miris cistog vesa, a ne nekog jeftinog parfema
osetljive smo na mirise i moje dete i ja
od oplemenjivaca koristim beli kokolino
znaci masina mi je osetila savesks - ok, ali mi previse mirise
tajd - katastrofa, sam gips
arijel - ne svidja mi se miris, pere dobro, nema gipsa
sad sam kupila persil, pa da vidim sta ce da izadje iz masine

sta vi koristite?
sem smokve, znamo persil :D

E da znas da bih mogla skoknuti i na politiku. Nisam je mesecima otvorila. :D

Najcesce koristim Persil. Zadovoljna sam. Lepo pere i lepo mirise. Koristim tecni Persil, a u tecnom stanju imas sa raznim mirisima i sa ili bez omeksivaca.
Kupujem i Ariel, a nameravam da isprobam jedan prasak za ves, koji je moja svekrva kupila i sa njim oprala neke stare stvari za radionicu, koje je moj muz nosio. Ne samo da su se sve fleke oprale, vec i prekrasno mirise.
To je neka jeftinija robna marka iz Hofera. I ona se iznenadila koliko je dobar.
 

Back
Top