Poruke za forumase/ce vol 2

Лепото, урадио сам оно што си у својим мислима, у свом срцу пожелела...

И немој више сумњати да љубав није моћна, кад сам осетио твоје мисли, твоје срце, твоју страст... :heart2::cmok:
 
pa da li si ti normalna?!jel zelis da završiš kao Merilin Monro?
neces srecu naci pored njega veruj mi.

Iskulirate te - deal with it. Ima zena, ne zna im se broj... :mrgreen:

Или у Форумашицу, исти к...ц, само друго паковање.. :mrgreen:

:lol:

@tema: kada bi ta forumasica napisala kako upravo jede g*vna, ti bi se i tad stvorio u momentu i pohvalio to, pridruzio bi joj se itd. Oladi malo, deluje prejadno i presmesno.
 
Iskulirate te - deal with it. Ima zena, ne zna im se broj... :mrgreen:



:lol:

@tema: kada bi ta forumasica napisala kako upravo jede g*vna, ti bi se i tad stvorio u momentu i pohvalio to, pridruzio bi joj se itd. Oladi malo, deluje prejadno i presmesno.

Нисам у твом фазону, што значи да би требало да схватиш, да ја нисам ти! :)

Спусти се мало на земљу, много себи дозвољаваш... :)
 
Нисам у твом фазону, што значи да би требало да схватиш, да ја нисам ти! :)

Спусти се мало на земљу, много себи дозвољаваш... :)

Mislim da si nesto pobrkao, kolega. Ja se nisam tebi uopste obratio sa mojim zadnjim komentarom. Tebi je upuceno samo :lol: u vezi tvog komentara koji sam i citirao.

"@tema" i dalje sto sledi posle toga nije tebi upuceno. ;)
 
Poslednja izmena:
Mislim da si nesto pobrkao, kolega. Ja se nisam tebi uopste obratio sa mojim zadnjim komentarom. Tebi je upuceno samo :lol: u vezi tvog komentara koji sam i citirao.

"@tema" i dalje sto sledi posle toga nije tebi upuceno. ;)

У овом твом посту јасно стоји:

http://forum.krstarica.com/showthre...sice-vol-2?p=29962656&viewfull=1#post29962656

Ако си погрешио у постављању копије, онда ниша, опроштено.. :ok:
 
Aman, jel treba da crtam?
Tebi je samo upucen smajli, nista vise od napisanog...jos sam lepo naglasio "@tema" i sta sledi posle toga nije upuceno tebi. A coveka... :lol:

Братац, погрешно си поставио, доњим текстом се обрачаш мени, без озира што си додао и тема... Зато сам реаговао... :lol:

Али добро, битно да смо се разумели, идемо даље... :lol:
 
poruka za.. zna ona koja je ona, samo se pravi
NE!
ni pod razno i nikad vise. kako bre da ista bude kad mi familiju pominjes u losem kontrastu, ako mi styrikana i burazera tako tretiras i otac mi u snove dolazi sav uzrujan. kako mislis da te primim u kucu kad te niko nece.
nemos to tako ko u osnovnoj, da me stipas i shutiras u cevanicu jer ti se svidzam, odrasli smo ljudi, deb'o filter, formular za clanstvo deblji od seseljevih jednogodisnjih za[pisa iz mrtvog doma.
ne ide to tako.
 

Back
Top