Poruke za forumase/ce vol 2

Nego... jeste li primetili da nema moderacije danas?
Mogli bismo da pravimo neki dar mar :malav:
Džaba kad nema brata Sajlensa. Ove večeri Sajlensa nema, a moro bi proć; a forum gori, gori u magli, i već je noć.
I nema ga juče, ni danas ne; i vele da banovan leži. A prolaze kao i do sada ljudi, zima je već i sneži.
I uvek ista sirotinja uđe u forumsku svetlost iz mraka, i s licem na kojem su obično brige, pređe je u par koraka.

 
Džaba kad nema brata Sajlensa. Ove večeri Sajlensa nema, a moro bi proć; a forum gori, gori u magli, i već je noć.
I nema ga juče, ni danas ne; i vele da banovan leži. A prolaze kao i do sada ljudi, zima je već i sneži.
I uvek ista sirotinja uđe u forumsku svetlost iz mraka, i s licem na kojem su obično brige, pređe je u par koraka.

... a na uglu lije petrolejska lampa svjetlost crvenkastožutu
na debelo blato kraj forumskog plota i dvije-tri cigle na putu :heart:
 
Poruka za "glavešine" svih boja koji su učestvovali u "aferi" Predsednik Foruma :

Znamo mi da ste vi ljudi kao i mi, da umete da pogrešite, isto kao i mi, ali, ajde jednom priznajte svoju grešku, izvinite se kome treba i
popravite ono što ste pokvarili.
Pošto se u diskusijama svi dičite, tolerantnošću, razumevanjem, empatijom...itd...preskočite malo te svoje sujete, lepo recite :

Izvinite, došlo je do greške u koracima... i idemo dalje.

Ovako će ostati mnogo gorak ukus u ustima, jer smi svi videli šta je bilo.
 
Poruka za "glavešine" svih boja koji su učestvovali u "aferi" Predsednik Foruma :

Znamo mi da ste vi ljudi kao i mi, da umete da pogrešite, isto kao i mi, ali, ajde jednom priznajte svoju grešku, izvinite se kome treba i
popravite ono što ste pokvarili.
Pošto se u diskusijama svi dičite, tolerantnošću, razumevanjem, empatijom...itd...preskočite malo te svoje sujete, lepo recite :

Izvinite, došlo je do greške u koracima... i idemo dalje.

Ovako će ostati mnogo gorak ukus u ustima, jer smi svi videli šta je bilo.

ja nisam videla nista?mora da se nesto desilo dok sam isla da piskim :( od sad cu i pelenu,sta ima veze...
 

Back
Top