Zavidite li joj?

a ne ne najvishe nije u redu :( da ja na forumu ne dokazhem svoju moralnu gramadnos' ilitivelitchinu
mozhda me caki chita

Nije stvar u tome da li cita jer najverovatnije da ne cita, i da li neko zeli da "dokaze moralnu velicinu" jer niko nije savrsen, nego je stvar u tome ne govoriti o coveku (zeni) koja je bolesna, ne ponasati se kukavicki da se na muku dodaje jos i ruzna pomisao, a kamoli rec, pa makar bio neko tako nebitan kao sto je (meni) ona.
 
i ja sam kao studentkinja cistila skolu i skolski wc,sto mene nisu zvali na farmu?:think:

Šta ćeš im ?
Da im blejiš noću dok spavaju ?
Stvarno ne bi imalo smisla !

- - - - - - - - - -

nemam pojma ko je ova ni po slici ni po imenu :neutral:

Nisi nikad čula za Kakanu ?
Sedi, 1.

- - - - - - - - - -

Ona je jedno veliko niko i nista moj prijatelju, sve jeste, samo neko i nesto nije...

Kaži to narodu !
Možda će prestati da joj trpa lovu !?

- - - - - - - - - -

Da li je ovo nesto lose?

Pa, ono, znaš....
Šta da ti kažem ?
Za moj ukus preterano je konjkasta !
Da je, barem, ždrebičasta, to bi bila druga pesma....
 
1651152_07.jpg

Nekada je cistila WC a vidite je danas!
http://www.alo.rs/v-i-p/estrada/danas-zivi-u-luksuzu-a-nekad-je-cistila-wc/86122

jel i vama zavide na slican nacin,tipa nekada sam cistila tudja gowna a danas mi jedu iz ruke?!
Svaka cast,ja se divim svakom ko uspe u zivotu..
Nije lako biti siromasan i mnogo njih ne shvataju kako je tesko graditi karijeru i put do uspeha..
To znaci da je neko sposoban,ambicozan i da zasluzuje da im se pruzi ruka jer su stekli sami bez crnih radnji,mame,tate ili nekog debelog naslestva.:)
 
ma nema veze,sablon je isti,jel tebi neko mozda zavidi ko te zna iz neke lose epizode zivota tipa zickanje cigareta ispred dragstora i sl. pod uslovom da si sad na konju
keep a low profile, pa tako nece imati ko da ti zavidi, sve i da ima razloga. ja se vodim u svemu tom logikom, niti volim paznju niti mi trebaju zavidni ljudi, a da li neko ima materijala ili ne u svojoj bolesnoj glavi ybg na to ne mozes da utices.
 
keep a low profile, pa tako nece imati ko da ti zavidi, sve i da ima razloga. ja se vodim u svemu tom logikom, niti volim paznju niti mi trebaju zavidni ljudi, a da li neko ima materijala ili ne u svojoj bolesnoj glavi ybg na to ne mozes da utices.
Jel znas kakvi smo..
losi smo.
Ako uspem i doguram daleko,bez obizira na pozrtvovanje i muke kroz koje prolazis jer to niko ne gleda,,vec daj da mu napakostimo..EE ja sam gledao najblize u oci kako im se menja pogled i osecam to da nisu srecni zbog mene iako ih volim neizmerno..losi smo.
 
keep a low profile, pa tako nece imati ko da ti zavidi, sve i da ima razloga. ja se vodim u svemu tom logikom, niti volim paznju niti mi trebaju zavidni ljudi, a da li neko ima materijala ili ne u svojoj bolesnoj glavi ybg na to ne mozes da utices.

Moj kolega (jedan jako nacitan tip) kaze da su zavidni ljudi i medju neskolovanim (ko ima vecu kucu, duzu kittu) a i intelektualcina (ko je sta uradio u zivotu na planu karijere, skole itd). Te da se ta zavist moze manifestovati ili direktno kroz zavist ili konkurenciju. To je jednostavno prisutno medju ljudima (pogotovo danas kroz facebook i ostale medije)... Zavist je jako ruzna rijec pa je ne bi koristio...ali bih termin priblizio interesnim sferama.
Nekoga ne pogadja neciji uspjeh zato sto mu to nije u sferi interesovanja...dok uspjesi pri istim interesima mogu probuditi intrigu.
Bilo to rivalstvo ili nesto drugo...slicne prirode.
 
i ja sam kao studentkinja cistila skolu i skolski wc,sto mene nisu zvali na farmu?:think:

Farmekre su veče veštice od tebe, nisi položila ispit za na višu klasu veštica... :mrgreen:

- - - - - - - - - -

1651152_07.jpg

Nekada je cistila WC a vidite je danas!
http://www.alo.rs/v-i-p/estrada/danas-zivi-u-luksuzu-a-nekad-je-cistila-wc/86122

jel i vama zavide na slican nacin,tipa nekada sam cistila tudja gowna a danas mi jedu iz ruke?!

Samo jedna je Cakana... :)
 

Back
Top