Norton Ghost ?

Pa dobro ne mora broj poruka da govori o tome koliko ko zna o kompijuterima.Postoji ovde i forum Svastara i humor i Astrologija i LJiS... e koliko je tamo poruka otislo u vetar :lol:

Nego pitam ovo jer sam pretpostavio da je to to ali ne bih voleo da opet nesto zeznem.Taman sam reinstalirao sistem i valjalo bi da podesim da uvek mogu da se vratim na ovo stanje.
Nego da pitam jel kad se desi da win. nece uopste da se podigne jel mogu onda da ka uz pomoc ovoga oporavim?
 
S tim programom mozes da uradis sve!


Npr.


Kupio si novi kompjuter i sad hoces sve ono sto imas instalirano da sacuvas na disku pa da kasnije ako se desi nesta sve to vratis (imas Windows, Office, Neku manju igru... ili sta vec) i s njim napravis .gho fajl koji ces kasnije narezati na disk ili dva (sve zavisi od velicine harddiska i od toga koliko fajlova ces da ubacis u taj .gho fajl)!
Posle pet godina rikne ti sistem i ti hoces da vratis sve u prvobitno stanje! Uzmes disk i vratis sve za manje od 10 minuta!!! Ne moras da instaliras ni Windows ni Office ni nista ponovo!


To ti je nesta kao WinZip ali ne radi bas tako! Kazem da je slicno!!!
 
Ma oces jes.
Taman kad sam pomislio kako je to dobra stvar, ne da mi da nista uradim.
non-stop izbacuje sledecu poruku sta god da pokusam

screenshot0013sz.jpg


Zna li neko sta je u pitanju?
 
Please ljudi ,reci te mista je u pitanju.
Inace imam instaliran i Linux i Win. ali kad sam instalirao Linux onda je on napravio neki boot i sa tog boota nisam mogao da podignem Win. nego sam morao da ga reinstaliram i sad se taj boot nigde ne pojavljuje, pa verujem da je do toga nesto.
Ima li neko neki predlog sta da uradim?
 
Naravno sa jedn oveliko ALI recimo imas eki program verziju 3 a kada buudes radio ponovnu instalaciju naravno imaces taj program verzije 3 a trenutno je u koriscenju verzija 6 ili druga tako da je po malo gliupo to raditi eventualno sam XP sa svim podesavanjima ako znas sta to znaci da snimis u Ghost-u
 

Back
Top