Hiljade na protestu u Sofiji: NATO marš iz Bugarske !

PartizanBeograd

Veoma poznat
Poruka
10.918
НЕЋЕ У РАТ ПРОТИВ РУСИЈЕ: „НАТО напоље из Бугарске!“ (ВИДЕО)

СОФИЈА – Протестујући против деловања НАТО-а, на улице бугарске престонице изашле су хиљаде људи, митингујући и носећи транспаренте „НАТО напоље из Бугарске!“.

antinato-bugarska-novinite2.jpg


Демонстранти који су се у недељу окупили испред Председништва Бугарске, одржали су протестну шетњу до зграде парламента. Они су, осим захтева да НАТО напусти Бугарску, затражили од званичника своје земље да се уздржи од било директног или индиректног укључивања у рат у Украјини.

Протест је одржан након одлуке бугарске Владе да одобри постављање НАТО командног центра на својој територији, заједно са још пет источноевропских чланица Алијансе.

Демонстранти су упозорили да Бугарска ризикује да уђе у рат са Русијом, приликом евентуалне ескалације сукоба, и да ће у том случају они постати легитимна мета Руског контра-удара.

Ово је већ четврта анти-НАТО акција у последње време, а њени организатори, који наступају под заједничким називом „Бугарска антифашистичка унија“, планирају наставак оваквих протеста сваке недеље, све док не остваре своје захтеве.


Znači ima pametnih i među Bugarima, znaju da bi u eventualnom ratu, koji žele Ameri, oni bili među prvima na udaru od strane Rusa

Zanimljivo kako niko od važnijih medija u Srbiji ovo nije preneo...
 
НИЈЕ ЈОШ КАСНО

КАДА ДОЂЕ ДО СУКОБА И НЕБО СЕ ОТВОРИ...:sad2: БИЋЕ КАСНО :sad2:........:aha2:

Mozda je bolje ikad nego nikad, ali to meni nista ne znaci kad su dozvolili prelet preko svoje teritorije da bi NATO bombardovao Srbiju (tada je bilo najvise poginulih), i kad su dozvolili da zbog njih i do nas ne dodje Juzni tok....sada neka rade sta hoce, ne zanimaju me.
 
off ...zašto šipci begaju sa KiM ........kažu da bi mogli da kontrolišu novac kojeg ima previše napolju i za to im trebaju njihovi ljudi .
Takođe kažu i to da prelaze samo sa jednom kesom stvari a navodno su krenuli u emigraciju . Takođe se kaže da njihove autobuse niko ne pregleda sve dok ne dođu do brisela . Kažu i to da se šipci ne pomeraju bez nekog velikog razloga a koji je stvarni razlog njihovog pokreta videćemo uskoro .
Onda kažu ako Grčka padne , pada i rumunija i bugarska i ceo balkan će biti odsečen od evrope ......e sad šta je tačno od svega navedenog ćemo videti u skorijoj budućnosti .
 
Opet komunisti i fašisti zajedno kliču Putinu ,stvarno čovek ume da okupi mulj i t


Америкањци ће се свим Украинским, Хрватским и бошњачким војницима одупрети руском хегемонизму.До задњег.

Несебично ће жртвовати њихове животе.
 
... Kažu i to da se šipci ne pomeraju bez nekog velikog razloga a koji je stvarni razlog njihovog pokreta videćemo uskoro .
...

Isti, koji i srpski !

Prirodne migracije jug-sever, i istok-zapad,
potpomognute
radijacijom, mržnjom, strahom, smrću ..

- - - - - - - - - -

Necemo mi skoro u eu .Realno.

Javilo mi se !
Eureka !

Nećemo mi nikada u EU !
Ali ja, ti, on ...
Hoćemo !

Dakle kolektivno jok,
ali pojedinačno - uvek !

Uostalom dokaz su mi prethodni eoni ! :rtfm:
 

Back
Top