највредније што имам је...

milica cobanica

Veoma poznat
Poruka
12.483
одмах на почетку да кажем да тема нема везе са фамилијом, ситном децом и љубимцима, него о оним материјалним стварима (иако знам да овде нико није материјалиста :mrgreen:)
дакле, замислите да вам гори кућа ил стан, шта бисте спашавали и са собом понели? шта је за вас то највредније?
 
mislis osim tog stana/kuce koji vec gore sta je jos najvrednije? malo ti sto si mi zapalila gajbu a :lol:

kartice i torba sa dokumentacijom to se podrazumeva
knjige i slike (ne toliko materijalno nego prosto meni vrede, ali nije moguce izneti sve :()
cizme, gace i malo odece da imam nesto dok se sredim

ako ocekujes neke ming vaze, dijamntske ogrlice i sl... nemam to nista :aha:
 
одмах на почетку да кажем да тема нема везе са фамилијом, ситном децом и љубимцима, него о оним материјалним стварима (иако знам да овде нико није материјалиста :mrgreen:)
дакле, замислите да вам гори кућа ил стан, шта бисте спашавали и са собом понели? шта је за вас то највредније?

Taman sam htela da napisem macka...:(
 
одмах на почетку да кажем да тема нема везе са фамилијом, ситном децом и љубимцима, него о оним материјалним стварима (иако знам да овде нико није материјалиста :mrgreen:)
дакле, замислите да вам гори кућа ил стан, шта бисте спашавали и са собом понели? шта је за вас то највредније?

Imam stan koji cu da prodam i kupim voznu kartu za svuda po svetu ako ima takva. Spakovacu macku i kupicu stene nemackog ovcara... a onda cu se vrv kurvati negde u Mongoliji kad se sve potrosi...
 
mislis osim tog stana/kuce koji vec gore sta je jos najvrednije? malo ti sto si mi zapalila gajbu a :lol:

kartice i torba sa dokumentacijom to se podrazumeva
knjige i slike (ne toliko materijalno nego prosto meni vrede, ali nije moguce izneti sve :()
cizme, gace i malo odece da imam nesto dok se sredim

ako ocekujes neke ming vaze, dijamntske ogrlice i sl... nemam to nista :aha:

и мене ће моја мати пироманом звати :zcepanje:
 
Imam stan koji cu da prodam i kupim voznu kartu za svuda po svetu ako ima takva. Spakovacu macku i kupicu stene nemackog ovcara... a onda cu se vrv kurvati negde u Mongoliji kad se sve potrosi...

ти не пратиш. стан гори и мораш нешто да понесеш пре него што одеш у монголију да се урваш :mrgreen:

- - - - - - - - - -

и да, ебла вас документа :zcepanje:
 
не већ на пример дечије прамичке са крштења, писма мужу, или слику бабе и деде са венчања...

Nemam sliku babe i dede. Nemam ni nase.
Pisma nisam.pisala muzu.
A nisam ni sentimentalna prema tim uspomenama sa rodjenja krstenja.

Naucih negde usput da gledam i uzivam.u momentu. Ne trcim vise za fotoaparatom da uslikam detetov prvi korak, vec gledam sirom otvorenih ociju i upijam momenat srece.
To ti ne moze izgoreti.

Dobro, bar dok ne dodje cika alchajmer :lol:
 

Back
Top