dobro dosli u Sibenik

vispak

Primećen član
Banovan
Poruka
973
U Šibeniku napadnuto sedište Dalmatinske eparhije SPC
stana - 30. septembar 2005.


U Šibeniku je veća grupa ljudi uz povike mržnje prema Srbima upala u sedište Dalmatinske eparhije Srpske pravoslavne crkve (SPC) i demolirala inventar nanevši veću materijalnu štetu, saopšteno je Tanjugu iz Eparhije dalmatinske. Sinoć oko 21,30 časova veća grupa ljudi preskočila je ogradu i upala u dvorište vladičanskog dvora i uz povike „Ubij Srbina” i „Srbe na vrbe” razvalila ulazna vrata na zgradi episkopije demoliravši sve što je našla pred sobom, od prozora do pokućstva. Pošto je iz episkopije pozvana policija, napadači su se u razbežali
 
vispak:
U Šibeniku napadnuto sedište Dalmatinske eparhije SPC
stana - 30. septembar 2005.


U Šibeniku je veća grupa ljudi uz povike mržnje prema Srbima upala u sedište Dalmatinske eparhije Srpske pravoslavne crkve (SPC) i demolirala inventar nanevši veću materijalnu štetu, saopšteno je Tanjugu iz Eparhije dalmatinske. Sinoć oko 21,30 časova veća grupa ljudi preskočila je ogradu i upala u dvorište vladičanskog dvora i uz povike „Ubij Srbina” i „Srbe na vrbe” razvalila ulazna vrata na zgradi episkopije demoliravši sve što je našla pred sobom, od prozora do pokućstva. Pošto je iz episkopije pozvana policija, napadači su se u razbežali
vidis decak koji tebe svrbe srbi na sve strane sveta
ako te nesto svrbi ti se pocesi sam
ovo ti sada lepo prvi put direktno kulturno kazem
dakle lepo te zamoljavam da nas postedis
svojih budalastina i lupetanja
vidi decak ovo prethodno je bilo ljudski dobronamerno
ali isto tako moze da predje u pickaranje
inventarisanje ***** materine i ostalih genitalija
sto nije dzentlmenski :twisted: :twisted:
 
vispak:
U Šibeniku napadnuto sedište Dalmatinske eparhije SPC
stana - 30. septembar 2005.


U Šibeniku je veća grupa ljudi uz povike mržnje prema Srbima upala u sedište Dalmatinske eparhije Srpske pravoslavne crkve (SPC) i demolirala inventar nanevši veću materijalnu štetu, saopšteno je Tanjugu iz Eparhije dalmatinske. Sinoć oko 21,30 časova veća grupa ljudi preskočila je ogradu i upala u dvorište vladičanskog dvora i uz povike „Ubij Srbina” i „Srbe na vrbe” razvalila ulazna vrata na zgradi episkopije demoliravši sve što je našla pred sobom, od prozora do pokućstva. Pošto je iz episkopije pozvana policija, napadači su se u razbežali
Ужас, и онда неко каже мир и толеранција са мафијом латинском, ах да тај неко је аналитичар.
 
vispak:
U Šibeniku napadnuto sedište Dalmatinske eparhije SPC
stana - 30. septembar 2005.


U Šibeniku je veća grupa ljudi uz povike mržnje prema Srbima upala u sedište Dalmatinske eparhije Srpske pravoslavne crkve (SPC) i demolirala inventar nanevši veću materijalnu štetu, saopšteno je Tanjugu iz Eparhije dalmatinske. Sinoć oko 21,30 časova veća grupa ljudi preskočila je ogradu i upala u dvorište vladičanskog dvora i uz povike „Ubij Srbina” i „Srbe na vrbe” razvalila ulazna vrata na zgradi episkopije demoliravši sve što je našla pred sobom, od prozora do pokućstva. Pošto je iz episkopije pozvana policija, napadači su se u razbežali
Dzuko ili kako se vec odazivas sta je tu novo ? horvat mrzi Srbina od uvekj a cim vide muriju razbezali se ko pi... A jesi cuo da zato vreme nije taknuta u Srbiji ni jedna Katolicka crkva cak j e upucen i pozdrav Stanislavu Hocevaru povodom predstojecih praznika . Sta da ti kazem koja je hrabrost da upadnu 15-20 pijanih huligana u crkvu i maltretiraju dva trii svestenika ...Time se hvalis ti i Izmet Fekaljije ... Srbi u Krst Casni nediraju! Amin!
 
Jary:
Dzuko ili kako se vec odazivas sta je tu novo ? horvat mrzi Srbina od uvekj a cim vide muriju razbezali se ko pi... A jesi cuo da zato vreme nije taknuta u Srbiji ni jedna Katolicka crkva cak j e upucen i pozdrav Stanislavu Hocevaru povodom predstojecih praznika . Sta da ti kazem koja je hrabrost da upadnu 15-20 pijanih huligana u crkvu i maltretiraju dva trii svestenika ...Time se hvalis ti i Izmet Fekaljije ... Srbi u Krst Casni nediraju! Amin!


koji ste vi konji,pa mene vrijedjate a ja sam samo prenio sta vase srpske novine pisu.sta sam htio postici s ovim,vidite koliko vas Latini vole,nevolimo vas ni mi Bosnjaci,ali kad ste mogli procitati da se ovako nesto desilo u bosnjackom blentitetu.

"Srbi u Krst Casni nediraju!"da, ali zato dirate u sve drugo sto je drugom sveto kao sto je i vama vas krst.srusili ste u Bosni hiljadu dzamija,varvari jedni,divljaci,stoko repata.
 
КиМ:
Ужас, и онда неко каже мир и толеранција са мафијом латинском, ах да тај неко је аналитичар.

Analiticar je pravi hrišćanin koji poziva na jedinstvo sve hrišćane svijeta. To je ono što bi i sam Hrist želio. A ti u Šibeniku su osobe poput tebe, ustvari iste kao i ti: osobe koje poput tebe mrze svakog ko je i malo drugačiji od njih.
 
analiticar:
Analiticar je pravi hrišćanin koji poziva na jedinstvo sve hrišćane svijeta. To je ono što bi i sam Hrist želio. A ti u Šibeniku su osobe poput tebe, ustvari iste kao i ti: osobe koje poput tebe mrze svakog ko je i malo drugačiji od njih.
Ti Turci su dovoljno zla naneli ne samo nama Srbima,veci celom svetu...zasluzili su da ih ljudi mrze! Treba da ih proteramo iz naseg blizeg okruzenja tj. sa planete i posle ce biti svima lepo...
 
Ja sam ovo leto biJo u shibeniku i nisam imao nikakvih problema....bilo je ekstra...solaris.mmmmm....ishao sam po onim gradjevinama i pricao ekavicu ljudi me nisu cak ni cudno gledali.....a sad...deshavaju se sranja..
 
Словенска културна револуција изискује и велики повратак земљи и селу, обнови његове животности и плодоносности, радости и среће живљења. Ако ретроспективно пратимо процесе нихилизма модерне цивилизације, доћи ћемо до његове прве и пресудне победе, која је последично омогућила све потоње. Реч је о победи нихилизма демоније економије над селом и ратарском културом, обележеном стравичним покољем стотине хиљада вандејских ратара, верних француском краљу. Тај већ двестогодишњи процес нихилизма карактерише управо систематско уништење села и ратарске културе те претварање слободних ратара у зависне пролетере, искорењене и обездушене, сабијене у казамате нових вавилонија. Револуција о којој овде говоримо налаже обртање тог процеса, дакле повратак земљи и селу, обнову изгубљених слобода и достајанства, самопоштовања и самопоуздања ратара.
 
Покриј се ушима аналитичаре, припадниче папофилске, педофилске,

јеретичке, шизматичке "цркве" на челу са хитлерјунговцем. !

Покај се док Ти је још време... сат откуцава... смрт се ближи...
 

Back
Top