Prilika/Neprilika-man editionXD:)

totalno neoriginalna:mrgreen:
Ovde imate mogucnost da kazete zenama zasto bi trebalo da vas izbegavaju. Nabrojte vase mane u vezi i slicno.

Isto tako napisite i vrline i u cemu ste dobri i fini.:lol:

Mene vec izbegavaju u RL. Vezu nisam ni imao.
Osim toga sto sam duduk za medjuljudske odnose jos sam i lenj, nekada zaboravan, drazi mi je kunic od rodjenog brata, ne umem da pijem...

Vrline: iskren sam, volim da pomognem, lojalan sam, posten...
 
totalno neoriginalna:mrgreen:
Ovde imate mogucnost da kazete zenama zasto bi trebalo da vas izbegavaju. Nabrojte vase mane u vezi i slicno.

Isto tako napisite i vrline i u cemu ste dobri i fini.:lol:

Umem da budem jako pasivan.:kafa:
Tesko me naterati na neke stvari, nozni zivot na primer mi je u ovim godina skroz besmislen, mada i to nekako odradim kada treba.
Ne znam da igram.
Volim mnogo da dremam.
 
Mene vec izbegavaju u RL. Vezu nisam ni imao.
Osim toga sto sam duduk za medjuljudske odnose jos sam i lenj, nekada zaboravan, drazi mi je kunic od rodjenog brata, ne umem da pijem...

Vrline: iskren sam, volim da pomognem, lojalan sam, posten...
ti si car majke mi:rotf:

- - - - - - - - - -

Umem da budem jako pasivan.:kafa:
Tesko me naterati na neke stvari, nozni zivot na primer mi je u ovim godina skroz besmislen, mada i to nekako odradim kada treba.
Ne znam da igram.
Volim mnogo da dremam.

1.rekoh ti da vezbas:):P
2.a gde su vrline?
 
pa mane su da nisam dileja, nisam celav dzemkasto okruglast ko vecina srba, ne volim da nosim uske roze majce I bele pantalone nisam ambiciozan nemam kola ni puno para ne volim narodnjake
prednost mi je da imam lepe (skoro) sve svoje zube (-1) imam kosu I sav sam mozak
 
drazi mi je kunic od rodjenog brata


ti si car majke mi:rotf:
Šta se ti smeješ? Može, može, ne znaš ti. Znaš kako je umro onaj đedo, onaj od Bajkića - imo je đedo zeca, volio ga ko brata, a znaš kako je rat, glad; familija nije imala šta da jede, i lijepo jednog dana familija skuvala zeca i pojela. Kad je čuo đedo počeo sebi kose čupat na glavi; plače, kaže kad mi nema zeca ne mogu ni ja više živit. I stvarno umro poslije šest mjeseci. Karakteran čovjek, tvrd.
 
Šta se ti smeješ? Može, može, ne znaš ti. Znaš kako je umro onaj đedo, onaj od Bajkića - imo je đedo zeca, volio ga ko brata, a znaš kako je rat, glad; familija nije imala šta da jede, i lijepo jednog dana familija skuvala zeca i pojela. Kad je čuo đedo počeo sebi kose čupat na glavi; plače, kaže kad mi nema zeca ne mogu ni ja više živit. I stvarno umro poslije šest mjeseci. Karakteran čovjek, tvrd.

Podsetio si me na ovo.

http://forum.krstarica.com/showthread.php/706693-Postavio-sebi-spomenik-i-stavio-sliku-s-volovima
 
Podsetio si me na ovo.
rabadzzija-volovi.jpg
NOVA VAROSS, 29. oktobra 2014. (Beta) - Sedamdesetdvogodišnji Djurdje Vjetrović iz novovaroškog sela Štitkovo za života je sebi i supruzi Radojki (82), na lokalnom groblju podigao spomenik i postavio svoju fotografiju u društvu dva omiljena vola.

Spomenik je, rekao je novinarima, podigao jer je hteo da bude siguran da će i posle smrti, bar na slici, biti u društvu onih koje je najviše voleo.

"Dok sam živ životom neću prežaliti što sam prodao Jablana i Goluba i ostavio rabadžijski posao koji sam, uz druge seljačke poslove, radio jedno pedeset godina", rekao je Djurdje.

"Tuga me je i naterala da sebi na spomenik stavim baš ovu sliku kako bismo bar na onom svetu drugovali", dodao je on.

Djurdje je imao desetak godina kad ga je otac prvi put poveo sa sobom u šumu da volovskom zapregom izvlače drva. Od tada pa sve do pre nekoliko godina rabadžijski posao je radio u zlatarskim šumama zaradjujući, kako je kazao, lepe pare zahvaljujući volovima.

Imao ih je, za pedesetak godina koliko je, kako kaže, bio svoj čovek, 15 pari.

"Sve sam ih pazio bolje nego sebe, ali Jablana i Goluba ne mogu prežaliti, valjda zato što su mi poslednji rabadžijski volovi. Imali su dvadesetak tovara (dve tone), kupio sam ih u Kratovu, bili su blizanci i pametniji od većine ljudi koje znam", rekao je Djurdje Vjetrović.

E sad si ti mene podsetio na neke slike koje imam - ako ovo nisu bili Đurđe i Radojka, onda stvarno ne znam:

c20AOOlm.jpg
EM2909Zm.jpg
 
Imam nisko samopouzdanje, sto vuce gomilu drugih psihickih problema, tipa da sam pasivan i da mi fali inicijative, volje.
U sustini ne volim ljude, mizantropija je to, draze mi je da sedim na forumu ili za kompom nego da idem u grad, da se provedem, na neku slavu, ili nesto, tako da sto se izlazaka, letovanja i drustvenih aktivnosti tice od mene u vezi slaba vajda, jednostavno mi je teret i nesto sto mi ne prija.
A i ne umem sa ljudima, povucen sam.

Ne pokazujem osecanja, bar ne prema ljudima, vise emocija i neznosti pokazujem kucetu ili macetu nego ljudima, rekli bi da sam hladan, zatvoren, sebican. Ne volim da se cimam, pokloni i lepi gestovi, jer ne osecam potrebu za time bas 8-mog marta ili kada vec. Ako mi se cima, cimam se kada osetim potrebu ne kada se od mene ocekuje, jednostavno tako mi je iskrenije. Isto tako ne volim da zovem, saljem poruke, "kuco, duso, maco, sta radis" kapiram ja da to znaci nekome, i da je lepo ( i meni je lepo kada vidim takvu poruku ), ali meni kada nije do toga, nije iskreno, vec deluje kao obaveza, eto jer tako se to radi, opet, kada osetim potrebu za time uradicu to. I nije to u vezama, sa svim ljudima tako, ako se vidimo vidimo se, da se svaki dan zivkamo, saljemo poruke "e kako si i sl" ne. A i volim svoju slobodu, a pod slobodom mislim da zezam komp, da se ne javljam nikom, da ne menjam svoje hobije i aktivnosti zbog nekog, jednostavno ne volim da mi neko bude centar sveta i da se sve vrti oko te jedne osobe. Imam svoj zivot, stvari koje volim, koje me cine srecnim, ako hoces mozemo zajedno u tome da uzivamo, ako ne, pusti me da uzivam, dan-dva i vraticu se kada napunim baterije. A i privatnost svoju volim, sta ja pisem po forumu, na netu, sa svojim prijateljima i sl. mislim da je moja stvar i nicija druga, tako da sam i teritorijalan sto se tice privatnosti. Takodje sam rigorozan pri odabiru partnera i prijatelja. Jednostavno moramo da delimo slicni moralni kompas, poglede na svet da bi funkcionisali, inace krece da me kopka.

Psujem neretko, morbidan sam, neretko vulgaran, cudan jer zanimaju me svakakve stvari (vidi se to i po cudnim temama koje postavljam :mrgreen:).

A dobro, pa volim da saslusam ljude, da dam savet, spreman sam uvek da pomognem prijateljima, lojalan sam, trudim se da budem fin sa drugima, imam kliker u glavi, ok sam psihicka podrska, dobar prijatelj (cudan, ali dobar :D ), diplomata, spreman na dogovor.
 
nisam dopadljiv ni fizički ni psihički.
a od plus stvari, samotnjak sam, izbegavam ljude, te ako neka ne podnosi ljude a opet želi da ima nekog, ili voli takve muškarce, uklapam se u tu priču. malo je takvih koji nemaju ni jednog prijatelja, ni sa kim se ne druže, žive kao digitalni pustinjaci. to sam naveo kao plus stvar, jer je to prilika za pustinjašto u dvoje
 

Back
Top