Kad ce mi bus - red voznje

M.M.L.

Primećen član
Poruka
786
Aplikacija koja vam govori za koliko Vam kreće autobus. Ukoliko se nalazite na početnoj stanici i kao što je obično nigde nema reda vožnje ili ste negde u prevozu i bitno vam je da znate za koliko autobus kreće onda je ovo prava aplikacija za vas. Ne morate ništa da kucate, nikakve kodove već samo da izaberete broj linije koji vam treba i aplikacija će sama videti koji je dan u nedelji, koliko ima sati i reći će vam za koliko bi trebalo da krene autobus.


Postoji mogućnost pretrage linija kao i dodavanje omiljenih odnosno najčesće korišćenih linija pa lako možete naći autobus koji vam treba.


Nije joj potreban internet da bi radila. U sebi sadrži sve potrebne podatke. Trenutno je podržano 99% linija gradskog prevoza u Beogradu. Imajte razumevanja da ovo radi jedna osoba.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dizdarevic.kadcemibus
 
Treba podrzati entuzijazam.
Inace od septembarske revizije reda voznje, GSP se mnogo strozije pridrzava bar okvirno vremena polazaka, plus nema vise garaznih voznji.Ali zato nema ni onih fantomskih privatnik polazaka koji uvek stoje napisani, a znas da posle 18h ne vaze, jer imaju dil sa dispecerima pa i ne voze.
Mozda se i to vrati na staro, pa je onda od znacaja da li je bold ili nije bold polazak (ranije je bilo vazno)

- - - - - - - - - -

Imam pitanje, zasto 99% linija, zasto nije 100% linija...tehnicko je pitanje...
 
Kontaktirao sam i jedne i druge i niko ne zeli saradnju. Uglavnom su podaci sa sajta sekretarijata, napravio sam sebi kako radim i toga se drzim. Probacu i licno da odem u sekretarijat i da ih zamolim za podatke ali sumnjam da ce to bilo sta promeniti.

Koji program je adver?
 
Protok koji pravi je smesan, par kilobajta. Aplikacija svakako radi i bez interneta a ako vam se ne svidja moj savet je da je ne koristite. Ideja je bila da postoji i placena verzija koja nema reklame, al posto zivimo u Srbiji....

Previse truda sam ulozio u obradu podataka, u izradu same aplikacije da bi je neko blatio i pricao svasta.
 
Poslednja izmena:
Jesam li ja rekao nesto sto nije tacno.....?
Nisam...
Dakle applikacija vuce reklame sa neta, pravi referale za autora, pravi neki protok korisniku, a to sto je to dobro za vezbanje za autora i sto on tako naplacuje svoj trud, to je neizreceno , ali eto da ispravimo to pa i to da kazem...
E sad sta je tu blacenje i svasta , to ne bih znao reci...
 

Back
Top