Protesti protiv Putinovog dolaska

jaguar b p

Elita
Banovan
Poruka
23.453
Hiljade Mađara protestovalo je danas ulicama Budimpešte protiv Vladimira Putina.

protest_putin_madarsko_15_reuters.JPG


Link


*** *** *** :think:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Protesti protiv Putinovog dolaska
Izvor: Tanjug

Budimpešta -- Stotine Mađara protestovalo je danas ulicama Budimpešte protiv Vladimira Putina, dan uoči njegovog dolaska u Mađarsku.

Hiljade Mađara protestovalo je danas ulicama Budimpešte protiv Vladimira Putina.
Prva reč i odmah laž.
A šta drugo i očekivati od tebe. :lol:
 
Ne '68 nego 1956, kad je vojska SSSR pobila hiljade ljudi tamo. Netrpeljivost dobrog dela Madjara prema Rusima ima visedecenijske korene i uopste nema veze s EU, a ni s Putinom.

Pa da ali nema veze ni sa Rusima
Jer je Staljin bio Gruzin i SSSRom nisu upravljali Rusi
SSSR je bio grobnica za Ruse kao i Jugoslavija za Srbe
Samo sto su Srbi vise izgubili nego Rusi,ali su i Rusi previse izgubili

- - - - - - - - - -

Kao manjinu da, a kad bi nas okupirali tesko.

Pa ne dolazi Putin da okupira Madjarsku !
 
Poslednja izmena od moderatora:
Pa okupirali su nas Mađari 1941-e, počinili zločine za koje nisu odgovarali. I nikom ništa.

Ne vredi to pricati zadojenim evropejcima i srpskim jugoslovenima
Ni siptari nisu odgovarali za drugi sv rat ni za 1999,ni ustase nisu odgovarale za Jasenovac,ni za Oluju,ni Bosnjaci za Srebrenicu i drugi sv rat,ni Bugari nisu ni Madjari ni Nemci ni NATO
Zlocin nad Srbima je Sveti zlocin

Samo Srbi to ne zele da shvate jer ih boli da se suoce sa istinom,il su placeni da govore gluposti i zamajavaju ljude
 
Ne vredi to pricati zadojenim evropejcima i srpskim jugoslovenima
Ni siptari nisu odgovarali za drugi sv rat ni za 1999,ni ustase nisu odgovarale za Jasenovac,ni za Oluju,ni Bosnjaci za Srebrenicu i drugi sv rat,ni Bugari nisu ni Madjari ni Nemci ni NATO
Zlocin nad Srbima je Sveti zlocin

Samo Srbi to ne zele da shvate jer ih boli da se suoce sa istinom,il su placeni da govore gluposti i zamajavaju ljude

A ti isti Mađari su u Srbiji zaštićeni kao beli medvedi. Taman posla da se desi neki incident sa naše strane, dok oni imaju desetine napada na Srbe, posebno u Temerinu.
 
Ne '68 nego 1956, kad je vojska SSSR pobila hiljade ljudi tamo. Netrpeljivost dobrog dela Madjara prema Rusima ima visedecenijske korene i uopste nema veze s EU, a ni s Putinom.

Mađari su ubili mog rođenog dedu i pradedu i bacili ih pod led u Novom Sadu 1942-e godine i groba im se ne zna pa me niko nije vaspitavao da ih mrzim i protestvujem protiv njihovih zlodela , a broja im se ne zna već sam celo detinjstvo provela u blizini istih koji su baki bili prve komšije , a nije isključeno i direktni potomci fašista koji su je ostavili udovicom s troje skoro novorođenčadi.

Razlog ovih smešnih protesta tamo je u neznanju , neobrazovanju i zatucanosti tih što su izašli na ulice.
 
Mađari su ubili mog rođenog dedu i pradedu i bacili ih pod led u Novom Sadu 1942-e godine i groba im se ne zna pa me niko nije vaspitavao da ih mrzim i protestvujem protiv njihovih zlodela , a broja im se ne zna već sam celo detinjstvo provela u blizini istih koji su baki bili prve komšije , a nije isključeno i direktni potomci fašista koji su je ostavili udovicom s troje skoro novorođenčadi.

Razlog ovih smešnih protesta tamo je u neznanju , neobrazovanju i zatucanosti tih što su izašli na ulice.

Nemci u Vojvodini su platili za svoje zločine. Mađari su ostali netaknuti, kao Hrvati = ustaše.
 
Nemci u Vojvodini su platili za svoje zločine. Mađari su ostali netaknuti, kao Hrvati = ustaše.

Šta su i oni platili , ne računajući pojedince koje možeš nabrojati na prste?

Pusti propagandu molim te.

I znam , jedan brat od strica mi je oženjen vojvođanskom Nemicom , folkdojčerkom čiju mnogobrojnu bližu i dalju familiju niko nije popreko pogledao posle rata...sem što su tu i tamo davali deci mešovita švapsko mađarska imena.

U pravu si za mađare i ustaše...netaknuti.
 

Back
Top